Яна: Веднага казах ”Да” на Петко
„Решението да сключим брак беше много спонтанно. Веднага казах „Да”, разказа в предаването „На кафе” Яна Акимова.
Обратно в новинатаКоментари - Яна: Веднага казах ”Да” на Петко | Лайф.dir.bg
Коментари
Веднага да,не се съмнявам,такъв мъж изпуска ли се. Но Петко и Ели Гигова си подхождаха много повече и бяха на едно ниво.Мъчно ми е,че се разделиха,от един познат знам,че от много голяма любовна мъка,един мъж може много бързо да се ожени за друга.
Веднага казах Да, В тази врязка-един виц: Срещат се Иванчо и Марийка Иванчо: - Здравей Марийке! Марийка: - Иииии,ти пък Иванчо,с една дума ме нави!
Яна и Петко, такива са и коментарите... Прости хора с много пари, с пари и съвсем без пари... Освен парите чудя се какво намират жените в Петко...то и едни жени. Гледайте нивото на Ели в телевизията - излагация, но богат татко, римува се с Петко..За нивото на танцьорката нямам коментар...
Сугурно ли е: Петко и без пари да беше пак щеше да е вървежен - къде, в работа ли, в научни изследвания, в кръчмата ли...просто щеше да е 9та дупка на кавала, познай от колко дупки общо
Опорочаваш вица. Марийка казва: - Иииии, страхотен си бе Иванчо, две думи ми казА и ме кандардисА!
До няколко месеца, максимум две години - развод. Или той на нея или тя на него му е изневерила.
няма да е лошо, даже напротив - джурналята да ни запознават всеки месец с техния живот.
Ей, много сте морални всички тук. Чудя се, ако на някоя от дамите и се отвори парашута с готин и богат мъж дали ще пее същата песен. Много ясно, че хубавите жени са за богати мъже. Любовта и чувствата са до време, всичко е преходно и се изчерпва в даден момент, но друго си е да си финансово осигурена. Иначе хем емоцията се изчерпва, хем живота става многоо скучен, защото за разнообразие трябват пари. Като си хубава защо да не се възползваш от даденостите си. Един мъж с 1000 или по-малко лева заплата какъв живот ще ми предложи, да си стоя вкъщи и да му слугувам, как пък не. От моя мъж искам само да се грижи за мен и за децата и да знам кога излиза и се прибира, за да разполагам и аз с времето си, въобще не ме интересува дали ще ходи по чуждо. Дори един ден да ме зареже заради по-млада съм осигурена чрез децата си. Така че всички, които много плюете, особено дамите предполагам че завиждате. Ако и вие имахте възможност никога нямаше да изберете беден пред богат мъж и да живеете с голата му любов. Времената са такива, парите вече са най-важни. Дори бащата на Яна да е богат, друго си е да харчи парите на мъжа си, а пък и пари при пари отиват. А за мъжете, които лаят ще ги успокоя, че има доста невзрачни жени, които няма как богат мъж да погледне, така че и те няма да останат на сухо. Хайде със здраве....
Красавицата или звяра!? Такива мутанти са се развъдили, че човек никога не може да е сигурен.
Ееее, тази наистина не блести с ум и интелект. Преди шоуото не била чувала за него...Това, че се взима хората за прости, показва всъщност, колко ограничена е тя самата. Кухии парче. Но то и е изписано на физиономията. Несъразмерна, празна и тъпа. Какво очакваме от танцьорка? Тя ако имаше мозък, щеше с нещо друго за се занимава.
