Яна: Веднага казах ”Да” на Петко
„Решението да сключим брак беше много спонтанно. Веднага казах „Да”, разказа в предаването „На кафе” Яна Акимова.
Обратно в новинатаКоментари - Яна: Веднага казах ”Да” на Петко | Лайф.dir.bg
Коментари
Как няма да се "пържат" в солариума, че тя тиквата с карамелизирана коричка е по вкусна!
Не разбирам как може да има индивиди с толкова елементарно мислене-"Жената трябвало да бъде хитра и да влезе под кожата на един мъж". Питам се само каква е разликата между жена и кърлеж, защото интелелкта(липсата на такъв) в случая е очевидната прилика между двете:) Когато една жена сама си изкарва парите, дори и да не са много, поне има самочувствието , че живее и се чувства като човек, а не като кърлеж. И както американците обичат да казват- "Perception is reallity"
Нямам нищо против девойката и брака й (не искам да съм лош пророк, но давам максимум година и половина семеен живот на влюбените), но ако още един ден тази "новина" е на първа страница..... отказвам да влизам в link life!
Госпожата явно е щастлива по начина, по който тя разбира щастието. Със своя избор как да живее тя собствения си живот не пречи на никого. Незнам защо толкова упорито се опитвате да и вмените Вашата представа за щастие и я упреквате, че тя не я споделя.
Красавците не са китка, за да ги сложиш зад ухото си и да се киприш с тях :) Не става само с епилирани (дай, Боже ;) крайници, трябва и акъл :)))
Е, и Вие трябва да бъдете като нея ли като се опитвате да наложите своята представа за щастие?
Тази сигурно и е било доста тежко да симулира гадже на Орлинчо. Как ли е успяла да го дели със всички тези палави момченца. Сега е щастлива, има си петко, е тъп е като седалище на мастодонт, но все пак пръцка без да го е страх.
Че си казала бързо "да" на Петко стана ясно, по важното е да разберем по принцип ли са така нещата с бързото "Да"?
Това, че един мъж е красив и поддържан не означава, че гей. В Орлин няма нищо гейско, повярвай ми. 100 % мъж си е.
Пишe се обкрЪжение, умнико. Ясно колко си умен, по правописа ти личи. Нейните коментари поне са грамотно и интелигентно написани. Поне като ще се правите на много умни, пишете без правописни грешки. Аман от неграмотници.
правописат ми е такав заради латиницата. аз пак сам си намерила умен и добар маж. помага ми вав всичко и нямам нужда от помошницхки. Vашят безгрижно празен живот ми е напално безинтересен и скучен - разкрасителни процедури, шоппинг, клюки, общо взето затапяващо. поне използваите свободното си време да научите нещо полезно, например чужд език или нещо друго. човек ако не си размарда мозака с някаква умствена или друга деиност барзо затапява и доскучава.
Не съм целил това. Просто исказах мнение. Едно обаче е сигурно и годинките ще и го докажат, не аз или някой друг... Голямо ще е разочарованието на г-жата, когато установи, че щастието е нещо друго и многооо по-различно от това да си "финансово осигурен".
да ти плюа на уреденят живот. аз пук живея в уса у сама си изкарвам яките пачки, имам прекрасен партниор, които ме обожава, на моята вазраст е, страхотен човек е, осве, че е и красавец, и се радвам на живота без да се замислям за фяннсите си, не защото ги имам в изобилие, а защото наистина лубовта, доверяето и това да имаш сродна душа е наи- важното,. а това колко си просто, ваобще не можеш да си го предсртавиш, защото мозакат ти е стнала на смачкана пачка пари. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
николетке, знам те каква красавица, си и тук ли се появи? марш да си водиш тапото предаване *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Ами ето, пак налагате Вашата теза, както и пророкувате какво щяла да осъзнае. Аз пък пожелавам на всеки да е щастлив по неговия си начин щом не вреди на никого.
