Станка, Тервел, Мариан и Пламен на финал
Вчера се проведоха последните номинации във "VIP Brother" 2013, когато всеки съквартирант трябваше да посочи участниците, които заслужават да останат до самия финал на 16 ноември.
Обратно в новинатаКоментари - Станка, Тервел, Мариан и Пламен на финал | Лайф.dir.bg
Коментари
е змей, ламя направо - да я гълташ против страх! Не ти трябва охрана щом тя е до теб! Нея куршум не я лови. Шест са и малко - тя има седем живота, остана и още един! Със Станка са на един кантар - и в буквалния смисъл. Стойко си е пич и веселяк отвсякъде. За победител ще се води борба м/у Пламен и Мариян - това показват засега гласуванията. Но щом 75% досега е подкрепата за Пламен, вероятно ще е той, защото гласуващите са едни и същи. Тервел и Станка - да си гледат спорта. Все пак, сега зрителите не избират спортист на годината.
Подкрепям те!Аз ( а и много други хора,сигурна съм) без да се интересуваме от спорт,знаем чудесно коя е Станка Златева,Стоичков и т.н...просто защото непрекъснато ми ги навират в лицето и новините и ми вменяват,че на тях дължим доброто име на България и те трябва да са ми пример за подражание.НЕ,БЛАГОДАРЯ! Искам да чувам и за други успяли българи в чужбина - учени,финансисти,хора на изкуството.И тогава да избера - кой ще ме кара да се чувствам горда - боркинята Ст.Златева или българин на висок пост в чужда корпорация например.
Ганьовците от Чалгаристан ще гласуват като един за Пламен Селяндуров ! Хайде балъци, Нова телевизия не е благотворително дружество ! Пускайте СМС-чета и после гладувайте по панелите :)
А какво ще стане , ако вотът на зрителите определи Стойко Сакатлиев за победител? А защо не спонсорката на брадър шоуто Ваня, която изразходи толкова сили за крясъци и рев за шоколади и цигари? Сигурно ще им застинат усмивките на четиримата избрани от участниците претенденти за званието 'победител" на вип брадър.
Нещо не знаеш значението на думата "чалга". С чалка може да са свързани 1) Лияна, чалга певица, 2) Ваня, подобие на мутра, мутрафонството върви ръка за ръка с чалгата, 3) Стойко - футболист и известен чалгаджия, в България футболът и чалгата вървят ръка за ръка, 4) Станка и Тервел - селски чада, определно слушащи чалга. Ако някой не е свързан с чалгата, то това са Ирина, Мира, Мариан... и Пламен. Може да ти е кофти, ама тва е положението. Групата на Мама Фоти е олицетворението на чалгата в България, а не обратното.
ами какво ли стане, ако в двора ти бликне нефт.....сигурно ще цъфне усмивка и на твоето лице......ех, мечти, мечти. Нищо - ти си питай! Не пречиш.
И аз така мисля. Но най ме е яд, че на Мишо не му зададоха някой и друг въпрос, та да го види цяла България колко е Ентелегентен нещастният отдавна забравен рапър.
Те интелигентните вече напуснаха България. Остават още няколко и ще си живеете сами - цигани, пенсионери и тъпаци.
Аааа, недей така за непроверени неща. Може и да грешиш. Все пак енергия и ентусиазъм има човекът, пък и на физика не е за пренебрегване. Да не говорим за прословутия му апетит, трън в толкова много VIP очи :))))
Достатъчно показателно беше отказа му и увъртането за детектора на лъжата!..Жалко човече!
Ама нали избираме от събраните там. То има много по-истински и интелигентни хора, на не са ВИП. ХА-ХА-ХА, ВИП-овете на България.
ТРЯБВА ДА ПОБЕДИ МАРИЯН !!!!!! ТРЯБВА ДА ПОБЕДИ МАРИЯН!!!! !!!!!!ТРЯБВА ДА ПОБЕДИ МАРИЯН !!!!!! ТРЯБВА ДА ПОБЕДИ МАРИЯН!!!!!!!!!!ТРЯБВА ДА ПОБЕДИ МАРИЯН !!!!!! ТРЯБВА ДА ПОБЕДИ МАРИЯН!!!!!!!!!!
Такава гнусутия е този Вип брадър ,кои от всички е вип ,има ли такива там не зная ,всеки добър или по малко добър в професията всички с големи хонорари вътре,ако са толкова добродетелни хора както се описват защо не подарят половинта от хонорарите си на деца в приемни семейства на болни деца и т.н. а само говорят какви випове са те.Пламен им се подиграва на всички ,шегува се дори и със себе си и за това хората го харесват .Браво на Ирина харесвам я въпреки че е прикрита ,харесвам и Мира доста открит човек ,харесвам и Пламен ,защото е в ролята на палячо който съумя да ни разсмива докато ги гледаме.Той единствен!
