Николета с дъщеря си и сестра си в Анталия
Николета Лозанова стартира лятната си ваканция в луксозен голф и спа комплекс в Белек, Турция.
Обратно в новинатаКоментари - Николета с дъщеря си и сестра си в Анталия | Лайф.dir.bg
Коментари
Да гледа щерката как мамата заработва и след 10 години чакаме лапето да почне да се гъзи пред камерите.
Как може да се гъзурчи така в Турция, луда работа, а и от сега учи детенцето да прави муцки... жал ми е
Защо се възмущаване от новината? Нали голямата Николетка трябва да намери нов паралия. Че то само от чекнене трудно се живее. Малко реклама по новинарските сайтове, снимчици в инстаграм и Фейсбук и току виж някой се хванал на въдицата - да си плати за "компанията" на Николетка, да го освободи от бремето на парите, пък да мине на следващия...
Надуваема кукла яхнала Надуваем лебед. Как тази кукла се появява всеки ден в по няколко сайта. Сигурно обича да я ругаят.
Тази пък си мисли, че само тя има задни части. Тъжното е, че просто ги е показала за продан. И то твърде много използвани вече. А на снимката с розовия бански - същинска черна ма.муна.
Николета Лозанова е завършила математическа гимназия. Николета говори свободно 4 езика - руски, немски, английски и френски.
С преголемо удоволствие бих дал информация за вИнетка, за нея бих излял словесно-вербално цялата си огромна душа, ама редакторката веднага ще ме изтрие под претекст, че не пиша по ТЕМАТА! :-) Ако кака ми Адрианка не ме изтрие, бих описал вИнетка толкоз добре, че и самата тя да не мож да са познай. :-)
Тук вече ме впечатли! Силно се съмнявам да говори свободно 4 езика. Да си поръчаш кафе или да питаш къде е басейна, не е свободно владеене на език. Виж, за френския, може и да ти повярвам....сигурно й се отдава!
понеже съм жена, разпознавам от раз една отчаяна кОрветина, която не може да изгради нормална връзка с мъж т.е. да създаде семейство. Всичките връзки на такъв тип кОрви са като на проститутките - многобройни, извратени и еднодневни по простата причина, че такъв тип поведение като на тая прости-тутка е отблъскаващо и позорно за всеки интелигентен и уважаващ себе си мъж със сериозна професия....може да я изчука, щот отчаяно си го търси ама скришно и това, после шут и айде марш... Щом и мъжа й я изгони, правте си сметка какъв парацал е....
Тези кухи лейки се оляха тотално. Тази мутреса неистово се мъчи да напомня за себе си, въпреки презренито, което 99% от нормалните хора изпитват към нея. Друга една, Венета, и тя под прожекторите, сакън, да не остане назад в напъна си да ни дразни. Трета пък, някаква издухана Мира Добрева, и тя наднича от телевизора всеки уийк-енд, без да ни пита дали искаме въобще да я виждаме на екран. Как не разбират тези малоумници, че колкото повече се натрапват, толкова предизвикват неприязън към себе си. То, вярно, че има и някои от мъжки пол, които са подобни дразнители, като Рачков, например. Този юнак и от хладилника ще излезе, ако отвориш вратата му. Като му видя ухилената физиономия на фона на уродливото тяло, направо настръхвам, а като отвори уста, направо ми идва да счупя телевизора. Ето, това е сбърканият модел за ВИП в окаяната ни държава.
Николета бори тероризма в Анталия с мощните си бомби и така рекламира безопасен туризъм.
Съгласен съм с оценката ти за Николета и ти сложих плюс, но не бих казал, че е отчаяна. Това е сбърканото в нашата демокрация, че точно такъв тип жени умело се залепват за богати мъже и си устройват живот много добре. Не им се налага да работят, или най много някое предаване в телевизията, колкото да не я забрави аудиторията. В същото време нормалните жени се скъсват от работа и едвам свързват двата края.
Мара Отварачката я отсвирихте вече, тази година с ваканциите на Николета ли ще ни занимавате цяло лято
как да не е отчаяна, тя не можа да се залепи за никой вече колко време, та даже и само да смуче...тя направо крещи с бузите на гъза си , колко никой не иска и а дано след тая фотосесия някой малоумен тестостерон с пари най -накрая да се завре в дупката й
Стига, бе! Аман! Байгън! Оставете ни на мира от житието-битието на тази и всички други па.аври!
Чудех се дали отново ще я видя надупена на някоя от снимките в галерията. Уви и този път не бе по-различна.
Стига с тия застаряващи слугиндаши-нимфоманки! Нали може? Благодаря от името на целокупния съвкупен скупчен български народ.
Баси, на тоя чекнеж не му трябват плавници, а зиме - и ски. Кой би дал пари за такова - та то е уродливо, че и с пластмаса тъпкано и боядисано. Много се пие в тая държава явно.
Мисля, че DIR започва статистика кой къде ще почива. Да ме впишат - аз с внуците почивам в Балкана. Благодаря!
И тя си мисли, че е супер, но щом е в Анталия, го е закъсала за спонсор и там ще търси
Така ми е омръзнала Н.Лозанова. Няма ли някой да й каже, че след време дъщеря й като види всички снимки на лека жена ще нарани психиката му. Представата ми за Н.Л. един голям з....к и нищо повече. Аман от тази глупачка!
Божке, жива да не съм - "съдържа обиди и накърняване на доброто име". Дир-а, хайде по-леко с цензурата. Каквито и думи и изрази да употреби човек по адрес на Футболета те не могат да се считат за обиди, нецензурни думи и изрази, ЗАЩОТО СА ИСТИНАТА за нея. Даже в по-голямата си част са слабо определение за същността на Курволета, която вие искате да направите някакъв идол в България. Колкото и да е лъскава опаковката му, боклукът си е боклук.
Един другарски съвет към Никлозета: солариумите, бронзантите и силикона увеличават риска от рак много, многократно. Но ако не иска да бъде жива и здрава и здрава в живота не детето си, това си е неин избор. И още, детенцето и то ли трябва още от тази крехка възраст да се прави на мадама с тези стиснати като кокошо дупе устни. Ех, ценности чалгарски!
Коментарът е скрит, защото е извън темата или съдържа спам - Админа, коментарът ми нито е извън темата, нито съдържа спам. Коментарът ми е изцяло за тази "много обичана и интересна и интелигентна" особа и отразява истината за нея.