Ана Иванович и Бастиан Швайнщайгер сключиха и църковен брак
Ана Иванович и Бастиан Швайнщайгер сключиха църковен брак вчера във Венеция.
Обратно в новинатаКоментари - Ана Иванович и Бастиан Швайнщайгер сключиха и църковен брак | Лайф.dir.bg
Коментари
Скоро ние ще бъдеме и там. Скоро родовата памет ще се пробуди у всички народи и който е свикнал да живее без корени ще изсъхне или ще остане празен като скъсан джоб.
И аз бих се срамувала. Да избиеш толкова хора. Трябва да си с много болен мозък да го одобряваш. Всички бръщолевят глупости, но сблъскат ли се лично схора, които преживяват или са преживели нещо подобно си променят много бързо мнението...
Престанете да ни заливате с третостепенно-долнопробен, гестаповско-балкански миш-маш, от който вече получаваме брутални гърчове с много по-голяма честота, отколкото тази на симулиращо-театралните футболно-дебилни нищожества, гърчещи се дилетантски в наказателното поле на противника, в пристъп на изпросване на поредната дузпа. Много несиметрична, много неадекватна двойка, която буди недоумение и съжаление в очите на нормалния, незомбиран интелигентен гражданин!!! При по-обстойно взиране в дейталите на снимковия материал оставаме с впечатление, че косата на недоразумението Швайнщайгер е по-бяла дори и от сватбената рокля на набедената младоженка, която сякаш е извадена от бездомен, беззъб клошар от вмирасаните контейнери за боклук в ромското белградско предградие "Смрдливе пиздице". Изобщо няма да споменавам мургавия тен на "сръбската" булка, която би се конкурила успешно с "берящите" тухли столипиновски самодиви - в сравнение с нея белият Швайнщайгер прилича на крокодил-албинос, попаднал инцидентно в ромско гето в тъмно-беззвездна нощ! Гнуся се и се треса от възмущение относно снимката, на която германският варварин е поставил ръка на рамото на сръбското чучело! Аз не бих допуснала тази омърсена ръчичка да ме докосне, която преди това неадвекватно е пипала топката и причинила успешни дузпи. Никак не е чудно, че са поканили на сватбата си треньора Льов, който също има голям опит с "използването" на ръката си, с която, както видяхме от изтеклата филмова информация в нета, настървено си бърка пред смаяните погледи на събеседниците си в задните части и после я мирише! Освен това забелязахме как ръката му неколкократно "търси удоволствия" в носа му, а носните втвърдени секреции извадени оттам, и оформени под формата на футболна топка, биват запратени като от тъч далеч от твореца им! Скрийте снимките! Не замърсявайте и без това отровеното ни (под)съзнание с подобни гнусотии! Нека всички, които ме подкрепят, се преклонят пред чистата ми душевност и девствена мисловност!
е е е друга бабка е била, чедо. Аз Анистън дори не я броя, камо ли да пиша за нея. Sorry, не съм аз. А тук е друго, няма нищо общо с онова ниско челце..........
душички а са и с мръснички, зависливи, дребнави и не си самопризнават КАКВО СА в същност.
от коя психиатрия те изпуснаха пред компа, ненормалнико? Пий си хапчетата, че не си в ред, боклуко!
и се радвайте на високата българска интилигентност. Мале , мале какви избрани велики мисли!
"капитанът на германския отбор по футбол (31) и бившата 1 в тениса " а нашите сънародници бълват такива обиди като че ли става дума за синът им или дъщерята им. От къде е тази просташка злоба! Истинските българи загиват, изчезват .
Мили българи, срам ме хваща като чета изключително примитивните ви съждения. Моля, помислете за първо за себе си, за културата, и обноските и морала ви, поработете върху тях непременно, също така се запознайте и 10-те Божи заповеди, защото не живеете нито в джунгла, нито в варварска раша, а в европейска България. Защо трябва да се срамувам от вас? Искам да се гордея с вас.
ИДИОТИТЕ слагат минуси - това е примитивната част на една държава. Горди че са БОКЛУЦИ.
хубаво, русо, ЧИСТО момче - няма нищо циганско в него. Северно европеец и е много скромен, човечен и уважаван! Само българите търсят под вола теле!