Коментари - В Германия хвалят ”Под прикритие” | life.dir.bg
назад

В Германия хвалят ”Под прикритие”

Култовият тв сериал на БНТ “Под прикритие” се радва на успех и в Германия.

Обратно в новината

Коментари - В Германия хвалят ”Под прикритие” | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Аман от такива като теб бе! Порадвай се малко на БГ успех в Германия, защо веднага искаш да го омаловажиш?

Пълна боза! Нашите се вижда как се притесняват и че го правят пред камера и им личи. Не го играят естествено, като на истинско, както е в много американски филми. Не го играят все едно не ги снимат. Усеща им се притеснението че знаят че го правят пред камера и че ги снимат.

просто сериала е супер добър.

Той се радва бе. Просто казва фактите. Казва реалността. Не го омаловажава. Къде видя такова нещо? Просто казва фактите такива каквито са, че да не летим високо в облаците както често го правим ние българите,че често от това летене не виждаме реалността. Той просто я припомни.

е някоя българска Ана с немска фамилия/псевдоним за сливане с обстановката.

Хубав беше сериала. Ако каже някой, че първите три сезона не са на ниво - ще си криви душата. Особено сравнени с българската конкуренция, а и с доста европейски пълнежи за кученца-полицаи, магистрални полицаи и т.н. полицаи. Ама дотам... Мина и замина. По-скоро беше явление отколкото тенденция, за съжаление.

За САЩ ли говориш или Китай, щото първата си е номер 1, а втората е кандидат. Германия ще почака доста преди да стане нумеро уно- скоро оттам големи творения не са излизали, а което излезе- все пътува от Китай

И теб да те турят пред камера и тъщата ти ще се притеснява...

това си е серял които показва деиствителноста в бг,показан е перфекно,спрете да плуете и да завиждате,аз живея в д,и тук се радват на хубавия серял,но това ди е чиста бг черта ,виждаме нещо хубаво и бархаме да тарсим кусури.браво на това че са го маправили,с нетарпение чакам 5сезон,,успех

и за германците няма място! Кккк

ти си виксер!

Хубав сериал, качествен продукт, добри отзиви. Всичко това е логично. Нелогична е само омразата и простовато-комплексарските коментари на някои българи тук. Жалко, че има толкова много комплексирани българи, те ни дърпат назад като държава.

За тъпанарите, които плюят сериала, ще кажа, че за България, в която никой не плаща данък радио и телевизия е чест да направи такава продукция. За сведение на същите тъпанари в Германия всяко домакинство, независимо дали има или няма телевизор плаща 18 евро на месец, или общо на година 7.681.218.209,65 Евра. Справка:Уикипедия. Точка.

Без главния герой, който играе супер слабо трите сезона са мого добри. Четвъртия си личеше че е изсмукан от пръстите и на мен не ми хареса.

Абсолютно Евала! Много се радвам! Нека всички видят, че едно нещо като се прави добре, то се оценява!

Това всичкото може да е вярно, но за първият сезон!!! Сценаристите му бяха дали едно интервю преди време и казваха как се изчели около 100 книги преди да напишат сценария за първият сезон (Георги Иванов и Теодора Василева) и резултатът е налице! След първият сезон, почва да става боза със "сценаристи" като леля Ваня Щ. и т.н.

Всеки има правото да не харесва сериала и да го критикува. Обективно погледнато, нито е оригинален, нито има чак толкова задълбочена история (ако твърдиш обратното, значи не си гледал други сериали). Подобрението се крие в критиката, а не в хвалбата. Назад ви дърпа турско-ориенталското задоволство от всяка издънка тип "7-мо място" или "пребит от Кличко", а не някаква уж омраза или други подобни наизустени глупости.