Коментари - Елтън Джон показа децата си | life.dir.bg
назад

Елтън Джон показа децата си

68-годишният Елтън Джон се похвали, че "невероятните" му деца пеят песните му.

Обратно в новината

Коментари - Елтън Джон показа децата си | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Красиви деца на един от най-красивите гласове за всички времена!А БГ хейтърчетата могат само да го....!

бог да те благослови ! да уточним, за тези които не знаят, че библията е книгата в която бог е постановил духовните закони, по които хората трябва да живеят, ако искат да имат богоугоден у благословен живот на земята и да наследят вечен живот след като я напуснат. въпрос на духовна просвета и личен избор да спазваш духовните закони,по същия начин както се отнасяш към закона за гравитацията на нютон, и затова не скачаш своеволно от 5-тия етаж....мислиш за последиците от неспазването му. духовните закони са ръщо толкова валидни и деиствуващи, със съответните последици. ако се огледаме внимателно около нас, ще видим последиците.....,за които нямаме обяснение, защото сме забравили,или не знаем,че неспазването на духовните закони е грях, а греха ражда смърт. пс. моля,чети бог, библия и нютон с главна буква.текста е транслитериран

Внимавай какво си пожелаваш..

Ясно е, че тези деца ще живеят пре-задоволени материално... Но това не може да компенсира щетите, че ще живеят с една объркана и наследена извратена психика на псевдо-родители с обратни наклонности. Жалко за хубавите дечица - два провалени живота.. Дори прекалената презадоволеност сама по себе си би навредила достатъчно много на децата. В една нормална държава не би трябвало да позволяват на такива, дори и доказани таланти да осиновяват деца! Жалко, тъжно, грозно и отвратително - в никакъв случай осиновяването на деца от такива не го приемам като отношение на милосърдие - това е парадиране на сексуалните им извратени наклонности!

Точно така, прост и необразован. Тук позна. Личи си от коментара.

И баба ми е по-модерна от тебе у главата...;-(( Аман от отживелици!!! Хора, 21 век е! Осъзнайте се!!

Ще бъде истинска сензация, ако покаже и жена си :)))))))

Децата как ти казват, Елтън - майко или татко?!

I towa ako e normalno...

Това звучи като призив за обръщане на резбата! Харесвам жени. Не се интересувам от модните течения. Нека все пак да има и нормални хора :)

Сигурно и на заразаенот с ХИВ украинче, което искаха да осиновят са щяли да провалят живота? То сега вероятно е много добре, ако изобщо е живо. Децата имат нужда от любов и внимание, не от някакви криви представи за "нормално" семейство.

За сурогатната майка-ясно, но не става ясно материалът от Елтън ли е или от Фърниш? Щото пишат, че Фърниш е съпругът, та не е много ясно. А може да са ги поделили? А на кого ще викат "мамо"? Кой ще ходи на училищните състезания на майките? Объркана работа, те може да са каквито си искат, но да не им се разрешава да имат деца!

И като е 21-ви век какво предлагаш? Всички да обърнем резбите ли? Това ли е нормалното състояние и поведение на човек от 21-ви век??Така ли ще се "плодим"- със мъжки бракове и сурогатни майки????? Ама те сега "братята муджахедини" ще оправят жените,майките и сестрите ви, защото в главите им се налива само едно:"Белите мъже са импотентни и не могат да правят деца! Идете и оправете жените им, направете им по 7-8 деца, вкарайте ги в правата вяра!"

Е, добре, сирачетата не са ли по тази логика и те осакатени? И те няма на кого да кажат майко/татко, а аз познавам съвсем нормални, прекрасни хора, които са загубили рано един от родителите си (и не са го виждали).

безумния рече в сърцето си: няма бог. поквариха се, сториха развалени дела. няма кои да прави добро. господ надникна от небесата над човешките чада, за да види има ли някои разумен, които да търси бога /псалом 14/ минусите, това е вашият избор..., каквото посеете, това и ще жънете

Ти не разбираш ли, че според по-голямата част от хората тук децата родени и отгледани от по-различна двойка са осакатени. Това се отнася и за деца родени от жени над 40 годишна възраст, деца с родители с голяма възрастова разлика, деца осиновени, деца израсли в дом и т.н. Ако ли пък децата са си наред ще им се внуши зорлем, че трябва да се чувстват осакатени.

