Николета Лозанова с коренна промяна във визията
Николета Лозанова се появи с коренно различна визия.
Обратно в новинатаКоментари - Николета Лозанова с коренна промяна във визията | Лайф.dir.bg
Коментари
до всички мъже които пишат не си кривете душата ако можете да я имате на прилична цена за 1 нощ - защо не, а?
тая операция на сурата ли е правила че е заприличала на маймунка , гледам предишните й снимки са друга бира
Е то това е целта, да изглежда мръснишки...Иначе е много хубава мръсница, спор няма....
По-добре да не казвам какво мисля, че като казах в един свински сайт какво мисля за статиите им- взеха че ме забраниха вече втори месец, а нецензурни думи не ползвах да му се не види.
Тунинговано цигaнe от покрайнините на Пловдив, развъдник на грехове, пошлост и бактерии.
Уж всички сме против урвите, ама тогава да се чуди човек кой ги храни, кой ги пои, кой ги облича, кой ги вади от селата и ги праща в града, кой им купува цици, джипки и малдивки? КОЙ? КОЙ? КОЙ? За такива си има специални квартири, клубове и заведения. Има ги откак свят светува и в цял свят. Просто не трябва да ги отразяват медиите. Чавещинка са, точно както и кенефите, но не са за показване...
Десетилетието на ромското включване си върви по план. Ето го момичето, водеща, деца от двама българи. Какво повече иска БХК? Е едвам е избутала осми клас, ама то за шофьорска книжка друго не и трябва.
Преоблякъл се Илия, погледнал се пак в тия! И преди си беше грозотия и сега никаква промяна. Грух грух!
Ами то добре, че са пластичните операции, че преди е приличала на Мис Пиги, не знаех , че е била такова тантуресто ниско, кривокрако цигане. Браво на пластичните хирурзи - значи можело и имало спасение. Не че сега е красива, но поне се е постарала- отново е кичозна и несъразмерна, но я вижте без липосукцията и скулите какъв е танк???
аз съм я виждал отблизо .без грим изглежда по симпатична но в никакъв случай красива. съвсем обикножвенна е . незнам какво пишат за нея толкова. и плюс това е джудже
Абе то и от белези от шарка по лицето изглежда адски нечистоплътно, колкото и да е чистоплътен човек, така че не говорете глупости, анонимници прости.
Тези бърни - целунах котлона,са отвратителни.Всичко лъха на крайпътна магистралка.Ужас,направо грозна и безвкусна кифла.
Я Джуждето Изгнило или Ромско Лайно пак си прави селфита с фотошоп. Що направо не си боядиса косата в ярко зелено? Ще й отива повече на извънземно ромския имидж. Тая вече.и с фотошоп е неспасяем случай. Само си трие коментарите и си поства коментари от фейк акаунти по цял ден в социалната медия, обаче тука не може да ги изтрие.
Я Джуждето Изгнило или Ромско Лайно пак си прави селфита с фотошоп. Що направо не си боядиса косата в ярко зелено? Ще й отива повече на извънземно ромския имидж. Тая вече.и с фотошоп е неспасяем случай. Само си трие коментарите и си поства коментари от фейк акаунти по цял ден в социалната медия, обаче тука не може да ги изтрие.
уауууу .... на сн.1 се е докарала баш като пришълеца, аха да изкара там квото има в устата :) добра е . мен ме кефи :)