Коментари - Албена Денкова влиза в ”Dancing Stars” | life.dir.bg
назад

Албена Денкова влиза в ”Dancing Stars”

Двукратната световна шампионка по фигурно пързаляне Албена Денкова ще покаже, че може да танцува не само върху леда, а и на сцената на “Dancing Stars".

Обратно в новината

Коментари - Албена Денкова влиза в ”Dancing Stars” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

а оня галфон-убиец...

Приятел, за незапознатите с въпроса, свастиката символизира Хитлер и фашистите. Не, той просто използва чужди символи. Същото е и с петолъчката. Мислят си, че символизира комунизма, но най много питолъчки съм виждал в Америка , а не в Москва. Нашенското лого би трябвало да бъде От Витоша по високо няма и от Искъро по дълбоко няма. Не го употребих, защото ми се стори прекалено дълго. И така поставих БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО.

A ти какъв страх от Бога имаш като нарушаваш всички закони? Не те ли е срам?

Ти си болен човек.

За себе си ли говориш?

Как ги преброи тези 3ма българи, бе ненормалник. Аман от боклуци.

Тя няма нужда от опрощение, но и да молиш, едва ли ще го получиш.

На мен пък ми хареса, много симпатично танцуваше човека.

Като помогнахте на нелоялната конкуренция, така ще е.

На фашистите не им трябва логика.

Този "непрокопсаник" е двукратен световен шампион и успял човек, а ти какво си?

Ако българите имат вина, то е, че търпят такива като теб.

Това, че го подкрепя в труден момент, е добре.

Факт е, че човек не може да бъде съден два пъти за едно и също нещо и че "хора" като теб вършат престъпление.

Вече халюцинации ли имаш от злоба, иди да се прегледаш.

Откъде знаеш, не виждаш ли, че е фашизоид?

Естествено, той беше български шампион

Така значи, първо той е единствения на когото се е случвало, по улиците не се разхождат убийци, които дори не са стигнали до сериозен съд и второ, някой е виновен,че половинката му е имала подобни преживявания. Вие сте толерантни и много интелигентни.Повръща ми се от вас и от такава България,каквато правите с простотията си. Нещастници

Цялата врява я вдигат 2-3 човека

Така значи, първо той е единствения на когото се е случвало, по улиците не се разхождат убийци, които дори не са стигнали до сериозен съд и второ, някой е виновен,че половинката му е имала подобни преживявания. Вие сте толерантни и много интелигентни.Повръща ми се от вас и от такава България,каквато правите с простотията си. Нещастници.АКО СЪМ НА НЕЙНО МЯСТО ЩЕ СЕ ОТРЕКА ОТ БЪЛГАРСКОТО СИ ГРАЖДАНСТВО И ВСИЧКИ М ЕДАЛИ,КОИТО СА СПЕЧЕЛЕНИ ЗА СКАПАНАТА ВИ СТРАНА.

Но защо не ги наврат, където им е мястото?

А бащата-комарджия, дето профука парите?

Аз ще ти кажа защо не е морално. Тя е омъжена за човек, който погуби два млади живота. Съсипа живота на всички които са ги обичали и познавали. Няма как да се опише такава болка.Тази болка не трябва никой да я познава, но за съжаление има и такива които я познават. За тези хора не минава и ден без да се питат защо те са живи, а децата им ги няма. За тях няма празници, напротив предишните празници ся се превърнали в ужасни кошмари. За това не е морално тези хора да бъдат наказвани още, като им се показва как хората виновни за тяхната трагедия си живеят живота, да не говорим, че ще им се и плати за това. Грозно е. Тази жена избра да живее с този човек, значи приема и одобрява това което тай е направил. Роди му и дете. А и с раждането на детето и фотосесията която направи за едно списание пак чеше страшна гавра с хората на които им отнеха децата. Грозно е :(

Спокойнооо, много врякаш. Все едно Максим се е разкрещял.

Прав си, А, много си прав. Само двама са, което нищо не е. Виж, ако бяха трима - тогава щеше да е съвсем друга работата... Егати. ТУКА Е ПЪЛНО С КОМЕНТАРИ ОТ ИНТЕРНЕТ ТРОЛОВЕ, на които са им платили да правят PR на Стависки.

Злоба съм събрал много, истина е - към пияни джигити на пътя, към съдии, които пускат хора, размазали със 100 км/ч деца на пешеходна пътека, към прокурори, които изведнъж решават, че да затриеш двама души пиян с бронетранспортьора си е по-малко лошо от това да откраднеш 15 шоколада за 40 лв. И още, и още, и още. И не на последно място - озлобен съм към платени драскачи като теб, които си получават хонорара от някоя PR агенцийка. Та, да, много злоба съм събрал явно

ГОЛЯМА ГРЕШКА ЗА ШОУТО! За съжаление неприязанта, която изпитвам към Максим Ставински се прехвърля и върху Албена. Знам че тя не е виновна за катастрофата, но когато я виждам винаги се сещам за него и ми става УЖАСНО НЕПРИЯТНО.

