Коментари - Николай спечели 250 000 лв. от Сървайвър 3 | life.dir.bg
назад

Николай спечели 250 000 лв. от Сървайвър 3

Инструкторът по екстремни спортове Николай Мартинов спечели третото издание на Survivor - Островите на перлите. Той спечели титлата Единственият оцелял и наградата от 250 000 лева с подкрепата на над 90% от гласувалите с SMS.

Обратно в новината

Коментари - Николай спечели 250 000 лв. от Сървайвър 3 | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Честито Николай! Разказа и им показа играта! Най-достойния! Наистина може да оцелее! Най-голямата двуличница и интригантка е Галя. А Янинчето е особено тъпо парче!

Просто нямаше кой друг да спечели - Ники е най-заслужилият от трите сървайвъра досега!!! Изключително много се радвам за него!!! Честито. Колкото до Спасчо....ами то друго от него не се и очакваше - отишъл е зад някоя рокличка да си поплаче.....това може момчето - това прави...:-))

Просто нямаше кой друг да спечели - Ники е най-заслужилият от трите сървайвъра досега!!! Изключително много се радвам за него!!! Честито. Колкото до Спасчо....ами то друго от него не се и очакваше - отишъл е зад някоя рокличка да си поплаче.....това може момчето - това прави...:-))

ВЪПРИК, ЧЕ НЯМАХ ВЪЗМОЖНОСТ ДА ГЛЕДАМ ВСИЧКИ ИЗЛЪЧВАНИЯ, НО И АЗ БЯХ ЗА НИКОЛАЙ! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ И НАГРАДАТА ДА МУ ПОГОНЕ НА ДВЕТЕ ЧУДЕСНИ ДЕЦА!ВЕСЕЛИ КОЛЕДНИ И НОВОГОДИШНИ ПРАЗНИЦИ!

Спасе, Спасе, за да станеш мъж трябва първо да се научиш да гобиш с достойнство... Честито на Ники, голяма работа е!!!

Браво,Ники,ти си най-достойния ! Желая ти много здраве-на теб и хората,които обичаш,много разум в харчененто на наградата. Съшо Весела Коледа и щастлива Нова година !

Браво,Ники,ти си най-достойния ! Желая ти много здраве-на теб и хората,които обичаш,много разум в харчененто на наградата. Съшо Весела Коледа и щастлива Нова година !

Честита заслужена награда Ники. Ти си истински Българин, Родител и Сървайвар. Успех в живота!

Тоя пък какво излиза демонстративно да го е*а в гея ... Браво на Ники Сървайвъра

Предаването беше опорочено. За първи път в историята на Сървайвър финалът е от 3-ма души и публиката има глас. Ясно е , че вотът на Силвия беше спестен, а този на публиката добавен към сметката на Николай. Честито на губещия Спас!

ПОЗДРАВИ!!!! ГЛАСУВАХ ЗА ТЕБ!!!! ТИ БЕШЕ МОЯТ ФАВОРИТ ОТ НАЧАЛОТО ДО КРАЯ!!!! БИВША СЪСТЕЗАТЕЛКА ПО ВОЛЕЙБОЛ СЪМ И РАЗБИРАМ СПОРТНИЯТ ТИ ДУХ И ИЗДРЪЖЛИВОСТТА ТИ.ЖИВЕЯ С МЪЖ-СКОРПИОН И ЗНАЯ КАК СЕ ОЦЕЛЯВА. ЧЕСТИТО И НА ТЕБ И НА ПРЕКРЕСНИТЕ ТИ ЩЕРКИ, КОИТО ЩЕ БЕДАТ КАТО ТЕБ.ХИЧ ДА НЕ ТИ ПУКА,ЧЕ СПАС НАПУСНА - ТОЙ СИ Е ЛЕКЕ И ТАКЪВ ЩЕ СИ ОСТАНЕ.НЯМ ДОСТОЙНСТВО. ХАРЧЕТЕ СИ ГИ СЪС ЗДРАВЕ И САМО ЗА ХУБАВИ ПОВОДИ.

dreme mi

Браво, Ники!!! Ти единствен заслужаваше!!

