Мира Добрева с предложение за водеща на риалити

stat 10:18  |  25 август 2010 / Всички / Съвременна / Редактор: Райна Деницова
Мира Добрева

Красивата новинарка Мира Добрева е получила покана да бъде водеща на риалити шоу.

Водещата обаче подчерта, че все още обмисля дали да даде  положителен отговор на предложението. Запознати коментират, че е възможно нежната Мира да е водеща на танцувалното шоу Bailando, което ще стартира пред есента, пише bliasak.bg. Очаква се и Лили Иванова да потвърди участието си в предаването като водеща.

Добрева отрече, че щяла да измести колежките си Марта Вачкова и Гала. Готвела проект за ново токшоу, което щяло да прати двете дами в историята. „Няма такива глупости. Прекалено се уважавам и с Марта, и с Гала. Нямам намерение да  им вземам хляба. Не е коректно да се правят подобни изводи, без да се питат намесените в случката хора“, каза Мира, потърсена за коментар. Журналистката не отрече, че има оферти за работа от две телевизии, но обмисля внимателно проектите.

В момента Мира Добрева отмаря в луксозния  комплекс „Марина кейп“ край Ахелой със семейството си. Дълги години тя беше едно от емблематичните лица на новините по БНТ. Ако приеме предложението, това ще е второто й участие в риалити, след като с Милен Цветков разбуниха духовете със сложните си взаимоотношения като танцувална двойка във VIP Dance.

Вижте снимки от представянето на Мира във VIP Dance >>

Сватбата на Мира Добрева >>

Още снимки на Мира >>



Новините в снимки

Следваща Предишна

Акценти


Най-скъпото сирене е 100-годишно и парче от него струва 100$
Едни от най-хубавите събирания са тези, когато се чества някакъв личен празник и по този повод се правят най-различни специалитети. В някой случай стига само чаша кафе и дребни сладки за доброто разположение, за някой хора обаче това е прекалено скромно и евтино.

Заведения


Чифлиджанов

Специалитет на заведението са ястията, приготвени на скара с дърв ...

4 КМ Парти Център

Освен с огромно пространство за танцуване и модерен вътрешен диза ...

Зодиак