Принц Джордж с предпразнична фотосесия
Три коледни снимки на принц Джордж бяха пуснати от британското кралско семейство.
Обратно в новинатаКоментари - Принц Джордж с предпразнична фотосесия | Лайф.dir.bg
Коментари
раята вкупом започна да лее умилителни поданнически овчи сълзи пред новопомазания султан
Малкият е сладур, не виждам защо трябва да се пишат гнусни коментари по адрес на детето. Жалки злобни хорица пишат тук.
Детето е изключително чаровно,сладур голям,хубав и гледа умно.Как може такива имена ,на такова прекрасно дете.
Гошко, за майка ти давам 2 овце и 10 литра домашна ракия. От баща ти запиняк не става, много грозен бе.
Много г...но, бе! що така? И леко глуповато ми се чини. Моите немат пари, ама имат дар Божи.
аман от подлоги с психика на овце, леещи умилителни поданически сълзи като рая пред султан
В смисъл принцеса Даяна. Тя училище не можеше да завърши, но можеше да управлява обществения живот. Като се впускаше в сексуални афери с кого ли не.
ти жена ли си ,мъж ли си ...детето има излъчване ...кой ти говари за манекенство ще стане хубав мъж и стойностен със сигурност и най малко може да ме обвиниш в чуждопоклоничество а вие сте злобен
По - добре да пишат и снимат нещо за нашите български деца. Кво ми пука за тези тъпи англичани. Повярвайте на тях за нас въобще не им пука. Това е някакъв малоумен напън за светско и т.н.
как разбра че ще стане хубав и стойностен и защо трябва да ни се натрапва толкова често? колко да е стойностен -колкото прабаба му която ликвидира баба му в париж в тунела на тъмно
по-точно много самодоволно заради многото слуги които го обгрижват и това което му се внушава от малко
абе не виждаш ли какъв корем има и бузи -ще се пръсне по шевовете и толкова мазна и самодоволна физиономия, угояват го и го презадоволяват от малко -срам не е за показване
абе не виждате ли какъв корем има и бузи -ще се пръсне по шевовете и толкова мазна и самодоволна физиономия, угояват го и го презадоволяват от малко -срам не е за показване
Същото сладурче беше и татко му, когато беше на неговата възраст. Сега, когато вече е мъж, за съжаление загуби много от чара, наследен от майка му и заприлича на не особено привлекателната кралска фамилия. Дано и с този малчуган не се случи същото и да запази повече от чертите на майка си. Така фейса на Уйндзорите малко по малко може да стане по-красив.
Сладко и здраво малко сладурче. Да му изям бузките. Имало е късмет да се роди в кралско семейство. За добро или лошо. Дано да може да се радва колкото се може по-дълго време на детските си години...необезпокоявано от папараци и зли очи. Като порасне, ще пленява сърца. Красавец.
Искаш да кажеш, че всички англичани си обличат грозно децата? Не ти вярвам, това е трудно да се постигне.
само сина и ли има чест или и даяна има? само дето дъртата си мисли че всичко и е позволено , но винаги има божие възмездие
нима защото казвам истината че краля е гол? дали пък ти не си жалко заради чуждопоклонното ти блюдолизие
Не знам сигурно сме ударили дъното с простотията и злобата си .Това на снимката е едно детенце което не е направило лошо на никого как може да се излива толкова злоба срещу 17 месечно дете.Явно сме много зле като нация.
едно детенце , което ни се натрапва постоянно че е по-равно от всички останали и се гласи за "владетел"с прогнили корени -помисли малко и не бъди толкова късогледа и плиткоумна
простака прибягва до обиди когато няма други аргументи-ако ти харесва да се кланяш на някакво 17 месечно бебе доземи се кланяй като роб и подлога , а на самоуважаващите се хора с достойнство това не им харесва и затова се възмущават , и ако не схващаш че това най-обикновено бебе се лансира тенденциозно за нещо по-велико от останалите без да е такова, то явно си много тъп