Коментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | life.dir.bg
назад

Премиерът Бойко Борисов стана дядо

Премиерът Бойко Борисов стана дядо на момче.

Обратно в новината

Коментари - Премиерът Бойко Борисов стана дядо | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Здраве и щастие на цялото семейство и момчето да ви носи само радост!!! И аз се радвам!!!

А кога ще обявят национален празник по случая?

Сигурно ще има 3-дневни тържества в парламента и мин.съвет и ще пусне всички убийци, крадци и мошеници от зтрворите да ни тормозят

Те и без това ги пускат непрекъснато - това е времето на мутрата и неговите авери, но стадото това си избра!

но може пък да стане убиец и наркотрафикант - това също е част от дядо му!

И какво ще разбере Биби Мутров - отткраднал е милиони, може и 100 мутритчета да отгледа, но да му мисли обикновената овца, която се кефи, че я управлява престъпник!

Браво! Да е жив и здрав малкия Бойко. Да му порасне пацата, като на теца комина. Дъщеря ти те направи дядо. Аз, ако иска мога да те направя баба. В централния съм, имаш ли мерак, ще свършиме работа.

брей много злоба бе хора наистина сте лош материал нека е живо и здраво детето

ама бъди рахат, тиквето и дядо му Голямата тиква нали са от хубав материал!

Няма такава селска физиономия като на вожда

Ха, да ви е честита- още една тиква на хоризонта!

тъпа патка

Ще си вдигнат заплатите управляващите и увеличат ваканциите, че 1-месечната последна им била малка

Да е живо, здраво и Бойко да почерпи.

Как успя с една пожарникарска заплата да изучи дъщеря си в САЩ?

тъкмо ще се разходиш малко на чист въздух!

абе може да се окаже диня или пъпеш - рано е още за заключения :)

Голям праззззззззззз!!!

Живо и здраво да ти е внучето, Бойко. Учи го на изконните български ценности, да обича Отечеството и да бъде патриот! А ти дядо - имаш вече още една причина да мислиш повече за благоденствието на БГ материала, а не толкова за себе си!

ама нямах предвид себе си.

е редно първо да честитиш!!!

Вече ще има кой да харчи на дядо милиардите окрадени и ограбени от мизерставащия български народ. Но справедливост има- рано или късно и той ще си получи заслуженото... нали все "добрини" е вършил, така че да очаква да му се върнат!

Защото Боко й е заприличал на сириец затова онази изкуфелница Меркел го е похвалила. А ти леко с този Сибир да не настинеш от злоба, стар човек си все пак.

има - неговите фенове и избиратели са още по-големи тикви и селяни!

Честито на бойко и семейството му, нека внучето да расте здраво, умно и най-вече работливо, че ни трябват поданици, които да връщат милиардите заеми взети от дедо му през двата му мандата. Обаче и противници и привърженици трябва да поздравят бойко, че дъщеря му не ражда в САЩ , а в България, като се има предвид политиката на сегашното управление.

Бат Бойко, ще има ли с една оценка по-висока в училище по случай внуката, че имам бая двойки за срока. Издай указ бе чуек.

Пълни малоумници, това сънувахте ли го или партията-майка ви го прошепна...

Да бе се поинтересувал от екзит пола кои точно гласуват за него, а?

Да е живо и здраво детето. Бойко винаги бил и ще остане човек, обикновен човек от народа, никога не е и претендирал да бъде нещо друго. Но историята избра него за човек, който да ни избави от комунистическата напаст, съсипала живота на поколения българи. Избра го заради справедливия му характер, силната воля, харизмата, острия и прагматичен ум, лидерските качества. Времето ще покаже, че той е първия политик от десетилетия, направил нещо за народа си. А тези, които искат да си затварят очите за това, явно имат причина!

Рапона е платил с долари, за да се домъкне тая да ражда тук. Литъл Пъмпкин няма да живее в България, това е сигурно.

До,"Рая"! Райке или Райчо!Джуниър,първо е син на баща си,т.е. продължава баща си,а не дядо си и то дядото по майчина линия!Бива,бива,но и бивол за жертва не бива,по-малко с оливанията!

Бащата Коко Динев ли е? Сега очакваме Плямпамента да даде генералско звание на бебето, а СУ професорска титла. Кръстника Маджо ли ще е или Маргините?

ЧЕСТИТО! :)

Хресвам ББ защото мисля че е прикрит русофил! И при благоприятна полтическа обстановка ще възтанови контактите ни с Русия!

Честито! Вече обръщението ще е Дедо Бойко Борисов за по кратко ДББ

А кой е таткото в крайна сметка, това дете не се е създало само, нали така?!

как кой ,шефа на Бойко дедо Господ...следва три пъти прекръстване с поглед към небето

Толкова много злоба в коментарите е признак на влошено психично здраве.

но все пак са ме прочели някои - имах 8 плюса и 3 минуса. Просто писах, че всеки ден получавам потвърждения за това че съм избрал да живея в чужбина. Не смея да мисля че има такива хора и по другите страни да ругаят новородено. Платил хиляди долари за да дойде и роди тук. Абе хора вие не плащате ли за децата си да ходят и по Европа и по САЩ.От зцлоба не знаете какво говорите.

но поне няколко ще прочетат, .Плюем детенцето, че нямало да живее в мизерия. А хората които карат по магистралите над 200 000 хиляди коли те в мизерия ли живеятПри байТошо не можеха и пари да имат да си купят кола - чакаше се 10 години, а сега - мизерия - дай Боже всекиму.

Карат, ама аверите на мутрата и останалите наследници на бекапето и десето!

Ха,ха,ха-ама че ме развесели! Иначе детенцето да е живо и здраво!

Да, винаги ще си остане обикновена, проста мутра - верен наследник на Тато и бекапето!

Ти си от обкръжението, с хубажа служба и заплатка, ли4и си! Давай, така трябва!

тази скромна селска колибка? Пак ли сме спонсорирали, без да знаем? Иначе честито, дано се поочовечат и видят, че всички сме еднакви и в тоалетната, и в Орландовци.

Искренно ти пожелевам да живееш с доходите на моите родители. Не на клошар/каквито нямаше при Т.Ж./, а на двама пенсионери.Да живееш сто години с мизерните техни пенсии.

Този се вживява като цар , никакъв интерес от обикновения българин , но ни го натрапват !