Коментари - Нешка Робева: Не съм пратена на земята да правя семейство | life.dir.bg
назад

Нешка Робева: Не съм пратена на земята да правя семейство

Треньорката на “Златните момичета” споделя в предстоящия брой на предаването "Горещо" за семейството си и за това как се постигат успехи в България.

Обратно в новината

Коментари - Нешка Робева: Не съм пратена на земята да правя семейство | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

незаменими няма да се пенсионира *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

остър човек била... Ами като не е имало кой да й смачка фасона. Всеки може да е "остър", докато не си намери майстора. Не ми е симпатична

нешке, очаквах да каеш добра дума и за трениорските успехи на ил. раева?!

Ти обаче си тук с далеч по-важна мисия - да сееш малоумия на всеки 3-4 часа:)

Всички гояорят за пари, за субсидии, за бюджет. Нека някой да каже колко пари е внесла в бюджета Нешка Робева през живота си. Само не ми говорете са славата разнасяна по света и други празни приказки. Те бюджет не пълнят, само го празнят.

толкова е остра че чак се е вдлъбнала сега разбрах с какво си запълвали времето несемейните...

аз пък помня как тази беше изкарана да потушава бунта на хората 1990г. пред народното събрание за отмяната на чл 1 - цялата власт за БКП... какво има повече да се коментира

Лили,ама ти чуваш ли се?Та тя казва:"Такива като мен не са пратени на земята да правят семейство, а да работят!..." Нима НОРМАЛНИТЕ създали семейство са без достоинствата,които на АНГРО и приписваш??? От което следва,че Сашка Васева е ПОооо.....А иначе и двете/обяснимо/ се борят за внимание горките.

Нешка е нещо в грешка

Пратена е да постигне това, което е постигнала - да прослави един простоват народ, който и без друго няма с какво много да се гордее!!! А такива като тебе са пратени да се размножават, с надежда, че може и от тях да се пръкне нещо, което да си струва и което ще остави следа след себе си.

може и да я плюете , ама тези , които си спомнят какви успехи постигаха гимнастичките под нейно ръководство , са наясно какво значат думите й .

Много си прост , ама много , че даже и злобен.Докото имаш таква мислене и 100 лв са ти малко.Такива като нешка работят , а ти злобееш и нишо не можиш да направиш.

Много си прост , ама много , че даже и злобен.Докото имаш таква мислене и 100 лв са ти малко.Такива като нешка работят , а ти злобееш и нишо не можиш да направиш. Като чета повечето коментарии ме е срам от злобата и глупостта на пишещите.Дано това да не е представителна извадка на българите.

Най вече е противна на простоватите, злобните и посредствените. Тук се различават по правописа и начина си на изказ.

Какви повърхностни мисли витаят в главите на четящите!Нешка била стара,сприхава и не знам каква си.Ама тя не е родена стара,а млада и успяла след това.УСПЯЛА,така ,както никой от пишещите тук не е успял и няма да успее.Ей,загубеняци,хората се ценят по заслуги,не по възраст!

дааааа на лесбииките не им е лесно да изградят семеиство

колкото по примитивен е човек толкова повече деца ражда. вижте китаиците, индииците, циганите, арабелите и останалите муслими. когато човек саздава блага за другите, няма време да се оножда и да прави деца. в днешня свят разумните хора или не се женят или имат наи много по едно дете за разлика от простаците, които расият семето си като редосеялки.

Когато Нешка Робева беше треньор на националния отбор всички седяха и гледаха състезанията по гимнастика, залите бяха препълнени с публика на контролните им състезания преди големите първенства, а сега разбираме след два дена, че някъде е имало световно или европейско първенство. Защо ли?

Този възрастен мъж-Нешо на снимката се оказа много зъл!

Не е лошо да се погледне в огледалото и да разбере, че никой не иска в леглото си кобра.

може би сте много по-млади и не сте преживяли това, което имахме щастието да преживеем ние със златното поколение на нешка робева. никога може би не сте настръхвали от вълнеие, не сте плакали на българския химн! толкова гордост, щастие и наслада! каквото щете да казвате - всичко това го имахме благодарение на нея. дори тук да са я толерирали, на европеиско, а още по-малко на световно равнище това не важеше. живея в чужбина и ви признавам, че плаках с момичетата на иляна раева. просто бях забравила какво е. а с момичетата на нешка това се случваше непрекъснато! не бъдета злобни и жестоки с хората, които са ви направили щастливи поне веднъж в живота!!!