Българи нека да подкрепим най достойните Станка и Тервел те го заслужават ,защото са истински патриоти и са го доказали неведнъж, стига с тази проста пача Пламен,който се хили като ненормалник него кой го знае ако спечели което ще е жалко то ще е за кратко шоуто ще свърши и кой от къде е, а Станка и Тервел остават на ринга и тепиха отново ще им стискаме палци ще плачем при победа ще се ядосваме при загуба, нека всички българи им покажем колко се гордеем с тях нека гласуваме за един от тях просто благодарност това е, защото малко останаха като тях малко са, а Пламен ще го забравим защото е никой поредния неблагодарник спомнете си за Христина ,тризначките, а македонеца Никола кой изобщо гласува за тези хора затова нека на 16. 11. събота изберем най достойните заслужават го те се доказват всеки ден в залите, ако не спечели някой от тях моят съвет ще бъде да бягат в други страни защото родината не ги оценява и няма да си заслужава да печелят медали за нея това е помислете си хубаво.
Само не можах да разбера кой умник измайстори "модерната" във Вип средите и крайно дразнеща дума "обран"...
Аз не се интересувам от професионален спорт и никой от близкия ми кръг също. Това, че Станка и Тервел са добри спортисти не го отричам, но то няма нищо общо с напъните от всички страни да са победители на всяка цена. И ако толкова много държат на спортната си форма никога нямаше да отидат в телевизионно предаване за два месеца. Най-вероятно си мислят, че докато си почиват защо пък да не спечелят високи хонорари, а и не могат да си представят, че зрителите ще симпатизират на други хора. Затова Ники Кънчев се държи като стар интригант и оплюва всички останали, защото шоуто се развива по начин различен от първоначалните планове на продуцентите.
Не мисля, че е Биг Брадър е мястото, където трябва да покажем почитта и уважението си към спортните ни медалисти. Не съм съгласна и с определението"патриоти"...нима всеки от нас не е патриот, обичайки родината си и живеейки тук въпреки всичко което се случва с нас като държава...Така че, бих отговорила така - нека спечели който направи най-голямото шоу... в едно шоу! Кой ли е Той/Тя?!
Само дето Пламен не знае друга песен освен чалгарските хитове, а Мирка пламенова свирка си припява хитовете на планета...
Istinskite patrioti niamat nishto obshto s Big brother. A i tova e show, a ne sportno sastezanie. Ne vizhdam s kakvo sa se otlichili vatre tezi sportisti poveche ot drugite, ta da im se dade nagradata. Dazhe se poizlojiha poveche ot niakoi. A za sportnite si postizhenia te sa si poluchili nagradite. Taka che tuk stava vapros za savsem drugo neshto.
на мира баща и и е казал, че е баба яга и това и стига след това да се опитва да подяжда всички други и особено жени, но както видяхме не и минава номера.
Значи Пламен,щеше да е нумеро уно,ако беше смигнал малко на Ванчето.Цялата таз бяс е ,че Ванчето го харесва,обаче той дори не я отразява.С Йоана поне се закачаше и я използваше,да ласкае егото му.Пък с Ваня ,нищо. Тя жената се сцепи да ходи с къси панталонки.Плюс това има и психо тестове ,на тема той е това в леглото ,каквото и както го консумира.Липсата на апетит ,към храна,обикновено означава и слабо или никакво либидо.Мъ Ванчето ги знае тези работи и си умря,че Пламен се сдуши с Мира и Ирина.Кой каквото и да ти говори винаги става въпрос или за пари или за секс или и за двете.
българите са възпитавани да харесват тъпите и силни физически спортисти , пък , че били развратни, жестоки и диви балкански субекти с IQ колкото вратната си обиколка няма значение
Станка и Тервел ли са най--великите българи....ами хората, които нямат медали не бива ли да живеят, не бива ли да мечтаят...защо ни пробутват тези спортисти с животинско излъчване, аз не искам да съм спортистка, не искам децата ми да се интересуват единствено от фитнес и бягане в парка, това не е най-важното в живота, а да не могат да кажат две думи на кръст като загубената Станка, която ако не беше тъпия спорт борба щеше да пасе прасетата в нейното село. Подкрепете този, който ви е най-симпатичен в брадъра, а не измислените герои, проявяващи се криминално след това като Боевски и много други известни в страната борчета и боркини.
ОК,приемам забележката...техническа грешка...а нещо по темата?..Или само по правописа имаш мнение!
Победителят трябва да отговаря на интригантското предаване Вип Брадър. Като първа скандалджийка,ревла и командирка може да изберем мама свинка Следващият подходящ е ритнитопковеца Стойко с мераците да се пули пред камерите като тв водещ. Защо да не си изберем лукавата въртиопашка Лиана с късите гащета. Гласувай народе. ама брадъра си е нарочил отдавна победителя.
Какви примати душко.И най възвишения въплътен на земята носи уста и дупе,за ядене и полов орган.Физиология.Само духовно развитите имат морал и задръжки.Но ботом лайн или секс или пари.Ти сам го каза.Японския шиндуизъм учи ,че баланса и хармонията са съвършенството.Тоест когато всички чакри работят.Ако кандулини не е минала през всички чакри не си озарен.При повечето хора са развити първите две чакри-първа на живота-тоест храната и втората сексуалната.
Защо всички прекръстиха Кубрат на Тервел?Май журналистите не гледат какво пишат и после всички продължават след тях. А двамата братя си имат различни имена все пак...