Премиерът Бойко Борисов стана дядо
Премиерът Бойко Борисов стана дядо на момче.
Обратно в новинатаКоментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | Лайф.dir.bg
Коментари
Здраве и щастие на цялото семейство и момчето да ви носи само радост!!! И аз се радвам!!!
Сигурно ще има 3-дневни тържества в парламента и мин.съвет и ще пусне всички убийци, крадци и мошеници от зтрворите да ни тормозят
Те и без това ги пускат непрекъснато - това е времето на мутрата и неговите авери, но стадото това си избра!
И какво ще разбере Биби Мутров - отткраднал е милиони, може и 100 мутритчета да отгледа, но да му мисли обикновената овца, която се кефи, че я управлява престъпник!
Браво! Да е жив и здрав малкия Бойко. Да му порасне пацата, като на теца комина. Дъщеря ти те направи дядо. Аз, ако иска мога да те направя баба. В централния съм, имаш ли мерак, ще свършиме работа.
Ще си вдигнат заплатите управляващите и увеличат ваканциите, че 1-месечната последна им била малка
Живо и здраво да ти е внучето, Бойко. Учи го на изконните български ценности, да обича Отечеството и да бъде патриот! А ти дядо - имаш вече още една причина да мислиш повече за благоденствието на БГ материала, а не толкова за себе си!
Вече ще има кой да харчи на дядо милиардите окрадени и ограбени от мизерставащия български народ. Но справедливост има- рано или късно и той ще си получи заслуженото... нали все "добрини" е вършил, така че да очаква да му се върнат!
Защото Боко й е заприличал на сириец затова онази изкуфелница Меркел го е похвалила. А ти леко с този Сибир да не настинеш от злоба, стар човек си все пак.
Честито на бойко и семейството му, нека внучето да расте здраво, умно и най-вече работливо, че ни трябват поданици, които да връщат милиардите заеми взети от дедо му през двата му мандата. Обаче и противници и привърженици трябва да поздравят бойко, че дъщеря му не ражда в САЩ , а в България, като се има предвид политиката на сегашното управление.
Бат Бойко, ще има ли с една оценка по-висока в училище по случай внуката, че имам бая двойки за срока. Издай указ бе чуек.
Да е живо и здраво детето. Бойко винаги бил и ще остане човек, обикновен човек от народа, никога не е и претендирал да бъде нещо друго. Но историята избра него за човек, който да ни избави от комунистическата напаст, съсипала живота на поколения българи. Избра го заради справедливия му характер, силната воля, харизмата, острия и прагматичен ум, лидерските качества. Времето ще покаже, че той е първия политик от десетилетия, направил нещо за народа си. А тези, които искат да си затварят очите за това, явно имат причина!
Рапона е платил с долари, за да се домъкне тая да ражда тук. Литъл Пъмпкин няма да живее в България, това е сигурно.
До,"Рая"! Райке или Райчо!Джуниър,първо е син на баща си,т.е. продължава баща си,а не дядо си и то дядото по майчина линия!Бива,бива,но и бивол за жертва не бива,по-малко с оливанията!
Бащата Коко Динев ли е? Сега очакваме Плямпамента да даде генералско звание на бебето, а СУ професорска титла. Кръстника Маджо ли ще е или Маргините?
Хресвам ББ защото мисля че е прикрит русофил! И при благоприятна полтическа обстановка ще възтанови контактите ни с Русия!
но все пак са ме прочели някои - имах 8 плюса и 3 минуса. Просто писах, че всеки ден получавам потвърждения за това че съм избрал да живея в чужбина. Не смея да мисля че има такива хора и по другите страни да ругаят новородено. Платил хиляди долари за да дойде и роди тук. Абе хора вие не плащате ли за децата си да ходят и по Европа и по САЩ.От зцлоба не знаете какво говорите.
но поне няколко ще прочетат, .Плюем детенцето, че нямало да живее в мизерия. А хората които карат по магистралите над 200 000 хиляди коли те в мизерия ли живеятПри байТошо не можеха и пари да имат да си купят кола - чакаше се 10 години, а сега - мизерия - дай Боже всекиму.
Да, винаги ще си остане обикновена, проста мутра - верен наследник на Тато и бекапето!
тази скромна селска колибка? Пак ли сме спонсорирали, без да знаем? Иначе честито, дано се поочовечат и видят, че всички сме еднакви и в тоалетната, и в Орландовци.
Искренно ти пожелевам да живееш с доходите на моите родители. Не на клошар/каквито нямаше при Т.Ж./, а на двама пенсионери.Да живееш сто години с мизерните техни пенсии.