Коментари - Елен: Не съм кариеристка, а оцеляваща жена | life.dir.bg
назад

Елен: Не съм кариеристка, а оцеляваща жена

„Не съм кариеристка, а оцеляваща жена, няма да съм сама цял живот и скоро до мен ще има човек”, каза Елен Колева по Нова ТВ.

Обратно в новината

Коментари - Елен: Не съм кариеристка, а оцеляваща жена | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

И за колко на час "оцеляваш"?

" Селото се оказа точно в града, белото им показа тъмната страна..."......"колега аре само да не ме занимаваш".......

Издигнала ти се била в очите тази. А га е яла кифтетата не плака момата. Сега реве и се оплаква макар с недомлъвки, че работи и се прдвижва с градски транспорт. Стотици хиляди ползват градски транспорт цял живот и нищо не казват. Тази орева орталъка с нейната драма.Айде стига.

Майонезата в едно интервю каза, че Елен се била тряск..ла в задницата още като малолетна. Сама се е хвалела.

Хорта идват и работят, не си печелят парите с крка зад ушите.

Ти си правиш шега, обаче на този дъртия чирус дето я пердашеше коко ли е надувала цугтромбона за а го изправи, само тя си знае.

На снимката към статията прилича на лелка, кво тлъсто тело е заформила от майонеза, кой сега ще я вземе?

Явно имаш проблем с либидото, а и не се знае момичетата, с които си бил(ако си бил) колко и какви връзки са имали. Или викаш, ти си ми втория.

,,...Не помня този човек''?? Такова животно не се забравя.Ужасен е ! Той каза ,че бил ,,.погребал'' тази връзка, тя .че не помни.Е ,питам аз-какво са правили двамата. Ужас ,ужас,ужас

Ти от къде си ? Само не ми казвай, че си израснал/а на "Витошка" и "Патриарха"!

не е кар и еристка... абе кариеристка да не би да се пишеше слято... или с "У" ... - карай май се раз бира ;)) Тя е оцеНяваща!!! Оценява колко струва един бахур и ако не е евтин чак тогава го яде... така де, за да го изпапка, първо трябва да го сложи в устата... С една дума - лапа само скъпи бахури!

хубаво му е било на маионезата. Да, настани я в Народния театър. И двамата нямат вина - а само управата на Народния - срам за театъра. Като си спомня какви артисти са играли там, а и все още се намират и това еленче - ужас.

аС не съм комунист и никога няма да бъда . аС не съм далтонист , и никога няма да бъъъда. аС не съм антихрист, и никога няма да бъъъда. аС не съм и артист , аС съм просто----провинциалист....

Оцеляващ зъб,след кариес...

Защо дир не ми дава коментарите след като не съм написал и една нецензурна дума?

очаквам иЛЕН ,за да уоЦЕЛЕЕ.

Tani4ka69

Супер си Елен.Не обръщай внимание на дребните,завиждащи душици които пишат тук.

Може да се бъзикаме с нея, ама донякъде я разбирам. Баща и е починал когато е била много малка. Нормално е да търси чичко-паричковци за да напредва в живота. Кажете ми някой известен у нас станал такъв без връзки? Еле пък някое младо момиче като Елен. Такъв е живота.

Работата е ЯСНА - Елен пак е "на пазара", но този път "оцеляващо" - все пак момичето няма апартамент, кола и т.н.....и интересно защо се УЧУДВА, че всеки път я питат за "МАЙОНЕЗАТА" , а за какво да я питат......

Абе стига с това красива - то и без това монтанското селянче се е взело за супер красавица, какво значи красива. Красотата къща не храни. Ще я подмятат от ръка на ръка разни пергиши, докато изсъхне като спаружена слива и тогава ще я видим колко оправна ще е. Момата не е влязла с таланта на актриса в Народния, оня с паричките я е набутал, както става всичко в БГ. Така че красива ли е не е ли, по - важно е дали има акъл в главата, а там летят бръмбароци и мушици.

Когато гълташе майонезата имаше и къща и кола с шофьор ,но затвориха буркана и сега наем и трамвай ,но не се коси има и други производители на майонези и бахур ,които да те приберат.

На тази само като и видя кръглоликото и кръглооко лице и си я представям с една забрадка и мотика на рамото как отива да копа на полето.

Аз пък си я представям клекнала над един пирон и да се опитва да го извади без ръце!

Селяните ! Ако не са селяните , ще хрупаш жълти павета . Бог знае дядо ти от Дивотино ли е , гражданино?

С тези разхлабени дупки няма как да стане

И за какво да и завиждаме? Ами просто не сме геронтофили ....

Яз па бих я праснАл, ако че е омаслена от маОнезата...

Тя сега медицината прави чудеса! Даже девствеността възвръща (на оная работа , разбира се - за духа има още бая време да се правят изследвания).

Tani4ka69

Ами просто сте меки китки.

И майонезата не може да я прежали и съвсем като български "мъжкар" иска да я унизи.Затова българките предпочитат чужденци, защото са по-възпитани! А другите коментари - нещастници, гроздето е кисело, нали ?

Мен между другото ме кефеше тая мацка едно време, след като бях гледал "Шивачки". Мислех си, че има някъкъв потенциал, пък то какво стана...

На дъртака к'во не му аресала тая мома?! Какавато и да е селянка Ленчето, дедо Сандо е 100 пъти по-голем селенин, грозник, тъпанар, крадльо и пр. от нея! Па да не говорим дъртият пергиш колко е нагъл и злобен!! Бил инвестирал в нея, а тя не си ли загуби сумата време с тебе бе, дядка вмирисян?!

Хубаво парче,ама носи се слух ,че нещо И лопа!

от де дедето е станало толкова богато? Така като го гледам ни акъл , ни образование да не говорим за домашно възпитание... От де краде?!

Не я познавам лично! Но съм безкрайно възмутена от това каква омраза бълвате с/у момичето. Убедена съм че жените които пишат биха искали поне малко да приличат на Елен а мъжете като нищо правят че...и за нейна сметка. Спрете се бре хора какво ви е направила Елен обявява че живее един обикновен живот бори се за хляба си като всички нас пътува с обществен транспорт както повечето от нас не е казала че търси отново някой богаташ. Умният човек си вземе поука от допуснатите грешки.Убедена съм че ще срешне правилният човек и и пожелавам щастие и добро семейство. А вие с тая омраза до никъде няма да стигнете!

ама е сигурно, че по поръчка на богат дедо го разнасят

Мда, Кутловица си е Кутловица и като кутловичанките други нема!

че те спраскам

Светът е оцелял (в частност Елен) защото се е ... смял!

Доста чужди мъже е ощастливила покрай този майонезен бос. Апартаментче, количка туй онуй от "този човек" а то часовникът тиктака и като станеш жена на 30 вече така леко почваш да се ослушваш кой да те заплоди ... и да издържи без забележки палавата ти натура.

Доколкото става ясно само себе си унизява! Злобни глупости да дрънкаш за бившата си любовница, която отгоре на всичко може да ти бъде внучката, която на нищо хубаво не си научил, унизява единствено теб!

Ако беше малко по-млада щях да се опитам да те разубедя, но както вече казах - не сме геронтофили!

От заплатите на работниците си.

От ''Осиковска Лъкавица'' е.

ИзрасТналЪ съм ,на мноооого далечна улица ,....Ханко Брат!

Завиждате, иначе нямаше да сипете глупости по адрес на човек, когато не познавате.

"иленмайна"