Коментари - Явор Бахаров излезе от VIP Brother без хонорар | life.dir.bg
назад

Явор Бахаров излезе от VIP Brother без хонорар

Явор Бахаров бе отстранен от проекта VIP Brother, след като пожела да напусне, но реши да изнуди шоуто със заплахи, че ще разкрие негативите му.

Обратно в новината

Коментари - Явор Бахаров излезе от VIP Brother без хонорар | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ако всичко това е така, както го представиха, много глупава постъпка на Явор Бахаров. Но какво ме кара да се съмнявам, макар и малко са думите "Ще кажа, че всичко е манипулирано, НО ТО НЕ Е ТАКА". А дали не е?!

Подписали са договор! Да са кученца на продуцентите! Ако почнат да хапят - изхвърлят ги, Толкова е просто

Браво. Както им го начука на тях, по същия начин ще ти го начука и на теб без да му мисли много. Нито му пука кой гладува. За кинти прави всичко брат.

добре, де! от къде ги събират тези милиони! от къде! кой гласува и дава по 1,20 за тези хитреци! Не мога да си обясня!

Тоя "играч" май си е прочел договора чак снощи! Защото сутринта беше хрисим като агънце по ТВ. Защото е установил, че сега по договор ББ може да го разкатае в съда. А че ще остане с пръст в уста- ясно. Тези еврейски номера минават дотогава, докато някой не ти обърше един шамар! И после се насир..ате

Тоя пуршив катър от къде го има това самочувствие! Пълен простак и бездарник.

Правилно постъпи момчето, всички са там за кинтите и са си дали гъзовете под наем. Защо да няма право да се спазари? Нали си ги е заслужил, изпълнявал им е цирковете, снимали са го нонстоп битовизмите му срещу хонорара. Ама изглеждало пошло и махленски нали? А тия всичките високопарни евгениминчевци не са били там за това така ли а имат право да клюкарстват и злословят ако някой си направи устата за това, което те самите крият като задните си части? Отдавна бигбрадър не прилича на шоу а на някаква циркаджийска долнопробна сапунка със зле скроени сценарии и просмукана зловонно от миризмата на пари. Шоуто е кръгла нула и съвсем далече от първоначалния замисъл по холандски образец. Явор не че ми е особено симпатичен, но имаше право като млад бизнесмен да си поиска това, което му се полага.

не разбрахте ли , че има подписан договор при ТОЧНО ТЕЗИ УСЛОВИЯ, които ББ налага?

побързайте да ги дадете за благотворителсност, че иначе в съда ще ви разнищят! мизерници ниедни! И лихвата трябва да дадете! Коя банка играе с вас! Кажете! Всичко правите на тъмно, сега е момента да се покажат някои неща на "светло", браво Бахаров, евреино гнусен, браво, разголваш им тарикатлъците!

браво! много хубаво казано с много точен език, браво!

виждаш ли се, колко си изплашен и как е залегнало в тебе яда от това друг да "нададе рев". Яд ли те е че не си този който се опълчи и те е страх да си го помислиш дори!

За какво да нададе рев бе? Нали си е подписал шибания договор, чрез който се е съгласил с условията на ББ? Сега да си уволнява адвокатката и да се сърди на себе си! За какъв рев ми говориш, за каква уплаха нещастнико?

Какво да очакваш от момче,което едва ли момиче го е поглеждало в гимназията и само с един сериал започват да го налазват,както той се изразява,патки като Жана Бергендорф,каквито в България колкото щеш.Слава ,жени ама накъде баз пари?Това е веруюто на всеки млад мъж, но въпроса с парите които изкарваш, винаги е свързан с почтеността.Не без участието на Бигбрадър, обявиха Емануела за меркантилна,което изобщо не е обидно ,като стремеж към печалба и пари когато си почтен по пътя на достигането им,единствено на основание,че е била жена на мъж от богат род. Хайде сега госпожи и господа актьори и интелектуалци, кажете какво му казвате на това?Ако Емануела беше актриса сигурно щяха да сложат любовта пред парите,но е чалга певица,не е като Радина и Деян,които и полиция докараха в къртицата да ги разтървава,но според оная бохча Марта В.,тяхното било от изпепеляваща любов. Хайде сега госпожи и господа актьори и интелектуалци,които ни проглушавате ушите колко сте онеправдани,колко зле платени,колко труд давате и как се лишавате,кажете от немотия ли го прави Явор, след като има гарантиран хонорар за който обикновен работник сигурно трябва да работи няколко години ?Кажете защото Ернестина не можела за колега да коментира.

