Предложили на Райна голяма сума да се съблече
Попфолк певицата Райна, която спечели купата в риалитито VIP Dance, призна, че е отказала да се снима за еротично списание, писа bliasak.bg.
Обратно в новинатаКоментари - Предложили на Райна голяма сума да се съблече | Лайф.dir.bg
Коментари
Райна остана една от свестните личности в попфолка .когато се съблече за предната фотосесия беше красива и загадъчна а не голотия като осканалите вулгарни и разкикерени пред цяля българия ки. какво не ви халесва в нея че я плюете - това че е красива и борбена?какво знаете за нея че да я плюете ? не е трйгнала да се чука за пари за разлика от тъпите си колежки , които са алчни и ненаситни парилюбки.всичко си го постига с таланта. погледнете се вие скочубри такива дето пишите грозни неща сигерно не приличате на нищо .
по думите ти се предполага че си жена - озловена неуспяла в нищо и комплексирана от красиви жени като Райна,това твое изказване мирише на злоба ,,Тя винаги е изтегляла печелившата карта- най- красивия поп- фолк певец, най- красиво кученце, най- красиво жилище,, защото ти никога не можеш да имаш всичко това даже и в- най смелите си мечти злоато която имаш че райна има жилище готин мъж и куученце май мира не ти дава . ами намери ски и ти ! но с сигурност не можеш . ащо се отнася до мъж с пари - ти откъде знаеш че райна го чака?? да не си и приятелка или близка а?? ти можеш да помечтаеш и зда тъкъв но едва ли някой би си спрял на тебе!!хора като тебе ще си умрат самотни и комплексирани без нито - хубав меж без пари без кученце подарено от някой , асамо с огромната си злоба!!!!!!!!!
ВИЕ ТЪПИ МЪЖЕ КАДЕТО ПИШИТЕ ОТ РОДА -,,тя се съблича без пари, камо ли за кеш,,Из и предлагам доброволно да ми се съблече и няма да и давам пари. ДОВОЛНА ЩЕ ОСТАНЕ!,,И на мен ми отказа.....ама пари за тая не давам , а и нямям..., И ДРУГИ ПОДОБНИ СТЕ ПЪЛНИ С КОМПЛЕКСИ . ТОЧНО НА ВАС ЛИ ДА СЕ СЪБЛЕЕЧЕ БЕ СЕЛЕНДУРИ . МОЖЕТЕ ДА МЕЧТАЕТЕ САМО ЗА ЖЕНА КАТО НЕЯ . ВАШИТЕ СИГУРНО СА КРОКОДИЛИ...И ОТ КЪДЕ ЗНАЕТЕ ЧЕ СЕ СЪБЛИЧА БЕЗ ПАРИ - ДА НЕ СТЕ Я МИЖДАЛИ СЛУЧАЙНО - ТЪПИ КОМПЛЕКЩСИРАНИ ПОДОБИЯ НА МЪЖЕ!
тя е звезда и без да се разголва. който няма слава той да се съблича!ха аха а константин ще си скуби косите
Нея ли я срам???Има хубав глас,спечели Вип денсТо човек да й се васхищава.Но това нейното е прекалено!!!
Много е красива и ЕСТЕСТВЕНА.Страхотно тяло има,красиво лице и прекрасна коса.Тя никога не е ходила с милонер ,заради парите му.Доста чичко паричковци са я сваляли ,но тя директно ги реже.Тя си пада по млади обикновени момчита.
Предложили и пари, пък тя отказала, щото мноо свестно момичето. То си личи по снимките във ФХМ.
Tq e krasiva i bez da se subli4a.Mnogo e estestvena i vsi4ko i e na mqeto ne e selekonka
ВИЖДАМ ЧЕ ДОСТА ПРОСТАЦИ ПИШАТ КОМЕНТАРИ,НО ТО СИ Е ЗА ТЯХ.РАЙНА Е ЕСТЕСТВЕНА,ЧАРОВНА И ИЗОБЩО Е ИДЕАЛА ЗА ЖЕНА.БОРБЕНА И АМБИЦИОЗНА
на теб ти е идеала за жена, тъй като си проста и лигава като нея.Я кажи кой влак взе до тук?
РАЙНА НАИСТИНА Е БЕЗ ЗАБЕЛЕЖКИ.ВЪЗХИЩАВАМ И СЕ НА ВСИЧКО КОЕТО ПРАВИ,ИЗКЛЮЧИТЕЛНО КРАСИВА ЖЕНА.КОНСТАНТИН КАК Е ВЪЗМОЖНО ДА ОСТАВИ ТАЗИ ПРЕКРАСНА ЖЕНА И ДА ИМА ВРЪЗКА С ТОВА ГРОЗНОВАТО МОМИЧЕ НАДЯ.АКО РАЙНА МУ ПРОСТИ ЗА ВСИЧКИ НЕПРИЯТНОСТИ ДАНО СЕ СЪБЕРАТ ОТНОВО.И ДВАМАТА СЕ ОБИЧАТ Е ЯСНО НА ВСИЧКИ И ТЕ САМИТЕ ГО ЗНАЯТ.