Браво на Николай и на България.

Браво Ники заслужено спечели .

С даржанието си Спас потварди че , е едно жалко л...о .Нямаше ли чест/явно няма/да стисне раката на човека които го победи 5 пъти,на какво се надяваше?Пак на помоща жените ли?България видя всичско и гласува за един достоен мъж,доказал се във всички игри.Ако някой знае адреса на Ники да ми го изпрати.Гласувах за него ,искам да му изпратя и една бутилка уиски от мен.Да си жив и здрав Николай.

С даржанието си Спас потварди че , е едно жалко л...о .Нямаше ли чест/явно няма/да стисне раката на човека които го победи 5 пъти,на какво се надяваше?П

С даржанието си Спас потварди че , е едно жалко л...о .Нямаше ли чест/явно няма/да стисне раката на човека които го победи 5 пъти,на какво се надяваше?П

Колко недостойно от страна на Спас да напусне, още веднъж доказа що за мишок е и как не може да понесе загубата с чест!

K

Николай беше истински играч до края на Сървайвър. Той остана верен на себе си. Много от участницете в играта не можаха да превъзмогнат собственото си его и се дразнеха от него. Дразнеха се, че той може, че е... най-вече, че той не се притесняваше да показва и казва, че е такъв какъвто е. Много е лесно да си добричък и кротък и да те избутват напред хора, които са видяли комплексите ти (Галя през цялото време гъделичкаше Спас). За мене тя не е никакъв генерал. Това прозвище и дадоха хора, които обичат другите да определят техния път, дори без да го осъзнават. Тези хора не живеят своя живот, а живота на другите около тях. Единствено Ники не влезе в никакви сплетни, не плетеше никакви мрежи. Той просто доказа, че истински боец е не този за когото е важна крайната цел. Ники знае, че е важен пътя и това, което ти се случва докато пътуваш. Възхищавам му се най-искрено, защото са малко хората, които правят това което трябва, независимо какво ще се случи. Защото не е вързан в мрежите на суетната показност, на лицемерното приятелство, на фалшивата искреност. Завиждам благородно на дъщерите му, защото ако те го чуват биха научили много неща...не просто да го слушат, защото той според мене Ники не е наставник и за него нищо не е на всяка цена и защото си мисля, че Ники знае че за всяко нещо си има и времето. Малко са хората като него и обикновенно са, както каза Яна - вълци единаци. Яна и Здравко са другите достойни хора в Сървайвър - естествени и и истински. Браво Ники!!!

Николай беше истински играч до края на Сървайвър. Той остана верен на себе си. Много от участницете в играта не можаха да превъзмогнат собственото си его и се дразнеха от него. Дразнеха се, че той може, че е... най-вече, че той не се притесняваше да показва и казва, че е такъв какъвто е. Много е лесно да си добричък и кротък и да те избутват напред хора, които са видяли комплексите ти (Галя през цялото време гъделичкаше Спас). За мене тя не е никакъв генерал. Това прозвище и дадоха хора, които обичат другите да определят техния път, дори без да го осъзнават. Тези хора не живеят своя живот, а живота на другите около тях. Единствено Ники не влезе в никакви сплетни, не плетеше никакви мрежи. Той просто доказа, че истински боец е не този за когото е важна крайната цел. Ники знае, че е важен пътя и това, което ти се случва докато пътуваш. Възхищавам му се най-искрено, защото са малко хората, които правят това което трябва, независимо какво ще се случи. Защото не е вързан в мрежите на суетната показност, на лицемерното приятелство, на фалшивата искреност. Завиждам благородно на дъщерите му, защото ако те го чуват биха научили много неща...не просто да го слушат, защото той според мене Ники не е наставник и за него нищо не е на всяка цена и защото си мисля, че Ники знае че за всяко нещо си има и времето. Малко са хората като него и обикновенно са, както каза Яна - вълци единаци. Яна и Здравко са другите достойни хора в Сървайвър - естествени и и истински. Браво Ники!!!

