Явор Бахаров излезе от VIP Brother без хонорар
Явор Бахаров бе отстранен от проекта VIP Brother, след като пожела да напусне, но реши да изнуди шоуто със заплахи, че ще разкрие негативите му.
Обратно в новинатаКоментари - Явор Бахаров излезе от VIP Brother без хонорар | Лайф.dir.bg
Коментари
Освен Ути, как в тази къща нямаше поне един свестен човек; все наркомани, пияндурници, лезбийки, глезльовци, обратни, някакви измислени бизнесмени, милионери и манекенки...На цялата тази гмеж им липсва само Митьо Пищова да ги оправи както той си знае!
Да ги съди ама после да съди и калифорнийската филмова компания Ню Имидж ако не получава роли . Дали е "Биг брадър" или Ню Имидж е все едно а филмите в България се правят от Ню Имидж . Явно се е самоизиграл .
Защо въобще им дават хонорари? Да им обявят половин милион награда за победителя и да ги оставят да се избият вътре.
Явор не надигра Брадърчо, но участвува по сценарий в поредната измама за зрителите. В сутрешното си интервю той вече промени мнение , поведение и отношение към Брадъра. От всички сезони на това предаване единственият участник, който надигра Брадъра е кака Лили. От момента в който си осигури място на финал чрез рев, оплаквания, болести и железен договор осигуряващ и специална храна ежедневно, самостоятелна баня и спалня тя е победител. Оказа се най- манипулативния и хитър участник осигурявайки си спокойствие и многобройни екстри.
Това си беше чисто шоу. Поведението му изглеждаше отвратително, но всъщност такова е и на почти всички българи. За пари са готови не само на гадни приказки, но и на престъпления. В края на краищата той не каза нищо конкретно, което да го направи подсъдим, докато мафиотското предаване Биг Брадър с Кънчев го изгони и може да е подсъдно. Ако има съд , ще е интересно.
Има пряка корелация между благосъстоянието на един народ и интересите, които го движат. Когато мнозинството живо се интересува от подобни шоута, хич да не се учудва, че е на опашката и в периферията на развития свят, с нулеви изгледи да промени жалката си съдба.
Добре го каза, но заслужаваше ли да се хабиш за 10 % от четящите. Те си го знаят и без това - останалите и цял ден да им наливаш ще гледат тъпо като истински българи с 13 вековна история!!! Не се хаби!
Този е представителна извадка на българската реалност,на ВИП-те ни и на управляващите ни...а защо не и на народа,в настоящия исторически момент!
Къде е адвикатата ти Яворе . Филми на найси от Ню Имидж това те чакаше ... Усети го ! Може би дължа извинение на Големия брат, че съм тръгнал да му извивам ръцете, призна актьорът."С "Биг брадър" имахме неравностоен разговор. Бях притиснат до стената и реших да контраатакувам", смята Бахаров.Ако беше преди 10-ти, сигурно щях да съм в Белене", завърши Бахаров.
"Героят" започна да се извинява, а после и ще коленичи, ще пълзи. Щото иначе наистина ще има дело и тогава, освен изгубения хонорар, ще трябва да плаща и разни "неустойки" по договора. Както е казано "Тъп човек, половин човек".
Аз Биг Брадър и подобни простотии не гледам. Ако реша да си убивам мозъчните клетки, ще го направя с алкохол.
Абсолютно си прав, но такава откровена тъпота от някой, който може би си смятал за малко интелигентен, са си изненада :))
И това е по сценарий. Явно много добър хонорар ще му платят за изиграването на тази сценка с напускането. Малко се злепоставя така, но лоша реклама няма, а парите са си пари.
пак казвам. всичко беше шоу за да се вдигне реитингът щтото вече никой не гледа такива тъпизми.
защо заглавието е "изнудеи шоуто със заплахи...." заплаха ли е това че иска да разкрие истини, които прехвърлят пари от бедни към богати! Нека каже всички ще го подкрепим, ето такива ни трябват, истински мъже, които са смели да се опълчат на статуквото! истински непримирими честни , това обичаме ние.
Добрият адвокат винаги може да направи чудеса. Въпросът е, че ББ изкарва милиони само от един сезон на предаването (за разлика от Явор) и имат интернационален опит и подкрепа. Трябва много сериозна гражданска подкрепа и направо кауза, за да се получи нещо.
точно! Тариката кънчев е в услуга на оня дето е патентовал хрумването! Ей, какви евреи какви тарикати , беее! Какви маймуни сме и ние, че им се връзваме, та сега и пишем, и ги гледаме и времето ни си отива ей така!
защо минуси, платено мекере, ниедно, ... а! Какви неустойки, я кажи да прочетем! Неустойка за това че ще казва на хората какво е всъщност, как го вижда той ли, ами нека каже! Ей такива сме, всички сме такива, крием един от друг, свити в черупките си, страхливи, амаха, не ми отваряй устата.
Не му трябва много акъл на човек да разбере, че цялата тази история е театър. Но като гледам коментарите доста хора им се вързват на сценариите .Правете си сами изводите за материала :)
Дали взима или не пари мен не ме касае. Интересно ми е да видя родителите, които са си възпитали така детето. Може да се окаже, че е як наркоман и/или алкохолик и абстиненцията го е изкарала от реалността.
Всъщност този пръв неуспешен опит заслужава адмирации.Друг е въпросът,че на момчето му липсва речник ,за да изрази адекватно това ,за което наистина имаше право.До сега никой от участниците ,толкова години,не се опита поне да се изправи като равностоен по договор срещу хитрите печалбари от БОГ БРАДЪР . Единствено имаха право да сервилничат и да чакат височайша милост .Затова и подлагат участниците на унижения и манипулации ,невиждани в останалите издания в света на белите държави.
Едно противно и глупаво същество,взело се на сериозно за холивудска звезда,защото даже има и личен адвокат.И какъв "вип" е тоя,един посредствен от многото,наводнили за съжаление българския екран.
начукай им го яворе, маймуни мръсни, богаташи ниедни - ако бях адвокат щях да си съдера гъза да те направя герой, защото си герой! Ти имаше смелост единствен да се опълчиш! Браво!! Хиляди деца гладуват изоставени и без родители, а те ми се забавляват с просташкия живот на "звездите" в кавички, факта че един тъп неук джипси спечели един от тея показва какво сме всъщност! Бих казал много прости! По прости от американците!
Накой казват постъпката е "гнусна и псевдобунтарска", .. това са емоции някакви които ни обхващат! Мисля, че просто иска да покаже на себе си, че може да си тръгне! Никой до сега не си е тръгвал! Това е! Затова сме хора! В изтерзаната ни душа се пробуди воля! Воля за независимост! Браво, супер! Хареса ми това което се случи, даде ми сили!
Накой казват постъпката е "гнусна и псевдобунтарска", .. това са емоции някакви които ни обхващат! Мисля, че просто иска да покаже на себе си, че може да си тръгне! Никой до сега не си е тръгвал! Това е! Затова сме хора! В изтерзаната ни душа се пробуди воля! Воля за независимост! Браво, супер! Хареса ми това което се случи, даде ми сили!
американците са прости и неуки, но са крали живи хора и богатства от държавите , като сигурно са плащали жълти стотинки, за да е законна кражбата, и затова с 55$ сега!