Коментари - Явор Бахаров излезе от VIP Brother без хонорар | life.dir.bg
назад

Явор Бахаров излезе от VIP Brother без хонорар

Явор Бахаров бе отстранен от проекта VIP Brother, след като пожела да напусне, но реши да изнуди шоуто със заплахи, че ще разкрие негативите му.

Обратно в новината

Коментари - Явор Бахаров излезе от VIP Brother без хонорар | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Актьорите са си леко смахнаги чукумдури като цяло. Особенно българските

Отговора ми е към участника написал се Стоянка Мутафова, но стана дълъг и затова го пиша йато коментар. Въпросния участник с нищо никого не е дразнил, даже много издържа с постоянното досаждане на онази дето казват че спечелила мюзик идол. той един път не се развика като ути, един път не изпростя като рени, нито веднъж не вирна нос като лили, никога не тежкарееше като борислав, не е давал "акъл" на други като ирина, не си вреше носа в чужди работи като миглена, какво повече искате от един мъж, даже е много търпелив, не ви е срам! тука 90 % го плюете, загубили сте усет за будно открито и толерантно поведение.

Театро.

помияр молещ се за пари не е никакъв бунтар какъвто го изкараха.

Много тъпо момче. Ако си беше държал езика зад зъбите, планът му щеше да проработи, ама нали трябва да се похвали...

:)

ето такъв млад човек, с такъв решителен нрав, с такова чувство за честност и справедливост трябва да стане президент на страната!

Добре де, посочи ми една жена в това предаване, дето да не е противна. Или са морално противни, или и морално, и визуално противни.

браво, нека разбие на николай кънчев 10 годишното господстване

Можеше според мен просто да почука на вратата и да го пуснат навън без да допуска Брадърът да му прави постановки от селските вечеринки с изгонването. И щеше да си получи хонорара без да му кажат копче.

1. Николай Кънчев е там на работа. Шоуто не е негово а е негов водещ. 2. Факта, че "VIP"-а на България разчита на хонорар от предаването ( което се знаеше не гласно ), ги прави за резил и доказва, че са просто напомпани със самочувствие дебили. 3. Така нареченото "младо поколение " видно де опитва да дръпне парите и това е. Поне това показа "звездата" Яворчо.

не се нервирай, не виждаш ли, че по принцип ни е такъв народът - най-много мрази тия, които се опълчват на силата... а силата е в ръцете на тия, дето е-ават майката на същия тоя народ... ко да прайш, въпрос на чип, както бЕха казАли нЕкои... виж, че го подиграват, как не си прави сметката, че утре няма да му дават роли... да живей мафията от всякакъв вид!

какъв е зорът, с Явор или без Явор ще пробутат за победител наркоманската ковра Жана за победител, а драгите шарани, пардон, зрители, ще си верват на очите хахаха, голям праз, най-малкият проблем тука е дали това момче ще вземе или не хонорар.

о това е повече от очевидно. Наркоманката ще спечели.

Яворе ти им разказа играта. каквито и да са последствията гърнето с фекалии Биг брадър се пукна от него се разнесе воня.

Пич, той сам каза че е играл роля и едва се е сдържал. А с по вирнат нос нямаше друг.

Явче, ти ли си чедо. Така е, верно думаш, ти освен това и само умни думи каза - питаше най-умните въпроси гостите, беше мъж на място, имаш идеали, мислиш за другите, готвиш, чистиш, помагаш, веселиш хората, много полза има от теб.

Май сам си го закова:)

Близо сте, но е екскремент, не експеримент...

точно! а останалите - в президентството и готово! ние ще им плащаме, както досега ;-)

Бих брадър е отживелица, който гледа такива предавания е пълен тъпак!

верно си мунчо. яворчо е лекенце.

Държа се като подляр.Влязъл си,подписал си договор-съгласил си се.Къде ти е мъжката дума,къде ти е честта! Като не харесваш ББ,какъв го дириш там.Затова ни е такава държавата-все да искълчим истината,да заобиколим..да излъжем.Жалко поведение-харесваж го

По глупав Плашипутарник от този Явор не съм виждал

и как точно да ги върне хахаххаха баси олигофрените

Биг Брадър, съм ти пи-ката ма-чина е-ал! Плати на Явор и скрий някъде оная орка Жана!

Много неприятно, грубо, невъзпитано, с огромно самочувствие момченце. Отвътре прозира празна душица. Леке с една дума. Май си намери майстора. А това показва и колко е нереална представата му за себе си.

А бе кво ни занимавате с тия глупости, направо се чуда толкова ли нямате кво смислено да правите та се занимавате да гледате тия простотии. Е гати и нещасниците са тия дето гледат тая просттия.

Просто момче, елементарен ум...

Не е първия :) имаше един почти еквивалентен келеш - Камен от Плевен. Май във втори сезон, когато с охрана го матириха от изповедалнята. И той се опита дори да се прави на мъж, но нали е никой май може и шамар да е отнесъл :)

Яворчо се показа какъв долен боклук е!

БигБрадър отвори вратата и вонята напусна...

Тези дето цъкат ()си, просто не са разбрали шегата ти, приятелю... Смятай ги за (+)ове.

Бъркаш - не моли, а се опитва да изнудва! Това е по-висша форма на простотия...

Не се е уплашил - сам си каза. че "не му ставала патката"! Е, какво да прави там, той друго не може...

Ще му платят хонорара. Хлапето ги прецака. Естествено, че продуцентите няма как да ни покажат, че са били изиграни. Затова включиха омаскаряването на макс. Коментаторите в студиото също получават солидни хонорари, за да ни манипулират. И както забелязвам успяха. А вечният дезертьор Кошлуков ни разяснява каква подлост направил Явор като дезертирал. Пияндета Жени и Тачо бяха много достойна гледка, затова цяла година не смееха да се покажат по телевизора.. А може би те не се продаваха на биг брадъра?

Момчето все пак не напразно има самочувствие.Брат му е незаменим водещ на лотарията на Васил Божков -Черепа.Може и да се оправят помежду си мутрите. Простосмъртен "ВИП" не би имал кураж за подобни претенции.

Пълен паляк!

Аз подкрепям Бахаров! На това момче му стиска повече отколкото на 99% от мишките в БГ! Нито беше нагъл, нито неморален! Ако това ви се струва такова си нямате на идея за какво иде реч в бизнеса и политиката! Това шоу е бизнес и пари и хората са там, за да изкарат някой лев! Продуцентите ще си платят до стотинка!

Това е най-тъпото предаване. По-тъпо е даже от "кутиите" ако още ги дават. Не го гледам, но се радвам, че имаше един човек да го обяви публично. :))

Това нещо каква гадна мутра има не е истина..

И много добре си изигра ролята !

Голям гаф и шамар за предаването!!!!!!!!!!

Предаването е тъпо, не ми харесва, обаче Явор е пълен нещастник