Холивудските красавици с големи обувки
Много от известните дами в света на шоубизнеса носят обувки с големи размери.
Обратно в новинатаКоментари - Холивудските красавици с големи обувки | Лайф.dir.bg
Коментари
Нося номер 39, две раждания. Гинеколозите не могат да разпознаят даже жена, родила по естествен път - винаги питат дали си имала някога бременност, ахахаха :))
Добре бе, стига се стара, разбрахме те всички, че си с големи крака и те е яд, че това не е хубаво.
Напротив, гинеколозите много добре при преглед познават коя е раждала.След раждане формата на шийката на матката се променя . Чети повече и ще рабереш , че си в голяма грешка. Сигурно са те питали, защото не им се е занимавало да те бъркат отвътре. Колкото до широчината на влагалището - доста жени и след раждане си остават стегнати, други и без да са са широки....физиология, какво да се прави.
Аз съм лекар и ти отговарям, че идеята за подобна "зависимост" може да се роди само в главата на разни малоумни простюги.
В тази тема обаче има 1-2 госпожи явно с големи крака, които упорито защитават тезата, че грамадните крака са секси :-)
Ако те попитат коя би избрал - жена с големи крака или жена с половин мозък, на коя ще се спреш?:)
Съгласна съм. че най-важно е тяло с правилни пропорции, но мало множко ми се вижда 43-44 за жена, това не е толкова често срещано дори при мъжете, според мен статията цитира друг стандарт мерки може би :D :)
Хехе, fenn, да не би да съдиш по себе си - човече с деликатни стъпалца и миниатюрно корнишонче:)))
Вас ист дас простюги? Каква е тази дума и от дека си( да те питам на майчиният ти език)???
Ами ти, например, си типичен представител на категорията "простюги". Надявам се, че се ориентира:)
Нося 38 номер, висока съм 1.78, 56 кг, и според мен е доста просташко - направо дебилно, да се обижда някой (жена или мъж) заради размера на стъпалото му.
двама дребнопишковци леко цвъкнаха с пишлетата си по едно минусче :) има ли още желаещи? :)) тююю, да подхванат краката на никол кидман, че да насочат темата към свойте винтчета :)))
много сте интересни. Влиза някой тук като мен например и си казва мнението - аз например споделих, че съм мъж и не ми допадат дамите с големи стъпала. Веднага обаче ме нападнаха да ми обясняват едва ли не колко са красиви големите крака. Не, мерси! Нали се сещаш, на някой може да му харесва, на мен не. От кога въобще е забранено да си казваме личното мнение! И като ходи непрекъснато някой по мене да ми се обяснява, от това няма да започна да харесвам големи женски крака. То при мъж не е красиво, камо ли при жена. Това е мое мнение, не ангажирам никой с него. Точка! А ти както си висока представи си сега да имаш едно стъпало 44 номер....дали ще се харесаш?!
Иронизирайки коментарите с мненията на други хора, ти не си забавна. Най-малкото не ставаш нито по-красива, нито по-умна от това. Освен това е загуба на време и дразниш излишно!
Стига се карахте за глупости. Има жени с големи крака, има жени и с малки крака. Както има и мъже, които носят 38 номер, нали? Всеки човек е красив, ако има НЯКОЙ който да го намира за такъв. Хайде много здраве, обичайте се и се харесвайте, абе любов да има!
Абе, доктор Алекс, пациентите ти измряха, докато седиш тука и се обясняваш за глупости!
Предполагам си наясно, че това кой какво харесва е изцяло субективно. Това важи и за размера на стъпалата. Мен лично това е последното нещо, което ме вълнува. И, разбира се, всеки изказва мнение, но аз визирах грубите (и с нищо непредизвикани) обиди към жените с големи ходила, а тук подобни простотии с лопата да ги ринеш.
Това, че някой като мен е споделил, че не му допадат жените с големи крака не е обида, а лично мнение. Това, че някои дами се обиждат си е въпрос на тяхно себеусещане. Тъпо е! А и в интерес на истината не виждам защо дамите се нахвърлиха така яростно да защитават споменатите в статията актриси с големи ходила. По мое мнение българките като цяло имат хубави тема и нормални пропорции включително и на ходилата. До тук по темата. Аз лично просто си защитавам правото да се изказвам от първо лице.
Не се притеснявай, че имаш две минусчета, важното е, че имаш три плюсчета от женички с големи крачища и големи ....... сещай се.
Преди всичко, проследи що за коментар е в основата на "забавлението". Може би е по-удачно да отговориш на него.
Нали разбираш, колко неестествен е въпросът ти. Една жена може да е интелигентна, красива и умна , и с нормални стъпала. А друга да е грозна, тъпа, дебела и с грамадни крака. Така че ти отговарям, че малките стъпала не означават половин мозък, както си се опитал/а да го изкараш, както и , че големите крака не значат цял мозък.Лека нощ от мен!
Моли се ти и близките ти да нямате, докато някой такъв измислен доктор е зает да пише по форумите.
От кога това, че някой не харесва някой друг го прави дебил? Че то тогава всички на тая планета са дебили.
Няма лошо, стига мнението да е изказано възпитано. Но ти само обърни внимание що за "мнения" се нижат тук - то не бяха "чернобили", то не бяха "попски ръкави", "колхознички", "изроди", няма смисъл да продължавам. Та оттам и проблемът.
а, споко, не само жените, а и мъжете с едри пишки се радват на темата, ти нещо оклюман ми се виждаш :)))
Няма такава дума в литературният български език , простюга !!!!.Какво да се прави селяните са много повече от гражданите, но защо господи всичките се струпахте в София и акъл давате по форумите и коментирате неясни вам неща?
Аз съм висока 1.70 и нося 40 номер обувки.Досега никой от бившите ми гаджета, вкл. и настоящия ми мъж не са ми мерили стъпалото, нито са ми гледали номера на обувките при среща.Мъжете гледат други неща, всички знаем какви са.Явно тук пишещите са комплексари, избиващи липсата на женско внимание, пишейки глупости по форумите.
Въпреки тъпите коментари за съотношението между стъпалата и други части на тялото, гроздето си е все така кисело.
Има не малко мъже 1и80 носещи около 41и номер. За жена със същия ръст 44 ми изглежда фрапиращо.
Добре си си избрал ник-а. А ако добавиш към него неграмотник (визирам непознаването на елементарни правописни и пунктуационни правила в литературниЯ български език) и глупак, описанието ти ще е съвършено. :)
Съвсем права си, очевидно е така. Измерването на стъпалото на парнтьора е далеч от нормалната човешка (не само мъжка) реакция.
Най-точният коментар тук :)) а и тея, дето не харесват едри стъпала - едва ли са забелязали, че Никол Кидман има такова, ама да си зеят :))