моля ви да не слагате Райна под общ знаменател с някои от нейните колежки ОТЛЕДАЙТЕ СЕ ЗЛОБАРИ ДОРИ НЕ ПРАВИТЕ РАЗЛИКА МЕЖДУ КРАСИВО И ГРОЗНО И МЕЖДУ ДОБРО И ЛОШО. ПРОСТО ЧЕТЕТЕ ТЕКСТА И СТЕ ГОТОВИ ДА ОБИЖДАТЕ ВЕДНАГА ДОРИ СИ МИСЛЯ ЧЕ ПО НЯКОГОА МОЖЕ И ДА НЕ ПОГЛЕЖДАТЕ ЗАГЛАВИЕТО НА СТАТИЯТА!
квато е кльща, нема какво много да покаже, пък и сме я виждали, да не се прави на ощипана мома
кой е боклук бе Райна ли т?и знаеш ли какво е боклук ? познаваш ли я ? можеш ли да се обосновеш? боклук е такова като тебе!!!!
хората които са писали лоши коментари по тоя тема са за съжеление . ЖАЛКИ СА какво разбират те . по добре да не се бяха раждали . комплексарски и селски изказвания.да ги пишат където трябва а не за Райна
Райна е достатъчно обичана от хората и едва ли има нужда да се снима гола.И възпитанието и не и позволява.Тя е винаги е истинска в отношенията си и Конктантин и той може само да съжалява за нея.Браво на РАЙНА ЗА ВСИЧКО КОИТО ПРАВИ
Браво на това момиче ! Тя още един път доказа , независимо от злите езици на комплексирани хора ,които сипят обиди и помия по неин адрес/,че като жена и личност е достойна за уважение.Била ,,лигла,кое и е лигавато,че казва истината направо и се бори и труди момичето ,а не разчита на богати спонсори или порно снимки.Дано момичето намери и стойностен човек до себе си ,който да я обича истински и уважава.
За да я видя гола не бих дал и пет стотинки. Виждал съм я на живо из София и ви казвам, че тя не е нищо особенно!!!
С тези къси и безформени крачета и никакво бюстче не я виждам в Плейбой, ама фотошопът може всичко.
Абе плюещите, какво искате от жената, не мога да ви разбера??Тя е от малкото, които имат самочувствието, че притежават нещо повече от хубаво тяло и решението и е достойно за уважение, независимо дали в случая е фолкпевица, или пък става въпрос за някоя актриса или модел.....евала, че все още се намират такива хора в тая абсурдна държава...Тя е правила вече подобна фотосесия, която никак не е лоша, а е закачлива и секси, но сега очевидно има други цели...Да се събличат разните му там Златки, Патки и всякакви други, които нямат никакви други умения и ако не го правят, ще угаснат преди да са се обърнали... Повръща ми се от налагането за секссимволи на всякакви женски индивиди с перхидролени или изкуствени коси и огромно количество силикон, с полуотворени усти (все едно някой току-що им го е сложил) и тъпоумен поглед тип мило, що не избрахме нещо със субтитри....Айде със здраве
Тая простакеса е почти гола, където и да се появи.. Май трябва да й предложат пари да се ОБЛЕЧЕ... Проста чалгаджийка.. като всички нейни колежки, всщност.. Отказала, и трябва всички да й ръкопляскаме ли? А стига бе... Бахти новината
Абе тая спечели едно състезание и се взе насериозно!!!Хора не помните ли каква беше във Vip Brother - пълна изтеричка.Според мен на корица- ЛуД на Броя най-добре ще и пасне!!!!!!
Е, какво можела да покаже?-ами каквото и другите. Не е по-зле от тях, даже напротив. Бог я е дарил с всичко-с красота, с ум, с естествен чар, а не като звездите - дарени от докторите и хубавите им гаджета. Успех и напред, Райне!
Е, щом има много участия да си плати налозите, които дължи на всеки хонорар, ако не ги знае ще й ги кажа какви са - осигуровки и ДОД. А ако не знае колко са и това ще й кажа. За всеки доход се дължът определените налози.
тук глупавите същества-(мъжете по- точно )които пишат лошо за райна са доста комплексирани!! дааа !! може би те имат грозни и развратени жени които ходят на ляво на дясно и не могат да преживеят че нямат и няма да имат ТАКАВА ЖЕНА КАТО РАЙНА1
Може да е талантлива, но толкова тъпо парче, може би само Преслава е по-тъпа, не съм виждал. И да не се прави на ущипана, Коцето не й е първия.
всички които са с подобни от тоя род коментари-,,че тя на тази снимка не е ли гола? Тя и без пари ще се съблече ,,Добре, а какво ще покаже като се съблече???,,са прости хора без капка мозък комплексари и имат нужда от психиатър!не виждат ли че тя е на светлинни години от повечето нейни колежки които приличат на гумени кукли и че не трябва да я сравняват с тях!
Леле,много се дразня като прочета обръщението Браво Райне,с което почват много коментарии тука,прилича ми на обръщение от въодушевени и простодушни селяни!!!!