До коментара на "Напълно". Това, че мъжът до теб ти е казал, че те харесва, а не те обича не означава че е пут... Възможно е наистина чувствата ви да не са взаимни и тогава е най-добре да потърсиш щастието си другаде. Имах предвид, че имам познати със сериозни връзки, които живеят заедно, но минават много години и мъжът нито предлага брак, нито мисли за деца и така се изпуска момента и когато вече е готов, жената няма желание. Връзката трябва да търпи развитие, иначе се изчерпва. Всяка жена иска да й предложат, дори и тези, които твърдят, че бракът е отживелица, казват го защото мъжете им не искат да се женят. Това един мъж да те поиска за негова законна съпруга е много мил жест на любов, уважение, внимание и отговрност към жената. Защото така тя се чувства още по-обичана, сигурна и спокойна. Просто не трябва да се изпуска момента, а много хора го правят и после се чудят защо половинките им ги зарязали. Имах такъв пример с приятели - ходеха 10 години и нито брак, нито дете. Накрая жената го остави и в рамките на една година се омъжи и забременя. А бившият й приятел и да днес скита самотен и се чуди защо го е зарязала, той я обичал. Може и така да е, но жената не го е усетила. Като не предприема нищо, тя как да вярва в силните му чувства. До другия коментар - Да, смятам че Петко и без пари щеше да има успех сред жените. Защото е решителен, уверен, със самочувствие,знае как да спечели една жена. Жените харесваме такива мъже и ги предпочитаме пред пасивните и неинициативните. Стига сте се оправдавали с парите, то ако сте мъже на място и имате правилен подход към жената не ви трябват пари. Един такъв безхарактерен какво да го чакаш, ти да го сваляш, ти да му предлагаш брак, ти да го натискаш за дете, хайде няма нужда. Човек като има желание действа, като няма само се оправдава. Мъжете трябва да са силни и решителни, това ви прави мъже, които да ни бъдат опора в живота.
Проста или не, аз съм си уредила живота и си живея с кеф и както ми харесва. Явно не съм чак толкова проста :))) А и понякога не е нужно да си голям акъл, за да си осигуриш живота. В нашата държава не се забогатява с ум, други качества са нужни. Важното е умело да ги използваш, което също означава че имаш известен набор от качества. Аз съм постигнала това, което съм искала, а дали съм красива, проста или умна в случая не е толкова важно. Като мен разсъждават голяма част от жените, просто едните имат възможности и се възползват от тях, а другите нямат. И тези, които ви се заричат във вечна любов и как парите не ги интересували, не си мислете, че няма да ви сменят с някой готин баровец, стига птичето да им кацне на рамото. Хубав ден!
Кухо, кухо, та чак дрънка.Ама то като дават по телевизиите само Николетки и Златки-Патки, какво ли да очаквам?Много си проста.Миндил.
В твоя случай е необходимо едно единствено качество - да можеш да си държиш краката на английско "В".Щом така ти харесва...
известно е, с какво най-бързо се убеждават мъжете :))) Можеше и с това да почнеш - да не губиш време да се ухажвате :))) Хакай Стойчо, после шъ цълуваш...:))))))
Тя е млада,всичко си има,апетитна е.какво повече за жена? А той...селянинът с колелото,ръб отвякъде.Ако не бяха нашите пари в него кой щеше да му обърне внимание.Един обикновен жител на Факултето със самочувствие до небето.
с тази робска психика, явно не ставаш за нищо, след като ти харесва да живееш като богата пенсионерка, днес щял да те издаржа мажа ти, а утре децата. има нещо по-важно от парите, и то е свободата и удевлетворението от положеня полезен труд.
да си каже бе, има си и жени, които само секс търсят, ама що трябва да се лъжеме и да си объркваме живота?! всеки да си каже какво търси и хората с взаимни интереси да си се намерят, а не да играем театри с една единствена цел, нали?! и накрая кой е излъган? - ами лъжливото овчарче... щото пак остава самО да пасе... ;)
той си живее живота, а аз съм само някаква малка част от натоварения му график и се чувствам като на повикване... няма как да останем дълго време заедно, колкото и да ми се искаше... човек или обича или не и наистина не е необходимо кой знае колко време за да прецени дали и доколко обича отсрещния човек, съответно да си позволи да бъде искрен и да не го подвежда, защото времето в лъжи е загубено и за двамата... просто малко мъже си дават сметка, че лъжейки жената до себе си, всъщност лъжат себе си - тя ще разбере и ще отиде при друг, но те ще остареят самотни и оглупели, защото няма как вечно да са великите свалячи... ;)
Телето Петко и кравата Яна звучат като герои от приказка, в която само магарето Марко липсва.