Що не вземе да се кандидатира за президент!? Точно такъв наглец ни трябва за да ни довърши окончателно.

В други страни това шоу отдавна мина в историята. Не знам защо тук продължават да го държат на екран. Дали за демонстриране на положителни модели на поведение за подрастващите, което дават известни лица или за отвличане на вниманието от важните житейски проблеми? Гледах го преди години в чужбина и след като прецених какво ми дава - НИЩО!, тук изобщо не съм го гледал.

Поздравления и адмирации за този иначе противен и посредствен актьор. Никой няма право да поставя в зависимост,робство или унижение друг човек, независимо. че имало договор и т.н. Човешкото достйнство е защитено от Женевската конвенция и всякакви такива договори са невалидни. Според мен въпреки, че няма да вземе пари все пак излезе с достойнство и чест, а останалите се видя какви мишки са и си дават гъза под наем.

Ти наистина си МРЪСНИК човече.

браво, всички ти завиждат на смелостта, затова говорят пишат така!

Лаком за пари и се пазари по еврейски, но е супер тъп. Резултата е пълна преебавка за лакомото дупе.

дааааа! супер, благодаря ти!

Така, нека помислим логично. Моментът, който Явор е в изповедалнята и казва на ББ - "Ще кажа, че знам, че всичко е манипулирано и режисирано, което не е... обаче, аз така ще кажа!". За мен има 2 варианта след тази реплика: 1. Явор е по-тъп и от г*з и не си дава сметка, че давайки този коз в ръцете на продуцентите се самоубива. 2. Явор е поредното режисирано нещо от продуцентите и играят обща игра с цел предизвикване на сензация. На кое ще заложите вие? Аз лично залагам на 2.

ха! ами много си прав! ако имало унижения според цитираната от теб конженция трябва да ги осъди европейски съд!

Че кой му е нарушил достойнството? Реши да излиза от ББ по собствено желание ама преди това се пробва да изнудва ББ за пари, въпреки че по договора подписан лично от него, се е съгласил при тази ситуация да излезе без пари. Толкова жалко падение не бях виждал отдавна

Гуем! Щирок, дълбок и слузест!

Тоя ръб трябва даже да си плати, че загуби времето на маса хора. Това ли ви е лицето на новите важни персони? Да ви са халал!

С 2 думи: не се трае тоя 'формат' и даже самите участници не издържат, дори и заради парите!!! Дано да потънат това и всички подобни долнопробни шоупрограми!!! Не го гледам и искам и другите да спрат да го гледат, за да не вредят сами на себе си!!!

що ма, ти няма ли да си вземеш личен адвокат, ако ти се наложи?

А аз залагам на 1. Тъпо е момчето, много е тъпо, както си пролича по доста негови "ВИП" изявления.

той си го е изпълнил, доколкото съм разбрал. и освен това става забавно и ни дава смелост на вси4ки нас да се опълчим срещу "богатия, могъщия, решителния, който ни манипулира, да си запазим достойнството", това е! РЕВА е всъщност плахия опит да се опъне на заповеди и задължения от паридаващата институция

Това, което направи Явор е да вдигне до небесата рейтинга на алчния брадер. Това беше като манна небесна за алчните продуценти. На всичко отгоре ще го прецакат и с хонорара.Яворе, защо бе , момче си толкова наивен?

2

Загубил е времето на куп малоумници, аз дори не знаех, че и той е толкова пропаднал, та да участва в това долнопробно "шоу".