Пак ли е родил ?

малееее , дано децата не станат педерунгели. май не са попаднали на точното място.

Генетиката и медицината правят "чудеса".От двама еднополови -дете .Чудо .Вече вярвам в чудеса ,майка -мъж/или поне за такъв минава/

пу пу ма те му одрали кожата бе .... да са живи издрави те не са виновни за нищо но ще водят един не до там нормален живот

Отвратително.... тези дечица са осакатени по рождение.

Мдаа, явно опитите в Анадола са дали резултат... И как ги е родил - вероятно със секцио?

Елтън Джон е имал един брак. После друг и деца.

Ти също!

Един въпрос... Децата в детските домове на кой казват "мамо" и "татко"? И тези деца дали живеят добре в детските домове, или биха живяли по-добре при хора, които ще ги обичат и ще се грижат за тях...?

Изгледайте видеото в ютуб Hollywood Warning of Something Big in 2016? Ще видите там кретенчето на Уил Смит, направено и издокарано с прическа досущ като малка мастия и това е новата "мода", налагана от дегенератите!

На такива трябва да е забранено да се дават деца. В България за щастие все още е, въпреки че вече са го вмъкнали в Конвенцията за защита на педофила - пардон човека. Но точно тази точка е посочена с особено мнение, то ест не е приета. Това по памет бе при Първанов като президент.

За Новрегия съм чувал, че детото питало единия си баща, вярно ли можело мъж и жена да са заедно! Докъде стигат изкривяванията, та да не знаят дори какво е природно заложено.

Какво ще обясни на децата,когато те след няколко години гледат някой романтичен филм за любов ,или секс между мъж и жена,и му зададът, някой въпрос?

Аз щях да израстна в дом, ако нямах шанс да имам родители, но ако имах избор дали да израстна в дом или при такива като Елтън Джон, щях да избера дом.

ама тои ,има три раздания,а не говори,колко аборти е правил...

Ненормална ситуация. Горките деца.

Аз щях да израстна в дом, ако нямах шанс да имам родители, но ако имах избор дали да израстна в дом или при такива като Елтън Джон, щях да избера дом.

Децата в сиропиталища трябва да се дават на ХЕТЕРОСЕКСУАЛНИ родители, без значение от коя държава, само и само да осиновят детето, и да му дадат любов. На никакви хомо- и т.н. с различна сексуална ориентация не трябва да им се дава да отглеждат и работят с деца. Историите за посегателства са много - от скаутски лагери и детски домове, до инцест на роднини, таен с години.

деца на такива не трябва да се дават

Двамата се "омъжват" !?

и утре учителката като каже доведи майка ти в училище кой ще отиде

дир-а спат, пропуснали са да блокират комментара ти.

Стою

Ами "оженят" ли да напишат? Опеде.астяват още не е прието законово, май...

И аз съм чувал някои неща за теб, даже май съм те виждал да се навърташ около циганчетата на централна гара...Докажи това което си чувал, и опровергай това което аз съм видял :)

е добре техният избор си е техен, животът им - също, но защо вкарват в тъпата си сага тези невинни души? Нека се омъжват колкото си искат, но защо не спрат дотук. Така или иначе пак не са минали БЕЗ ЖЕНА, да бяха си живели собствения си ОМЪЖЕН живот, ама явно сърце мъжко не трае, докато не вкара и жените и децата в кочината!

офффф хаиде влезте в 21 век! съвсем нормално е да си геи, съвсем нормално е да си мъж и да обичаш мъж. за любовта граници няма. както двама хетеросексуални мъж и жена могат да имат син геъ, така и двама гея могат да имат хетеросексуални деца. стига с това уж-мачо превзето отношение!

В заглавието кавичките не трябва да са на "невероятни", а на "му". Вероятно са деца, гледани от гледачки, с обременена история още преди да се родят и двама дъртаци с шалчета, които не е ясно точно какви са, но децата са им аксесоар към шалчетата.