красавице, спри се вече. разбрахме с поправките не показваш, че си умна, има спеллчекер, които повечето хора не използват и не е биг деал. а от всичките хвалби, може би имаш и помагач да ти пише коментарите, щот' си много яка за това досадбно нещо и така и да ти оправя грешките. разбрахме те, хаиде, замалчи вече. обсаждаме яна и пешо *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
евала.наи- сетне умна приказка! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Няма нищо по-долно от това да си продадеш достойнството.Да си продадеш чувствата за козметични процедури.Някой преди мен точно го е казал за човека и свинята.
Когато един човек твърди, че всичко е наред с партньора му, парите и работата означава, че на такъв човек нищо не му е наред. Подобно поведение много добре е показано в сериала "отчаяни съпруги" - колкото повече проблеми има някоя от героините, толкова повече се старае да го прикрива като демонстрира благополучие. Да, светът е пълен с отчаяни съпруги би казала Мери Алис , ако можеше да прочете коментарите на жените във форума...
И аз желая щастие, но на влюбените! :) Нима наистина смятате, че г-жата не вреди на никого?! Каква е Вашата теза? Някое дете ще прочете писанията на красавицата и ще си обърка живота...
много филми гледаш, а аз не показвам нищо, нито натрапвам моят живот с нещо, просто споделих мнение, което е различно от неиното. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Има доста хора, които не са влюбени и не могат да срещнат любовта. Нима те не заслужават да са щастливи? Госпожата не пречи на никого, пак го твърдя, а детето, което евентуално може да прочете това има свой път в живота и самО трябва да стигне до своите истини за собствения си живот, а не някой да му ги спусне тоталитарно отгоре с ясни указания какво е правилно щастие и какво е неправилно щастие. Това е чист тоталитаризъм.
...понеже се опитва да ни убеди, че едва ли не и ние сме с такива низша ценностна система, а и явно не умни..като нея. тя явно споделя философята на жената на гуцци: "по-дборе нещастна в бентлеъ, от колкото щастлива на колело." но знаем как сварши великата филосовка. а тя с твоите статиски, наистина не разбирам какво искаш да казчеш. чел(а) си, хубаво... ама явно мног филми гледаш, като чета, маи все американски, а защо ли ми се струва, че сладкото ти малко краче не е стапвало в уса за да разбереш каде сваршва истината и каде започва авторската измислица. това, че изкуството имитира живота, иди го разправяи на баба си. аз смятам, че изкуството, в това число и филмовата индустря отразява становището на автора- неговите емоции, впечатленя, ец. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
ох, а колко по- труно е да се правиш на влубена сапруга за паричките на този грозен циганин? даите ми го орлинчо, бе, аз го взимам. красив, интелигентен и талантлив. и вазпитан. маж-мечта *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
аиде млъкни вече че прекаляваш. като имаш толкова пари ходи на психолог . и на мен ми е странно че пишеш общо взето грамотно, предвид колко си тъпа
именно красавицата иска да ни убеди колко е шастлива, понеже има богат сапруг. кого заблуждава - истинско щастие без любoв няма, другото е самозалагване.
В случая беше закачка с младоженците. Разбира се, нека хората да са щастливи! Но тук обсъждахме "капитализма" на госпожата, а вие ми говорите за тоталитаризъм... :) Всеки сам да прецени кое за него е "правилното" щастие. Спокойна нощ.
Това, което ти показваш не е "низша ценностна система", това е защитна реакция, която в един или друг случай, всеки от нас проявява. Не помниш ли от далечното минало-жените с най-много златни пръстени и ланци бяха или сервитьорки или продавачки...или нещо подобно:-)
никакав спихолог не си, ами един некадарник, които дори не може да прочете кои какво е написал. добре, че анаис го е перифразирала, ама маи и това не помага:) *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Според вашите разсъждения щом мъжът е с пари, то значи жената до него задължително е златотърсачка. Май гузен негонен бяга. По природа жената търси мъж стабилен и находчив, който да се грижи за нея и семейство и да бъде мъж на място, да знае какво иска, а не някой мамин глезльо, дето още се завира при мама и тати и все реве , че животът е тежък. Мъжът със самочувствие е секси.
