Тази седмица bTV отново ще предложи на зрителите весели вечери с два от най-забавните телевизионни формата - "Кажи честно" и "Помниш ли текста?".

Изненадващи разкрития и емоционални музикални изпълнения ще гарантират вълнуващи моменти пред екрана от вторник до петък.

Във вторник и сряда от 22:00 ч. "Помниш ли текста?" ще продължи с нова доза музикални предизвикателства.

Радослав Даскалов ще продължи играта си, след като в предишния епизод текста на песента "Purple Rain" на Prince му донесе 2 000 лв.

Тази седмица зрителите ще се запознаят и с администратор на висше учебно заведение, чиято мечта е да пее с "Ку-Ку Бенд", както и бръснар, израснал в музикално семейство. Те ще демонстрират своите музикални знания, докато се борят за големи награди и се забавляват заедно с водещата - Керана.

"Помниш ли текста?"

Източник: bTV Media Group

В четвъртък и петък от 22:00 ч. в "Кажи честно" актьорите Кака Лара, Сашо Дойнов и Кирил Недков и певецът Богдан Томов ще покажат своята проницателност и чувство за хумор в опит да открият кой е истинският пожарникар, огнен артист, професионален дресьор на коне и колекционер на вицове и анекдоти.

Кастингите за новите епизоди на предаванията "Помниш ли текста?" и "Кажи честно" вече са отворени.

Всеки зрител, който притежава невероятния талант да запомня текстове на песни, може да кандидатства ТУК. Ако пък имате интересна история и умение да заблуждавате, запишете се за кастинг ТУК.