Коментари - Предложили на Райна голяма сума да се съблече | life.dir.bg
назад

Предложили на Райна голяма сума да се съблече

Попфолк певицата Райна, която спечели купата в риалитито VIP Dance, призна, че е отказала да се снима за еротично списание, писа bliasak.bg.

Обратно в новината

Коментари - Предложили на Райна голяма сума да се съблече | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

MNOGO EMOCIONALNO MILO SASHHTESTVO 'ZEMNA' ESTESTVENA'KRASIVA I STIGA S TOQ KONSTANTIN 'TQ GO OSTAVI OSTE PROLETTA I NEQ INTERESUVA AKO SHTE S 5 NADEJDI DA E

Райне, супер си! Ти заслужаваше най-много от всички, старанието ти е завидно! БРАВО!

браво, Райна! Страхотна си!

pove4eto hubavi jeni sa golemni k....

Няма да я забравя Райна, когато Ники Кънчев я интервюираше след като излезе от Вип Брадър и я пита нещо за секс. А тя, милата, се изчерви, чуди се къде да се скрие от неудобство, защото й било неудобно да говори свободно за секс - аз лично на това му викам СВЯН. Дума, на която много момичета и жени не й знаят значението. Прекрасно момиче е Райна - нежно, красиво, темпераментно и чувствително! Пожелавам й един достоен спътник в живота, а завистливците - да замълчат!

Mnogo si tap 4esno, samo gluposti pi6e6! Kak re6i 4e 6te6e da se sable4e i za po-malko,kato e otkazala na mnogo??? Samo mi otgovori!

Това чудовище пари да ми дава няма да го гледам голо.

Няма какво да се съблича,зашото няма какво да покаже.Две пъпки от алергичен обрив има вместо бюст.А на всички тези, които я защитават ще припомня трагичното й невротично участие в Няма какво да се съблича,зашото няма какво да покаже.Две пъпки от алергичен обрив има вместо бюст.А на всички тези, които я защитават ще припомня трагичното й невротично участие в Vip Brother където показа що за дзвер е

Raina e strashno krasiva i e edno dobro i inteligentno momiche. Dori i da se subleche, ima kakvo da pokaje i shte e estetichno. Jelaja i uspeh. Haresvat mi pesnite i i ima hubavi klipove.

Ха-ха-ха,прав си!

Лисицата като не достигнала гроздето казала,че е кисело и си облизало х..

Благодаря ти, Райне, че си ни спасила от това преживяване!

Много точен коментар, аплодисменти! А за останалите- живо подтвърждение на онзи виц за ада, където само около казана с българи нямало дявол- пазач с вила. Живуркайте си със злобата и комплексите!

ЗАЩО ЗА ЕДНА ПРЕКРАСНА ЖЕНА СЕ ПИШАТ ТАКИВА ПРОСТОТИИ

Кога да се съблече? Преди да се изкъпе ли?

КОЛКО ПЪТИ ДА СЕ СЪБЛИЧА Нали в онова ВИП Брадър, ходи по гол задник аман от тези чалгари ПОВРЪЩАМИ СЕ ОТ ТЯХ

Всеки си има мнение. Но не се изказвайте с такива грозни думи.Райна е единствената според мен която си има всичко. Само можете да мечтаете за качества като нейните. А за Коцето - той един пияница и изобщо не я заслужава. Има една хубава песен - черно лале ли беше - роза ли не помня вече и друго какво нито е хубав нито е умен според мен е един простак.

преди или след данъците е голяма ?:)

Жалко че си е забравила циците на сесията в къщи.

зависТници мила неграмотна ми чалгарко...

пич, на нея ще и платят за името, останалото е фотошоп. бизнес.

Присъединявам се към всички, които подкрепят Райна и ги поздравявам за правилното мнение, което имат за нея. Тя е толкова красива, талантлива и с много добро възпитание - нещо, което се среща много рядко, особено при нейните колежки. По-модерно е да си нахален и да демонстрираш сексапил със силикон. Наистина вече не се трае от разни Златки, Патки, Галени и т.н., които показват само голотия и простотия. Вече почти няма естествено красива жена и чест прави на Райна, че цени истинските неща, цени природната си красота, не се пуска по евтини реклами чрез пластична хирургия, което й прави чест. Тя не е такъв човек и пробива единствено с таланта си. С достойното си поведение момичето заслужава само уважение.

:)