Яна: Веднага казах ”Да” на Петко
„Решението да сключим брак беше много спонтанно. Веднага казах „Да”, разказа в предаването „На кафе” Яна Акимова.
Обратно в новинатаКоментари - Яна: Веднага казах ”Да” на Петко | Лайф.dir.bg
Коментари
въйййй....ма верну туй! Как не забелязЪх приликата, малииии! Ша ту турям вИднагЪ у листата с избрани момци!!!!
Поредния тъпак дето не знае че бащата на Яна има 100 пъти повече кинти от тоя грозния.
Класика в жанра - младо момиче с възрастен мъж. И тук не става въпрос само за пари, баща й е богат. Просто младите момичета са привлечени от опита, от това че мъжът знае как да се държи с една жена и да я накара да се чувства принцеса. Предполагам, че е и добър любовник. Нормално момчетата на нейните години са незрели и нямат подход и опит. А Петко си е врял и кипял и й е завъртял главата.
Това е снимка с подходящ текст на истински победители!! Тези като този БОГ НА БИЗНЕСА ни победиха и ни взеха не само материалните блага и безплатната медицина и образование, но и всичките ни шансове за просперитет не само на нас, но и на поколението ни до 9-то коляно напред. Свиквайте да им лижем задниците и да страдаме горко с тях за проблеми като да са си счупили нокът! На големия митинг на 07.06.1990 г. в София ЕДИН МИЛИОН хора се отрекоха от социализма и всички вкупом пожелаха да станат капиталисти, отрекоха се от правото си на труд и заслужена почивка, от безплатно образование и медицинска грижа и т.н..
Петко правилно действа, право в целта без да губи време. С Орлин като ходи 5 години и връзката се изчерпа. Много мъже допускат тази грешка и с прекаленото отлагане бавно, но сигурно убиват любовта на половинката си. Жената иска докато е влюбена да бъде поискана за жена и за майка на децата му. Семейство и деца се правят докато любовта е силна, а не когато връзката се изчерпи. Имам приятелки, които ходят по 5-6-7 години и мъжете все не са готови за деца. Мъже, много губите и сами си вкарвате автогол и после когато жените ви бият шута и се влюбят в друг се чудите и вайкате. Липсата на инициатива от мъжа, за жената означава, че не я обича достатъчно, с времето чувствата й охлаждат и се появява един такъв смел, готин, уверен и активен мъж като Петко и печели. Жените харесваме решителни мъже със самочувствие, а не п....ьовци. Петко и без пари да беше пак щеше да е вървежен, просто защото знае как да направи една жена щастлива. Много щастие им желая.
В една интересна книга в областта на психологията бях чела, че 6 месеца съвместно съжителство са достатъчни, за да разбереш дали можеш да живееш с този човек. Макар че човек когато обича прави компромиси, няма ли чувства тогава е трудно. Но точно това пишеше - 6 месеца пробно съжителство, нито повече, нито по-малко. Дългите връзки наистина не са за предпочитане, трябва да има развитие, иначе ви грабва инерцията и връзката се изчерпва. Ако се срещнете много млади да, но ако сте на възраст вече за семейство няма смисъл да се отлага. Яна е млада, вече момичетата се омъжват по-късно, но Петко е зрял, та презрял, така че нормално е всичко бързо да се развие. А и когато усещаш, че това е човекът няма какво да отлагаш.
Падна му летвата на Петко с това грубичко и със селска физиономия същество. Бившата му съпруга, Мария Игнатова, е доста по-красива, мила и нежна като визия.
толкова сте смешни , баща и бил богат..а що не вземе едно свястно момче се пита ..и да са борят заедно в живота... ???
Днес ги гледах за 2 минути при Гала, не знам каква е тази нова мода на т.нар. "известни" хора в родината, но и двамата бяха със слънчеви очила. Вече над 90 % от "звездите" по телевизията излизат с този номер, което за мен е пълна липса на респакт и уважение към зрителите. Дошъл си там да си разправяш за гащите и чорапите, а не можеш да застанеш с лицето си пред хората, от какво се срамувате, или се правите на тежки? Декември месец сме все пак, айде по-сериозно. В цивилизования свят големите звезди се чудят как да се изкарат най-нормални и обикновени, тука се надпреварвате да се правите на тежки и прости (макар за последното да не се иска особен талант). Последно, личното ми мнение е, че Петко е чаровник, макар и досаден. А Яна не е красива, тялото и е хубаво, защото е тренирано, но е лице не ми харесва, сори.
Не знам за Яна, безлична ми е сякаш, няма дар слово изобщо и е скучна, само това мога да кажа. Но бузите на Петко все повече увисват и според мен е време да се погрижи за кожата си. Нощният живот + солариума + повечкоспиртни пороци винаги си отмъщават. Нещо ми подсказва, че Петко ще остарее бързо...