Определено си прав! Не мога да повярвам с какво ожесточение защитават този двоен убиец и жена му, която в крайна сметка направи избора си да е с него/сори, но това си има цена/ и как се нахвърлят на хората, които изпитват недоумение и негодувание от това, че този, който затри толкова животи/и на близките им/ се кефи и си живее живота, без капчица угризение. НЕ мога да повярвам!

Живее си живота! И хич не му пука от затритите човешки животи!

Слушай, бе кретен! Тя е женена и е избрала да остане с този човек! Това си има цена. Трябва да се моли, защото да не плати и тя. Николова е много права! Как не ви е срам да сте толкова злобни и цинични!

Албена и Максим са направили толкова много за България, че сърцето ми е изпълнено само с любов към тях!!! Обожавам Албена, много се радвам, че влиза и тя ще е един от хората, заради които ще го гледам!!! Дано спечелиш Бени!! :*

Ами...той не е убиец!

Сама си го е избрала! Много ми падна в очите...

Браво за обективния коментар, не мога да поставя +, защото е блокирано гласуването с+.Животът не е черно-бял, да бъдем обективни!Зощо ли не мога да забравя бащата в игралната зала, но също и изпитата от мъка майка на момичето!Но на шампионите също заслуженото уважение, не можем да не се гордеем с техните постижения!!!

На този баща му унищожиха детето и за награда получава от изроди като вас обиди и агресия!

Браво за обективния коментар, не мога да поставя +, защото е блокирано гласуването с+.Животът не е черно-бял, да бъдем обективни!Зощо ли не мога да забравя бащата в игралната зала, но също и изпитата от мъка майка на момичето!Но на шампионите също заслуженото уважение, не можем да не се гордеем с техните постижения!!!

Чудя се само колко пари е изсипал Стависки за тоя PR в коментарите. Преди време нямаше нито един коментар в негова защита, а сега имам чувството, че цяла България го е заобичала... Интересно, защо не се появи той в това предаване, да видим колко го обичат хората?

Кaкво точно обожaвaш??! Че е с убиец?! И че подготвя следвaщо поколение от кръвтa нa убиец??!

Тая що не се скрие някъде и изобщо да не се показзва повече.

Какви обиди получава? Това е съзнателно престъпление, да харчиш парите за здравето на детето си.

до "сеньор"-а- имам чувство, че нямате личен живот, или ви плащат да пишете по цял ден в този сайт. Това сигурно е по програма"от социални помощи към заетост"... досадно е!

Аха, здравето на детето му, което беше отнето от някой, когото защитавате! Баси и логиката!Туй, дяволът като чете евангелието...

Не знам дали наистина има платени драскачи, които подкрепят Стависки. Аз мисля, че това, което се случи на Стависки, може да се случи и на всеки от вас. Малшанс. Всеки ден катастрофират автомобили и всеки ден някой загива на пътя. Ако човекът, погубил живота на тези млади хора, не се казваше Стависки, изобщо нямаше да реагирате така. Дори нямаше да обърнете внимание на катастрофата. Та такива стават през ден. А онези младежи, загинали на Великден и то на тротоара??? Защо не се възмущавате срещу погубилите техните животи?? Лицемери!

1.Къде пише, че го защитавам?. 2. Аз не го защитавам от законите в България, а от злобата, която се излива от такива форуми.

А вие какво правите тук, като е досадно.

Думи като твоите също убиват и са грях. Такива думи ли използваш пред твоето дете... Имай мяра какво казваш, защото никой не е застрахован нито какво ще му се случи, нито какво сам ще направи. А кой с кого е и с кого ще бъде не е твоя работа.

Точно ти май си платен драскач. Да не се правя на профайлър ;-) ама сигурно настоящ журналист, сега работещ на хонорар към ПР агенция без морал... Относно младежите от тротоара - знаеш ли по колко години получиха шофьорът и този дето му е дал ключовете? А сега питай шефа си дето ти плаща да пишеш какво получи лекето Стависки? Вярно е че на всеки може да се случи да направи грешка. Но грешка ли е да се натряскаш като донски казак и после да възседнеш мощния си джип карайки като камикадзе? Случайно ли задружно прокурорско-съдийската мафия го измъкна от затвора? А случайно ли дни след това го снимаха в Русия пак да кара друг джип? А сега си представи, че това там бяха твоите деца? А сега затвори лаптопа и се откажи от мизерния си хонорар, за който пишеш каквото искат от теб, защото не ми се вярва да го мислиш.

много по-успял съм от ,,него''-спя си спокоино,не убивам хора и не бягам зад граница....на онзи свят нито джипа -а ще си занесе,нито титлите.но казана си го чака в ада!