Дебелата наркоманка му направи задоволяване докато беше пиян и камерите го хванаха. Притеснен за гаджето си и засрамен реши да се махне на следващата сутрин но си изпусна нервите. Трябваше да каже, че иска да напусне по собствено желание и нито дума повече. Поне щеше да си вземе парите. Излезе по най-глупавият начин. Слабичък е.

Въпрос- Г-га колко пари ще вземе от друга медиа да сподели колко е разочарован от живота и скритите кукловоди -КОЙТО НЯМАТ НИЩО ОБЩО С ШОУТО КЪДЕТО УЧАСТВА

да, това е неприятната истина! Щом вървят и се гледат турски сериали, и то с такъв интерес, чса ги напускали по повечето канали, щом гледаме и отделяме време за коментари на предаване като биг брадър, наистина сме поизостанали и глуповати!

Лъсна му бастуна! Тя е тъпа като него, ако не и по-тъпа. Той е просто по-нагъл и това е с което се прецака.

дали се е изпразнил, и тя да е гълтала?

Пореден пирон в ковчега на това"риалити". Това,което Бахаров сътвори снощи,беше наистина невиждано.Такава випиюща наглост,такова среблолюбие,такава пошлост!Държеше се,като пазарящ се автоджамбазин от Горубляне.Това,че са го прецакали с кинтите,е много готино.Стотинка не заслужава. И това ли ни и е"ВИП"-ът!? Никога не съм го харесвал-толкова е лигав и самовлюбен,че просто-непоносим.

Бате ви Динко също имаше предложение от ББ, обаче им тегли една Ямболска и отиде на лов! Хем според мен имаше доста силни шансове за победа.

не съм гледал и няма да гледам въпроса е дали това, което е направил бахаров също не е част от сценария, за дани докаже че УЖ няма сценарий и в двата случая - боли ме У*я

Това момче ми се издигна в очите. Да прецакаха го, но то е ясно да се случи в този интригантски и лицемерен свят. Никой ли не видя искреността и чистата младежка душа? Та нима останалите не си го мислят същото? Ако не си го мислят, то не защото са много чисти, а просто не им стиска. Единствено Яворчо реши да се пробва. Е, разбира се, че е наивен! Но младежкият наивитет е предимство, а не порок.

Трислюто искаше да кешва и да офейква или да лапне още пари ... за това че мисли че е голяма работа , да ама не е :)

В това предаване са влезли хора по собствено желание за да изкарат едни големи и лесни пари за месец-два. За такива пари обикновения българин работи доста години. А тия така наречени ВИПОВЕ, са известни от екрана лица, които явно в момента не са работещи и затова са си преценили и съгласили да изпълняват всички мисии в тая къща, с риск да се изложат само и само да са на екран и да спечелят. Подписали са и договори и доброволно са се съгласили да изпълняват условията в тях. Всеки има свободата и избора да си излезе когато пожелае по собствено желание, само че ще си плати неустойката на договора. Според него се задължават след излизане от къщата да участват при Гала и където пожелае Брадъра. Така че, това тъпо леке Явор, който се мисли за много умен и хитър да изнудва за пари ще си понесе последствията след като не спазва договора си. Защото сключиш ли договор моментално ставаш зависим. И не е герой, борещ се за свобода, а малоумник, който е подписал да им играе по свирката за пари. И който се мисли за тарикат, че може да им вземе парите като напусне. Сега да се задоволи с почивката си в къщата, все пак яде и пи на корем безплатно.

Тази жалка продукция е "храна" за малодушието и просто-людието! "парите за гласуване - дадени за благотворителност." - какъв жалък опит за прикриване на позьорството и алчността!!! Не бих дори я гледал за пари , не да участвам!

Чели ли сте Полет бнад кукувиче гнездо? Има и филм. Ако си спомняте героя на Джак Никълсън се опълчи срещу сиситемата. Беше смазан безвъзвратно. Четящите и мислещите ще ме разберат.

Никой не го е прецакал, той сам се прецака! Лекенцето се мислеше за много умен! Радвам се, че го изритаха! Той беше нагъл, невъзпитан, а накрая и рекетьор!