е то голямо постижение в живота ти да завартиш акала на някакав нискочел новобогаташ. мечтата на простолудието. каквото повикало, такова се обадило. две кухи леики с пари - пална скука. децата ви са за сажаление.
колкото си по-прост, толкова претенциите ти са по-големи. по- важно е обкражението ми да е от умни и интересни хора отколкото от богати простаци.
Вие първо се научете да пишете грамотно, тогава ме обиждайте, че съм тъпа.Това, че всеки човек има различен поглед върху живота не го прави глупав, а просто различен. Преди да се омъжа имах голяма любов, но избрах богатия мъж пред любовта и не съжалявам. Да, материалистка съм, животът е труден, искам да живея добре, а не да мизерствам. В България това че си умен и образован и че се изгърбваш от работа в повечето случаи не носи материални облаги. А любовта за съжаление е до време, с течение на годините и най-силните чувства избледняват. Не живея като пенсионерка, напротив, живея си като принцеса. Имам жена, която се грижи за домакинските задължения, които считам за изключително досадни и се радвам, че съм напълно освободена от тях. Имам и бавачка, която ми помага за децата, не работя, имам достатъчно свободно време за излизане, разни разкрасителни процедури, няколко пъти в годината със семейството пътуваме из света. Не мога да се оплача, не вярвам този хубав живот да си осигуря с работа, поне не и в България. Имам приятелки, които се омъжиха по любов и постоянно ми се оплакват. Знаеш ли какво представлява един техен ден - работа, връщат се уморени и започват да домакинстват, защото мъжът не пипва нищо, децата и постоянни скандали, защото парите не стигат дори да си покрият разходите и сметките, а какво остава да се поглезят като жени, като семейство, да пътуват някъде.
Българският мъж е неблагодарен, той не оценява нищо, което прави жената, а го приема за даденост. Когато любовта и замине, остават само многото задължения, умора, безпаричие и проблеми, мъжете без пари също изневеряват като капак за "хубавия живот", който осигуряват на жената и децата си. Такъв щеше и да е моят живот, ако бях избрала любовта. Понякога и в личния живот човек трябва да е прагматичен. Аз не съжалявам за избора си, имах късмета да попадна на свестен и интелигентен мъж, а не на някоя проста мутра, която да ме тормози. Той не е любовта на живота ми, но аз съм неговата и това е по-важното. Към него изпитвам обич, уважение и признателност за всичко, което прави за нас. Когато една жена е достатъчно хитра и знае как да влезе под кожата на един мъж, тя може да си подреди живота така, както на нея й харесва. Това са умения, които не всяка жена притежава и тук изобщо нямам предвид уменията в спалнята.Всички сме различни, но това не означава, че едните са умни, а другите глупави. Просто приоритетите са различни. Хубава вечер на всички, повече няма да пиша, че подразних доста хора, но това е действителността в нашата държава, колкото и да не ви харесва. Човек трябва да е адаптивен и да оцелява по най-добрия начин.
Не се притеснявай! Животът го "слага" на всички! БЕЗ ИЗКЛЮЧЕНИЕ!!! Познавам много такива "хитри" жени с ''умения", "подредили" живота си! Да ти кажа по-нещастни от тях няма! Язък за материалния разкош, за който говориш! Човек трябва да е умерен във всичко! И да е доволен от най-малките неща! Само така може да е щастлив! Никому не е необходим "бг лукса" с джипове и салфетки, а ти се самоуспокоявай колко си щастлива, че си избрала парите пред голямата си любов! ;)
Две кокошки се събрали пред поповата врата. Поп излязъл и им казал: "Иш-миш, ти жумиш"
големи злобари сме ,като чета и не мога да повярвам ,че до там сме стигнали .аз им се радвам и им пожелавам много здраве и щастие!