Коментари - Пулев и Сакалиев напуснаха ”VIP Brother” | life.dir.bg
назад

Пулев и Сакалиев напуснаха ”VIP Brother”

След оспорвана битка Тервел и Стойко напуснаха къщата на "VIP Brother". Боксьорът беше с най-малък вот от полуфиналистите.

Обратно в новината

Коментари - Пулев и Сакалиев напуснаха ”VIP Brother” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ирина нещо ще се окаже злобна и дребнава...

да, добра подготовка за ролята си е направила ляна. като виждам какви са глупави деиствята и, защо ли не вярвам на захаросаните и думу. приказки за балами...

Текстовете за всички "изповеди" са подготвени от сценаристите.

Победи силата, а не възпитанието и интелекта. Станка не може да бъде пример за младите. Спортът си е спорт, успехите -също, но тя се оказа с най-лошия характер в къщата и освен това, за съжаление, агресивна и злобна.

ДО УВИ: Драги Уви, Много си се объркал/а! Станка е една от наи-великите Българи и Българки, които нашата България има! Тя прослави името на Родината нии по цял свят!!! За какво възпитание и интелект говориш в твоя posting-- "интелекта" на непрестанно кудкудякащата М.Радева ли говориш, или за "интелекта" на ТОТАЛНИЯ ПРОСТАК Пламен, който НЕ ЗНАЕ истинското име на Васил Левски? СТАНКА Е НАИ-ВЕЛИКАТА- и с право спечели!!!