Пулев и Сакалиев напуснаха ”VIP Brother”
След оспорвана битка Тервел и Стойко напуснаха къщата на "VIP Brother". Боксьорът беше с най-малък вот от полуфиналистите.
Обратно в новинатаКоментари - Пулев и Сакалиев напуснаха ”VIP Brother” | Лайф.dir.bg
Коментари
да, добра подготовка за ролята си е направила ляна. като виждам какви са глупави деиствята и, защо ли не вярвам на захаросаните и думу. приказки за балами...
Победи силата, а не възпитанието и интелекта. Станка не може да бъде пример за младите. Спортът си е спорт, успехите -също, но тя се оказа с най-лошия характер в къщата и освен това, за съжаление, агресивна и злобна.
ДО УВИ: Драги Уви, Много си се объркал/а! Станка е една от наи-великите Българи и Българки, които нашата България има! Тя прослави името на Родината нии по цял свят!!! За какво възпитание и интелект говориш в твоя posting-- "интелекта" на непрестанно кудкудякащата М.Радева ли говориш, или за "интелекта" на ТОТАЛНИЯ ПРОСТАК Пламен, който НЕ ЗНАЕ истинското име на Васил Левски? СТАНКА Е НАИ-ВЕЛИКАТА- и с право спечели!!!