Николай беше истински играч до края на Сървайвър. Той остана верен на себе си. Много от участницете в играта не можаха да превъзмогнат собственото си его и се дразнеха от него. Дразнеха се, че той може, че е... най-вече, че той не се притесняваше да показва и казва, че е такъв какъвто е. Много е лесно да си добричък и кротък и да те избутват напред хора, които са видяли комплексите ти (Галя през цялото време гъделичкаше Спас). За мене тя не е никакъв генерал. Това прозвище и дадоха хора, които обичат другите да определят техния път, дори без да го осъзнават. Тези хора не живеят своя живот, а живота на другите около тях. Единствено Ники не влезе в никакви сплетни, не плетеше никакви мрежи. Той просто доказа, че истински боец е не този за когото е важна крайната цел. Ники знае, че е важен пътя и това, което ти се случва докато пътуваш. Възхищавам му се най-искрено, защото са малко хората, които правят това което трябва, независимо какво ще се случи. Защото не е вързан в мрежите на суетната показност, на лицемерното приятелство, на фалшивата искреност. Завиждам благородно на дъщерите му, защото ако те го чуват биха научили много неща...не просто да го слушат, защото той според мене Ники не е наставник и за него нищо не е на всяка цена и защото си мисля, че Ники знае че за всяко нещо си има и времето. Малко са хората като него и обикновенно са, както каза Яна - вълци единаци. Яна и Здравко са другите достойни хора в Сървайвър - естествени и и истински. Браво Ники!!!

Николай беше истински играч до края на Сървайвър. Той остана верен на себе си. Много от участницете в играта не можаха да превъзмогнат собственото си его и се дразнеха от него. Дразнеха се, че той може, че е... най-вече, че той не се притесняваше да показва и казва, че е такъв какъвто е. Много е лесно да си добричък и кротък и да те избутват напред хора, които са видяли комплексите ти (Галя през цялото време гъделичкаше Спас). За мене тя не е никакъв генерал. Това прозвище и дадоха хора, които обичат другите да определят техния път, дори без да го осъзнават. Тези хора не живеят своя живот, а живота на другите около тях. Единствено Ники не влезе в никакви сплетни, не плетеше никакви мрежи. Той просто доказа, че истински боец е не този за когото е важна крайната цел. Ники знае, че е важен пътя и това, което ти се случва докато пътуваш. Възхищавам му се най-искрено, защото са малко хората, които правят това което трябва, независимо какво ще се случи. Защото не е вързан в мрежите на суетната показност, на лицемерното приятелство, на фалшивата искреност. Завиждам благородно на дъщерите му, защото ако те го чуват биха научили много неща...не просто да го слушат, защото той според мене Ники не е наставник и за него нищо не е на всяка цена и защото си мисля, че Ники знае че за всяко нещо си има и времето. Малко са хората като него и обикновенно са, както каза Яна - вълци единаци. Яна и Здравко са другите достойни хора в Сървайвър - естествени и и истински. Браво Ники!!!

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)

ПОЗДРАВЛЕНИЯ НИКИ,ТИ СИ МОЯТ ФАВОРИТ ОЩЕ ОТ САМОТО НАЧАЛО НА ИГРАТА!ОТ ЦЯЛОТО СИ СЪРЦЕ СЕ РАДВАМ,ЧЕ СПЕЧЕЛИ ЕДИН ДОСТОЕН ЧОВЕК,ЕДИН МЪЖ,КОЙТО ИЗПЪЛНИ ТАЗИ ДУМА СЪС СЪДЪРЖАНИЕ!!!А НАИ-МНОГО СЕ РАДВАМ,ЧЕ НАЙ-НАКРАЯ БЪЛГАРИЯ ДОКАЗА,ЧЕ НЕ СЕ СЪСТОИ САМО ОТ ЗЛОБНИ И ЗАВИСТЛИВИ КОМПЛЕКСАРИ,А И ОТ ХОРА,КОИТО ОЦЕНЯВАТ КАЧЕСТВАТА НА ДРУГИТЕ!!!САМО ТОВА Е НАЧИНА ДА ЗАЖИВЕЕМ ПО ДОБРЕ...ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ И МНОГО УСПЕХ ПРЕЗ НОВАТА ГОДИНА!:)