Албена Денкова влиза в ”Dancing Stars”
Двукратната световна шампионка по фигурно пързаляне Албена Денкова ще покаже, че може да танцува не само върху леда, а и на сцената на “Dancing Stars".
Обратно в новинатаКоментари - Албена Денкова влиза в ”Dancing Stars” | Лайф.dir.bg
Коментари
Точно заради това да се скрие някъде и никога повече да не се показвапред хората ако изпитва поне малко срам.
И Албена Денкова и Максим Стависки продължават да се състезават в Русия.Хора ,без морал.
Да се подразбира ли,че всички прегрешили трябва да се развеждат? По закон ли? Вие по-важни неща нямате ли в главата си?
Приятно е да се попадне на ваш коментар. Толкова омраза, необективност и злоба се лее ,че смислените мнения са изключение.
"Албена Денкова влиза в Дансинг старс" ---- дреме ми къде влиза Албена ...НО ПЪК НАИСТИНА МИ ДРЕМЕ КОГА ПРЕСТЪПНИКА АЛКОХОЛИК СТАВИСКИ ЩЕ СИ ИЗЛЕЖИ ПРИСЪДАТА ЗА УБИЙСТВО??
Прекалено много сатанисти има в България и случая с Максим и Албена позволява да ги видим и преброим. Заради тези зли и неморални създания страдаме толкова години.
Няма как да се реабилитираш с едно шоу в БГ ,Албенка!Няма как!Много ви харесваХ и симпатизираХ преди.Сега усещането е различно.Но за да не ме изкарат и мен сатанист ще кажа само,че гледах наскоро едно твое видео в което като спортисти бяхте безупречни и това се вижда от всички,но в желанието си да заящитиш Максим често си изпускаш нервите и това си личи на екрана.Доста арогантно поведение и доста заядлив речник.Не ти отива!
И защо трябва да се реабилитира Албена, от какво? А харесва ли ти зли хора да нарушават всички закони и да се впускат като вещици и демони и то там, където реално нямат думата. Всичко това е завист, нелоялна конкуренция и ЗЛО.
Естествено, щом съдът се е произнесъл, случаят приключва, така е във всички цивилизовани държави. Освен това е добър човек, за разлика от вас и има защо да бъде щастлив /за разлика от вас :) /
Пропускаш, че това е катастрофа, нещастен случай, а не умишлено престъпление като вашето поведение тук.
Откъде знаеш, аз мисля, че толкова зли хора са убийци и даже по-лошо, защото го правят съзнателно.
Ами рускините се избиват за него например. Абониран е за награди любимец на публиката. А тук демоните вилнеят и си мислят, че трябва да ги търпим.
Прави ми впечатление нещо друго! Поне едно 80 % от тези, които уж защитават Стависки и прочие - всъщност като поведение страшно много си приличат- все едно са писани от един човек. Изключително дребнаво, ограничено. Там, където има изказано друго мнение - репликите са в същността си идни и същи - Злобил, Погледни се в огледалото, Отровно водорасло, Отивай в ада, Злобни същества, Да не е боклук като теб, Ти какво си постигнал - абсолютна агресия и неаргументирана помия, без всъщност да се казва реално нещо...Да и този някой защитава доброто и е мноооого добър. Ужас! Дано добре да са му платили!
Да, бе! Те всичките, които всеки ден правят катастрофи, сигурно нямат семейства... Боже, какви тъпаци има, дето пишат глупости!
Много се радвам! Най-после в това шоу да се появи някой, който може да танцува! Че с тая бъчва Ути и с пенсионера дядо Енчо само пародия ще е.
Сигурно ти нямаш роднина, който някога е катастрофирал? Или пък господ ти е казал, че на тебе никога, ама никога няма да ти се случи?
Ми това е Албенка, която няма какво да прави и си защитава грешния избор! Нали трябва да се увери, че е постъпила правилно, като с голи гърди брани пияндето!Ама те нещата ще си дойдат на място...