Коментари - Албена Денкова влиза в ”Dancing Stars” | life.dir.bg
назад

Албена Денкова влиза в ”Dancing Stars”

Двукратната световна шампионка по фигурно пързаляне Албена Денкова ще покаже, че може да танцува не само върху леда, а и на сцената на “Dancing Stars".

Обратно в новината

Коментари - Албена Денкова влиза в ”Dancing Stars” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Точно заради това да се скрие някъде и никога повече да не се показвапред хората ако изпитва поне малко срам.

И Албена Денкова и Максим Стависки продължават да се състезават в Русия.Хора ,без морал.

Да се подразбира ли,че всички прегрешили трябва да се развеждат? По закон ли? Вие по-важни неща нямате ли в главата си?

Приятно е да се попадне на ваш коментар. Толкова омраза, необективност и злоба се лее ,че смислените мнения са изключение.

"Албена Денкова влиза в Дансинг старс" ---- дреме ми къде влиза Албена ...НО ПЪК НАИСТИНА МИ ДРЕМЕ КОГА ПРЕСТЪПНИКА АЛКОХОЛИК СТАВИСКИ ЩЕ СИ ИЗЛЕЖИ ПРИСЪДАТА ЗА УБИЙСТВО??

Аз им пожелавам инвалидна количка и много страдания .....

Не са хора а долнопробни боклуци!

Прекалено много сатанисти има в България и случая с Максим и Албена позволява да ги видим и преброим. Заради тези зли и неморални създания страдаме толкова години.

Злобил, връщай се в ада, само за него ти дреме.

И защо да не работят професията си, не може да са отровни водорасли като теб.

Няма как да се реабилитираш с едно шоу в БГ ,Албенка!Няма как!Много ви харесваХ и симпатизираХ преди.Сега усещането е различно.Но за да не ме изкарат и мен сатанист ще кажа само,че гледах наскоро едно твое видео в което като спортисти бяхте безупречни и това се вижда от всички,но в желанието си да заящитиш Максим често си изпускаш нервите и това си личи на екрана.Доста арогантно поведение и доста заядлив речник.Не ти отива!

Свали си огледалото като пишеш.

И защо трябва да се реабилитира Албена, от какво? А харесва ли ти зли хора да нарушават всички закони и да се впускат като вещици и демони и то там, където реално нямат думата. Всичко това е завист, нелоялна конкуренция и ЗЛО.

А защо не се скриеш ти, поне светът ще спечели. :)

Баба Яго, прибирай се в курника.

Ами хубаво, добре е злите хора да са извън контрол и да им е неприятно.:)

Засега само демоните в тая държава крещят.

Е, някои хора умеят да обичат и не са зли като теб, приеми го. :)

Сега им е паднало, иначе са просто вегетиращи демони.

Повече животи ще станат, защото вие ще се затриете от злоба и безпросветност. :)

Естествено, щом съдът се е произнесъл, случаят приключва, така е във всички цивилизовани държави. Освен това е добър човек, за разлика от вас и има защо да бъде щастлив /за разлика от вас :) /

Това са болни и зли хора. Представи си колко зло творят всеки ден сред нас. Отврат.

Да ти се връща и при теб да остане.

Пропускаш, че това е катастрофа, нещастен случай, а не умишлено престъпление като вашето поведение тук.

Откъде знаеш, аз мисля, че толкова зли хора са убийци и даже по-лошо, защото го правят съзнателно.

Вижда се, пукни от злоба тогава, такава е последователността.

Ами рускините се избиват за него например. Абониран е за награди любимец на публиката. А тук демоните вилнеят и си мислят, че трябва да ги търпим.

Грешиш, казана чака теб. И не ми казвай, че не знаеш защо. :)

Бреййй, ама каква доброта лъха от коментара ти! Да не си ангел небесен случайно??

Прави ми впечатление нещо друго! Поне едно 80 % от тези, които уж защитават Стависки и прочие - всъщност като поведение страшно много си приличат- все едно са писани от един човек. Изключително дребнаво, ограничено. Там, където има изказано друго мнение - репликите са в същността си идни и същи - Злобил, Погледни се в огледалото, Отровно водорасло, Отивай в ада, Злобни същества, Да не е боклук като теб, Ти какво си постигнал - абсолютна агресия и неаргументирана помия, без всъщност да се казва реално нещо...Да и този някой защитава доброто и е мноооого добър. Ужас! Дано добре да са му платили!

Голяма мисъл рече! Интелектуалец!

Кажи сега, добре ли ви плащат, та и аз да се включа?

Ами роднините им да си ги гледат

ne e nikakuv PR......tova si e lichno moe mnenie :)

Ама че си ИДИОТ!

Да, бе! Те всичките, които всеки ден правят катастрофи, сигурно нямат семейства... Боже, какви тъпаци има, дето пишат глупости!

... казал най-големия боклук.

Много се радвам! Най-после в това шоу да се появи някой, който може да танцува! Че с тая бъчва Ути и с пенсионера дядо Енчо само пародия ще е.

Сигурно ти нямаш роднина, който някога е катастрофирал? Или пък господ ти е казал, че на тебе никога, ама никога няма да ти се случи?

Ми това е Албенка, която няма какво да прави и си защитава грешния избор! Нали трябва да се увери, че е постъпила правилно, като с голи гърди брани пияндето!Ама те нещата ще си дойдат на място...

И тя ли огладня или само свърши парите за пИИни на Максим?