Николай спечели 250 000 лв. от Сървайвър 3
Инструкторът по екстремни спортове Николай Мартинов спечели третото издание на Survivor - Островите на перлите. Той спечели титлата Единственият оцелял и наградата от 250 000 лева с подкрепата на над 90% от гласувалите с SMS.
Обратно в новинатаКоментари - Николай спечели 250 000 лв. от Сървайвър 3 | Лайф.dir.bg
Коментари
Сървайвър не изневери на традицията като от началото до края се виждаше нагласяването на победада на Николай то не бяха нови бански и чудесий на острова на изгнанника които изплували от океана дори и играта на финала 2 пъти наруши регламента при паленето на огъня и още по фрапиращо и очевадно по време на гласуването когато уж народа даваше гласа си как става, че няколко човека пускаме смс за Спас в интервала 21-21.30 и чак в 00.10-1.20 ни идват обратни смси Благодарим Ви за гласуването. Г-дата Продуценти тотално се оляха
поредният фалшив герой. един сприхав, заядлив и нагъл мерзавец, един чичка, избран от електората на жорж ганчев, а именно от петдесет и кусур годишни тетки. достойно попълнение в алеята на славата, където друг риалити формат превърна в победители разни гларусчета, тризначки и т.н. истината е че нямаше алтернатива. дечкото нямаше шансове срещу този арогантен и подъл мръсник, който обаче съумя да реализира кочина и трогне цяла българия. честито
Браво на човека.Някакви недораслячета крояха интриги толкова дни срещу него,но ядец.Качествен играч!!
Поздравления Ники. Бъди жив и здрав ти и твоите дъщерички. До последно очаквах, че вота ще бъде манипулиран. С твоята победа мисля, че вече сме мъничко европейци.
това беше истинския победител и се радвам ,че в България най-накрая спечели този който заслужава и вота не беше манипулиран както в други конкурентни предавания. Мога само да поздравя организаторите и да им пожелая успех!
Ти си истинският сървайвър! Клюкарките около Спас, баща му и той самият показаха, че са дребни душици! Браво и на Силвия! Весела Коледа!!!
Само ми засрамва името този спас от сървайвъра, не заслужава да го пиша с главна буква, как може да напуска така демонстративно, та той биеше само жените в състезанията.
Честно заслужена и най-убедителната победа от всички сървайвари излъчени досега!Нека му е честита!
Това момче, Спас, е такъв интелектуален примат, че чак ме е срам че съм българин, като го гледам. Същия гьон беше предишния победител В Сървайвър, Георги ли му беше името. Такива елементарни същества страшно свалят нивото на шоуто, дори и за не толкова претенциозните зрители.
Спас през цялото време твърдеше, че е играл за удоволствие, а напусна демонстративно като разбра, че не печели. Така е, хората не гласуват за оригващи се и плюещи лигльовци. А баща му само му навреди - тъп нервозен илитерат. Ники е супер мъж - готин и с характер. Със здраве да си харчи парите от наградата.
спас показа че е дребна селска горублянска душица смятаики предварително че е победител и ще си разделят парите с двете жени ама уви не стана л браво НИКИ ти си ТИГЪР !
Хайде бе ,пуснете коментарите,откога ги писахме,?Запразнувах ли вече или не ви изнася написаното и решихте да ги сложите в изходящата поща?Весела Коледа на всички пишещи и четящи !:-)
Всичко 6, обаче редно ли е трима души от едно семейство да учавстват в 2 сезона Сървайвър ???
Радвам се за Ники, да му е честита победата! Кофти за Спас, стана му криво, разбирам го, всеки на негово място така би се чувствал, но беше много грозна сцената с демонстративното напускане на сцената. Един истински състезател трябва да може да се владее, т.е. да понася загубата. Иначе Спас е симпатично момче.
ХАХАХАХАХХАХ 90% подкрепа спас се насра като видя колко хората го харесаха а мисля 4е все пак резултата от игрите на спас и ники не беше 0-5 мисля 4е спас спе4ели все пак като гониха пилетата :)
Спасчо е тъпа крава!...е не е ли? Така и не успя да победи Николай! Ники беше на гребена от началото до финала! Who's the man? Ники! Той показа какво трябва да е Сървайвър... в тълковните речници срещу Survivour вече ще пише Николай! :) То не беше омразата на другите (не без неговото лично участие де;), то не бяха тънки сметки как да го пре...т останалите, то не бе чудо! Ма не, бат' Ники си ги прекара лекинко и си оцеля до края - точно като един Survivour! Жив и здрав, Ники! И Весели празници на всички! :)
спас доказа че е боклук и не заслужава титлата Единственият оцелял и наградата от 250 000 лева, нямаше място дори сред първите 12
Честито, той я заслужаваше, защото показа на всички как трябва да оцеляваме. Постъпката на Спас при обявяването на победителя доказва, че той не е достоен за победата и говори за възпитанието му, което явно е на много ниско ниво.
Спечели най-добрият.Гледах предаването заради него.Честито от сърце.Да си харчи парите за хубави неща.