не помня, наистина. явно сам или много малка, или имам различен защитен механизам. моят е да сам заобиколена от позитивни и обичани хора. а това с ландсите и златата е характерно маи за ориента, да се накичиш, че да те видят околните, че и да ти завидят, щот' си мислят, че имаш много пара. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
бас даржа,че е и точно толкоз красива *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Да припомним само , че и Стив Джобс не е завършил колеж, Бил Гейтс е спрял да учи след втората година и тнт. Светът е пълен с образовани идиоти. Да не би образованието да ги прави по добри хора ? Яна си е постигнала наградите сигурно с много часове труд. Вие можете ли да танцувате така ? Това не са само танци, а цяла култура . Както ако се хванеш да свириш на класически инструмент. Не са само нотите. Ставате банални вече с тези пари. Някои имат и си ги харчат , без да ви питат за съвет. Други по малко. Такъв е живота.
Разбира се че ще каже веднага ДА,малко да се забави и хоп взела че го изпуснала,после я дойде следващ шанс,я не..
Смятам, че спорът Ви е безсмислен! Хората наистина сме различни и щастието за всеки от нас е различно. Няма как да убедите някого във Вашата истина и правота. Има изключително меркантилни жени, които не могат да са щастливи, ако не живеят в разкош. Парите ги правят щастливи и затова избират този живот. Много хора се женят по любов и след години пак са нещастни, изневеряват си, развеждат се и т.н. Гаранция за вечно щастие няма. През годините чувствата наистина се променят, понякога и самите ни се променяме, само от нас зависи дали ще успеем да съхраним любовта си. Аз лично Ви съветвам да не хвърляте толкова енергия и може би нерви в безсмислени битки, защото няма как да накарате някой да мисли като Вас. Изобщо не трябва да обръщате внимание и да се ядосвате. Важно е Вие да сте наясно какво е Вашето щастие. Ако не сте намерили, да търсите човек, който ще споделя Вашите ценности и мироглед. Когато го срещнете/ако вече не сте го срещнали/ ще си гоните вашия свят и вашето бъдеще и изобщо няма да се интересувате от общото и всеобщото мнение. Някъде бях чела едни умни мисли, които много ми харесаха: "Любовта пламва в миг, но после трябва да се поддържа. Тя е крехка. Иска грижи, внимание и търпимост. В този смисъл човек не би могъл да разчита само на късмет. Бракът е като да тръгнеш на дълъг път. Хубаво е да си настроен, че има неравности. Непредвидени спирки. Завои. И да сложиш в житейската раница търпение, чувство за хумор, толерантност, лудост и много любов. За да го превърнеш в приключение".
Не сте ли малко крайни? Не разбирам защо обиждате госпожата, че е тъпа. Как можеш да обиждаш някого, без да го познаваш. Аз също не одобрявам меркантилността й, но в крайна сметка това е нейният живот и нейното разбиране за щастие. Универсална рецепта за щастие няма. За всеки от нас то е различно. Поне госпожата е интелигентна с гладко течаща мисъл и грамотна. Вярно е, че повечето жени на богати мъже са кухи лейки и едно изречение не могат да кажат, но явно има изключения. Както и не всички богати мъже са простаци, има и доста интелигентни и умни такива. Това, че е избрала парите не означава задължително, че е празноглава глупачка. Просто има такова възпитание и ценности. Понякога всичко тръгва от семейството. Знаете ли колко майки съветват дъщерите си да се възползват от красотата си и да я продадат скъпо, за да живеят в лукс. Така че не знаете каква е нейната история. Но е факт, че в днешно време повечете млади момичета се стремят към материалното. И на мен не ми харсева тоталната липса на ценности. Стъпкването на вътрешния свят и издигането в култ на външния. Това истерично вглеждане в марките, дрехите, колите, преклонението пред модата за сметка на истинските отношения между хората. Но все пак смятам, че трябва да запазваме добрия тон и да уважаваме мнения различни от нашите. Това също е проява на интелект и възпитание, за която всички тук парадирате, че притежавате.