може да си помнещ, но немислещ!!!

че иляна какво хубаво е казала да нешка, випреки, че всичко дължи на нея. ти може би си по-млад/а и не знаеш, но имахме златни момичета, защото имахме златна тренъорка. стига вече с този нехилизъм, нека ценим това, което сме постигнали!!!

Мария Гигова и Красимира Филипова я биеха по всички параграфи. Да си отговори на въпроса защо е в лоши отношения с тях и с всичките си бивши състезателки.

И чие семейство точно е разрушила?

Да не забравяме и Иван Абаджиев.

Ами и ти сиурно на много хора не си симпатичен. Те дали искат да ти смачкат фасона?

Зала 1 на НДК беше пълна, защото партията ни е завела. А имаше и много млади хора, което ме изненада приятно. Ама така е като коментирате такива дето не сте стъпвали нито на сегашните й спектакли, нито преди в залите за худ. гимнастика.

сигурно партийните връзки я пратиха два сезона на бродуей.....мисли малко де...тая тиква за кво ти е дадена ??

Ами при такива гимнастички като Мария Гигова, Румяна Стефанова, Жулиета Шишманова не може всички да вземат златни медали. А да не забравяме и силната съветска школа по онова време. Така, че тя си беше гимнастичка от световна величина, а и друга треньорка няма нейните успехи. Дай боже Илиана Раева да я достигне и надмине.

Ами то рано или късно всички ще остареем. Въпросът е с какво ще ни запомнят хората. А Н. Робева определено е направила запомнящи се неща.

Наистина се озори да покажеш, че си владееш граматиката на българския език. Обаче не си я покорил! А вече остаря... Sorry!

Е да и ние го помним... Ама не си спомням нищо за теб...

Ако бече чел вместо да ръсиш семе щеше да знае че Нешка има деца. Ама ти зор ,та зор, да те забележат...

всичките злобари сте много нещастни марзеливи и завистливи нешка е голям човек а всички ще остареем важното е да има за какво да си живял и остарял красиво а нешка е точно такава я ми кажете нещо за мария гигова дето не ставаше за нищо но я буташе тогавашния и лубовник а след това се разведе и я направи почтенна ха ха ха нешка е велика

Човек винаги си намира оправдания...и в случая...усеща се комлексираност от това и живо оправдание с друг.

Комунистическа развалина! Морално и умствено нищожество!

Комунистическа развалина! Морално и умствено нищожество!

Ми дано тогава, поне твоя го мачкат редовно за си симпатичен поне на себе си!

всички простаци тук,които умират от злоба към тази успяла и перфектна жена няма как да не са некадърници.то не само да създадеш семейство ,но и да го осигуриш нещастнико осеменител и да възпиташ деца....а не бездарници и мързели,така ,че тя е по-добре.

Тази жена, моите уважения, ама нещо се е объркала. Мисля, че нейните момичета създават и разпространяват познанието сред много повече деца и това е най-важното, а не да го ограничат в рамките на малка група.

Какво от това че е стара,годините са си нейни,тя си ги е изживяла,няма вечна младост,и тя е била млада, не е имала късмет и се е развела.Да не е само тя разведена,50% от хората са разведени,защо да я упрекваме.Да е жива и здрава дълги години.

Тя, Зарчето не мисли - трудно й е.

Благодаря на Нешка Робева за хубавите мигове с които ни дари да преживеем със златните момичета!С много труд и дисциплина се постигат тези успехи.И нейните възпитанички също продължават да ни радват и за това може би е и нейния принос!Но Илиана Раева създаде и хубаво семейство и е прекрасен треньор!Това ,че Нешка няма семейство,тя просто не е срещнала голямата любов и сродната душа с когото да го създададе.Или просто такава е била нагласата и.Всеки сам си гради и подрежда живота.Пожелавам и много здраве и нека по-вече да има усмивка на лицето и ,не само от професионалните и успехи но и в личен план.

Научете се да пишете правилно и тогава може и да започнете да мислите другояче. Нешка Робева е грозна, невъзпитано нагла, алчна и алкохоличка. Като състезател нямяше особени успехи, а спектаклите и са боза.

Ние с Нешка сме много дори приятелки и много се обичаме.Завиждайте ни:)