Коментари - Николета Лозанова с коренна промяна във визията | life.dir.bg
назад

Николета Лозанова с коренна промяна във визията

Николета Лозанова се появи с коренно различна визия.

Обратно в новината

Коментари - Николета Лозанова с коренна промяна във визията | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ша и пръсна трътката .... охххх на батяяяя

Някой от клиентите и да не и е сменил физиономията?

съберем пари и да и купим някоя дрешка. Горката, все гола ходи. Да не настине, затова.

Ще я видите по-добре на околовръс- тното шосе.

А акъл дали си е наляла?

Не!Няма къде да и влеят!Има поне един век време да изпускат въздуха под налягане от кратуната и(която е огромна спрямо тялото и),и няма как.

Еха, Айшето от Столипиново! :)

Толкова ли няма за какво да пишете ,хора от дир ?

Много грозно се е получило с тези черни корени и това надолу трябва да е розово, а то е повече оранжево...ужас, след такава прическа бих сменила фризьора веднага, не бях срещала по-грозно изпълнение на тоя тип оформяне и боядисване на косата.

слива е било преди 20-на години, само ники знае каква раздърпана маруля е ...

А джуките с велосипедна помпа ли са й ги напомпали? Ама че ГНУС!!!

докога ще ни занимават с прост..., те ли са лицето на българката??? на тази и суполо си няма да хвърля

Всеки път се чудя за какво ни я показвате тази, че даже и снимки как се променяла във времето!

48 хиляди харесвания във тинята на Facebook. Аз не я харесвам и не й завиждам, както подчертава Fatal Error. Харесвам Жизел Бюндхен , адва ли може да се сравни с породията Лозанова..

Откога крокодилите започнаха да се появяват в ежедневни рубрики?!

Сигурно спи с някой богат чичко паричко, че все ни я набивате в мозъците! А М А Н от простакеси, тая, вип брадър и т.н.......

Това чудо няма никакво стойност, не знам защо го показвате, тя няма да бъде запомнена с нищо добро, а като остарее жална и майка, съжалявам ги тези персони, много безлични, не е само тази

И тва ли е мерилото днес за една жена в БГ? С колко пари можеш да я купиш за една вечер?

ти вЕрно си фатална грешка, човече, аз и да остарея, дреме ми, но такива като тази, като теб ще си отидат от този свят без да има кой една дума да каже, нито добра, нито лоша, вие сте хора без лица, без живота, без души, без нищо, само позирате, с телата си, приказвате щуротии и това сет!

Абе педро, що не нагледаш комшията, ми си тръгнал да си раздаваш акъла?

Ми не, жена съм. И аз ли трябва да се измеря в годишни заплати за една вечер?

Мене ако ме питаш за нея бая народ има какво да каже.

и какво по-точно ще каже, нека налучкаме, ааа, какво можеш да кажеш за това "чудо", нищо добро ...но ще я запомнят само за миг с нещо гнусно

стига толкова промени, по-грозна не може да стане?!?

що ми триете коментара бе, шушумиги такива, какво казах толкова, слагате си служители под прикритие, или самата лозанка пелеткова ви плаща, ааа!!!!!!!!!

имаш, имаш общо как, нали ти плащат, амебке, мозъче искаш ли малко да ти дам, диди дърти мързелан

Въпрос на вкус! Това, че ти харесва е твое право,но не натрапвай в цялата тема вкуса си. Аз например не харесвам ниски и късокраки жени, както и мургави. Ники е не повече от 1,50-1,55 и с тези къси крака, големи гърди и пет пласта шпакловка по лицето е минала покрай красотата.

майна, майна, толкоз си плитка ма, немаш 2 грама сиво вещество, но тъпоумието е безплатно, нали са казали "Лице, пи4е продава"!

клошарка е майка ти, дъно такова, дъно на раждясала селска тава

купи си тъпомер!

Посетете https://link/

Опа ... повелителю на жените за една нощ ... къде ми ситнееш там на най-долнопробното ниво ... Не те чувам .... Стани, свърши една работа, стига осмърдява интернет пространството с долнопробното си разбиране за качествени жени и комплексарските си обиди към всеки, несподелящ мнението ти. Елементарен индивид, крещящ с клавиатура в ръцете, а реално една дръглива въшка с огромни комплекси. Каза ли нещо? ... Не те чувам щото! Тя комуникацията не е за всеки!

Виж какво, за това България е на това дередже, заради хора като тебе. Даже не и като Николета, щото ако нямаше кой да й плаща годишни работни заплати за една нощ, тя и много други щяха да си намерят друга работа и нямаше да се предлагат. Всички псуват тях, а реално хора като тебе (не че мисля, че точно пък ти можеш да си я позволиш), мъже с твоето мислене са за бой, защото вие ги създавате, издържате, бутате на работни места, които не са за тях и т.н. Не е виновен тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава.

На тази като и гледам челото, пък и косата... нещо ми прилича на перука. Много ясно изразена граница между лице-коса, неестествено гланцирана и оскубана/депилирана.. абе изкуствена отвсякъде. Защо ли не я покаже някой папарак в моментав, в който излиза от банята например. Ей, тогава ще коментирам естествените й дадености и красоти.

Luna0102

"подстригана на каре"??? Отивам сега на фризьор и ще искам да ме подстриже на рае за да се различавам от нея.