Предложили на Райна голяма сума да се съблече
Попфолк певицата Райна, която спечели купата в риалитито VIP Dance, призна, че е отказала да се снима за еротично списание, писа bliasak.bg.
Обратно в новинатаКоментари - Предложили на Райна голяма сума да се съблече | Лайф.dir.bg
Коментари
MNOGO EMOCIONALNO MILO SASHHTESTVO 'ZEMNA' ESTESTVENA'KRASIVA I STIGA S TOQ KONSTANTIN 'TQ GO OSTAVI OSTE PROLETTA I NEQ INTERESUVA AKO SHTE S 5 NADEJDI DA E
Няма да я забравя Райна, когато Ники Кънчев я интервюираше след като излезе от Вип Брадър и я пита нещо за секс. А тя, милата, се изчерви, чуди се къде да се скрие от неудобство, защото й било неудобно да говори свободно за секс - аз лично на това му викам СВЯН. Дума, на която много момичета и жени не й знаят значението. Прекрасно момиче е Райна - нежно, красиво, темпераментно и чувствително! Пожелавам й един достоен спътник в живота, а завистливците - да замълчат!
Mnogo si tap 4esno, samo gluposti pi6e6! Kak re6i 4e 6te6e da se sable4e i za po-malko,kato e otkazala na mnogo??? Samo mi otgovori!
Няма какво да се съблича,зашото няма какво да покаже.Две пъпки от алергичен обрив има вместо бюст.А на всички тези, които я защитават ще припомня трагичното й невротично участие в Няма какво да се съблича,зашото няма какво да покаже.Две пъпки от алергичен обрив има вместо бюст.А на всички тези, които я защитават ще припомня трагичното й невротично участие в Vip Brother където показа що за дзвер е
Raina e strashno krasiva i e edno dobro i inteligentno momiche. Dori i da se subleche, ima kakvo da pokaje i shte e estetichno. Jelaja i uspeh. Haresvat mi pesnite i i ima hubavi klipove.
Много точен коментар, аплодисменти! А за останалите- живо подтвърждение на онзи виц за ада, където само около казана с българи нямало дявол- пазач с вила. Живуркайте си със злобата и комплексите!
КОЛКО ПЪТИ ДА СЕ СЪБЛИЧА Нали в онова ВИП Брадър, ходи по гол задник аман от тези чалгари ПОВРЪЩАМИ СЕ ОТ ТЯХ
Всеки си има мнение. Но не се изказвайте с такива грозни думи.Райна е единствената според мен която си има всичко. Само можете да мечтаете за качества като нейните. А за Коцето - той един пияница и изобщо не я заслужава. Има една хубава песен - черно лале ли беше - роза ли не помня вече и друго какво нито е хубав нито е умен според мен е един простак.
Присъединявам се към всички, които подкрепят Райна и ги поздравявам за правилното мнение, което имат за нея. Тя е толкова красива, талантлива и с много добро възпитание - нещо, което се среща много рядко, особено при нейните колежки. По-модерно е да си нахален и да демонстрираш сексапил със силикон. Наистина вече не се трае от разни Златки, Патки, Галени и т.н., които показват само голотия и простотия. Вече почти няма естествено красива жена и чест прави на Райна, че цени истинските неща, цени природната си красота, не се пуска по евтини реклами чрез пластична хирургия, което й прави чест. Тя не е такъв човек и пробива единствено с таланта си. С достойното си поведение момичето заслужава само уважение.