Не разбирам как не отчитате и роптаете, че за тези двамата е измислена поговорката за гърнето и похлупака - та, те са си лика прилика. Какво имаше общо Орлин с Яна, например. Много ми харесва човекът, но фактъ, че е бил с това нещо, ми разваля цялото възприятие спрямо него. Яна прилича на млада лелка ударничка в кравеферма. А Петко на тартор от циганската махала.
Абе пишете, че Яна била от богато семейство? Защо, за бога не разбирам аз, не е учила в Харвард примерно, а танцува по масите на хората за пари. Справка, лично видяно с очите ми преди 2 години някъде...
много земен? а защо да се прави на господ и да се надува? това принц чарлес ли е, нелсон мандела ли или барак хусеин обама, че да не е земен? *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Абе нямам наблюдения върху Петко,ама така супер тъпо е известен в публичното пространство с това ПЕТКО.Петко това,Петко онова,някак си тъпо звучи.Ако има ПР-и да му наложат някакъв прякор,примерно Петко Бретона,Петко Лачения,Петко Брад Пита,нещо такова.Така ми звучи като-барабар Петко с мъжете или Нероден Петко а ну шият дрехи...някак си прекалено народно,пък човекът уж е лице на хай лайфа.
В голяма грешка си. При днешните моми без пари огън да те гори. Изобщо не можеш да си вървежен, колкото и духовит да си.
подкрепям! " Липсата на инициатива от мъжа, за жената означава, че не я обича достатъчно, с времето чувствата й охлаждат и се появява един такъв смел, готин, уверен и активен мъж като Петко и печели. Жените харесваме решителни мъже със самочувствие, а не п....ьовци. " Ей нА, сега съм на път да оставя поредния путьо... Аз му казвам, че го обичам, а той, че ме харесвал... Моляяя?!? :-О
Абе кифли и защо да е путьо човека - той не е длъжен да те обича, може просто да е искал сех
Ех,Петко,Петко.... Защо бе моето момче снижи летвата? Сега ще си "сърбаш попарката"с тази селска мома :( Защо бе Петко? По-добре да си беше останал най-личан ерген. Защо бе моето момче се излъга така жестоко? Един съвет-пази си банковата сметка. Ех,Петко,Петко!!!
щом се появи тапия пеевски журналист и ми скрие мнението,като пише,че садаря обиди.каква обида е ,че тая прилича на прасето пиги,а кажи ми де ?или петко ти плаща да не допускаш лоши неща за тая танцувачка.ми сега сигурно ще ме изтриеш,че при такива класни жени като мария и ели да вземеш тая си е чиста глупост и простотия.ок ? уваяеми глупако и не продаваи свободното слово в исмислената дарява.
пич от кирпич съм,гледаи само да не застанеш 2 пъти пред мене и един път аз зад тебе!-))))
Петко селяка е наистина земен, защото джобовете му висят, чак доземи, от пачки с мангизи.
да те светна драги: само парички за харвард не стигат. за да учиш в едно от емблематичните виши учебни заведеня, освен пари да плащаш за квалитетно образование, ти труабва и мозак и упоритос за да влезеш и изкараш. яна като я гледам каква умна физиономя има, много ми наподобява георге в. буш по тапотя. аааа, ама чаи, че и тои маи беше заваршил арвард. е, и там стават недоразуменя, ама по- малко *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Кво завъшване, пропуснат е само пълният член "ът" във фактът...А пък "ъ" се среща в празЪ, който ще ти покажа.
Яна има много приятно излъчване, интелигентна, фина и красива. Петко е готин и с чувство за хумор. Да са здрави и много щастливи заедно ! Драскачите по форума да си злобеят.
Петко бил земен!?!?! Че той е подземен, това се знае... Пък Яна, ами добре му лепна... Радвам се за Орлин, той е от друго тесто замесен.... Хайде, всеки да си върви по своя път и стига са пълнили жълтата преса....
ГОСПОД Е МИЛОСТИВ! Как запази ОРЛИН от това хищно МЕЧЕ,което след 1-2 години ще стане МЕЧКА-СТРЪВНИЦА,преди да я на рита СЕЛЯНДУРА в пръдливия АЛЧЕН ГЪЗ и да поеме към публичните изяви по КЬОШЕТАТА.Радвай се ОРЛИНЧО!
Петко е от хората , на които всичко бързо им омръзва. Сега е влюбен , раздава се , но ежедневието му бързо ще изиграе лоша шега на Яна. Една година и ще му омръзне. Единствено ако му роди дете може да продължи още малко любовта му.....нощният живот на Петко ще съсипе иначе влюбената двойка
Още като казаха, че ще се женят им дадох една година. Така че, всеки който потвърждава моето мнение е напълно прав. Изобщо не му подхожда, иска само парите му и затова е побързала да забременее, добре е че Орлин се отърва.