Коментари - Николета Лозанова с коренна промяна във визията | life.dir.bg
назад

Николета Лозанова с коренна промяна във визията

Николета Лозанова се появи с коренно различна визия.

Обратно в новината

Коментари - Николета Лозанова с коренна промяна във визията | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ха-ха-ха

Да, ама беше поне хубава курва. Сега съвсем се омаза...

до всички мъже които пишат не си кривете душата ако можете да я имате на прилична цена за 1 нощ - защо не, а?

Така е, но за една нощ - не повече. После един месец антибиотици ;)

Ти вярно си антика!!! Като разместиш буквите се получава думата к.у.р.в.а.

Какво хубаво момиче е била и сега на каква разпоретина е заприличала

Оффф, това е перука. Личи си на челото

тая операция на сурата ли е правила че е заприличала на маймунка , гледам предишните й снимки са друга бира

Турила се е пак на сергията, ама няма желаещи.

Е то това е целта, да изглежда мръснишки...Иначе е много хубава мръсница, спор няма....

По-добре да не казвам какво мисля, че като казах в един свински сайт какво мисля за статиите им- взеха че ме забраниха вече втори месец, а нецензурни думи не ползвах да му се не види.

Тунинговано цигaнe от покрайнините на Пловдив, развъдник на грехове, пошлост и бактерии.

Много е секси, как бих я лизал, лелеееей

Там, където ще лижеш е по-мръсно и от писоар.

Сметката я платих предварително, тя иначе не дава. Това бяха скрити такси.

Снимката от WC-то на салона ли е направена? ;)

Уж всички сме против урвите, ама тогава да се чуди човек кой ги храни, кой ги пои, кой ги облича, кой ги вади от селата и ги праща в града, кой им купува цици, джипки и малдивки? КОЙ? КОЙ? КОЙ? За такива си има специални квартири, клубове и заведения. Има ги откак свят светува и в цял свят. Просто не трябва да ги отразяват медиите. Чавещинка са, точно както и кенефите, но не са за показване...

Биле ле могал да го пуснеш туй на гугъл преводач. Може пък някой да схване нещо?

Циганката е с перука не виждате ли от Дир-а?!

Буква К си е буква К.

НайЛайНо е новото и поприще.

Николета гащи няма, Баджанак, баджанак. И да има файда няма, Баджанак, баджнак.

Десетилетието на ромското включване си върви по план. Ето го момичето, водеща, деца от двама българи. Какво повече иска БХК? Е едвам е избутала осми клас, ама то за шофьорска книжка друго не и трябва.

Преоблякъл се Илия, погледнал се пак в тия! И преди си беше грозотия и сега никаква промяна. Грух грух!

И само да вметнем за протокола. От боята има доста по хубави сиганки,ма како.

дали е добра на "саксофона"???;)

Ами то добре, че са пластичните операции, че преди е приличала на Мис Пиги, не знаех , че е била такова тантуресто ниско, кривокрако цигане. Браво на пластичните хирурзи - значи можело и имало спасение. Не че сега е красива, но поне се е постарала- отново е кичозна и несъразмерна, но я вижте без липосукцията и скулите какъв е танк???

аз съм я виждал отблизо .без грим изглежда по симпатична но в никакъв случай красива. съвсем обикножвенна е . незнам какво пишат за нея толкова. и плюс това е джудже

боклук на боклуците. и на това отгоре безумно тъпа и безумно злобна.

Абе то и от белези от шарка по лицето изглежда адски нечистоплътно, колкото и да е чистоплътен човек, така че не говорете глупости, анонимници прости.

още по-голям мангал изглежда ;))

И на нея не й стигат....

Черепа и все по гол!!!

А тебе те е яд, че и ти ли не можеш така?

Кое е това момиче?

Кво му е новото, тия подути джуки са същите.

Тези бърни - целунах котлона,са отвратителни.Всичко лъха на крайпътна магистралка.Ужас,направо грозна и безвкусна кифла.

Я Джуждето Изгнило или Ромско Лайно пак си прави селфита с фотошоп. Що направо не си боядиса косата в ярко зелено? Ще й отива повече на извънземно ромския имидж. Тая вече.и с фотошоп е неспасяем случай. Само си трие коментарите и си поства коментари от фейк акаунти по цял ден в социалната медия, обаче тука не може да ги изтрие.

Я Джуждето Изгнило или Ромско Лайно пак си прави селфита с фотошоп. Що направо не си боядиса косата в ярко зелено? Ще й отива повече на извънземно ромския имидж. Тая вече.и с фотошоп е неспасяем случай. Само си трие коментарите и си поства коментари от фейк акаунти по цял ден в социалната медия, обаче тука не може да ги изтрие.

уауууу .... на сн.1 се е докарала баш като пришълеца, аха да изкара там квото има в устата :) добра е . мен ме кефи :)

Така си е направо като циганка!

Да не си е обърнала сливата напреки?

След тази "световна новина" си лягам спокойна.

Преди лягане не забравяй да си измиеш Чочката...

Новото на тия снимки е само телефона , горкия - кви ли работи му се налага да снима ...