Немски сайт разкри, че Антония Петрова има силикон
Немски сайт публикува снимки на всички участнички в конкурса Мис Свят 2009, сред които беше и фотосът на родната претендентка Антония Петрова.
Обратно в новинатаКоментари - Немски сайт разкри, че Антония Петрова има силикон | Лайф.dir.bg
Коментари
В случая заглавието на дир.бг е погрешено, не трябваше да пише Немски сайт разкри, че Антония Петрова има силикон, а отрази или оповести или нещо подобно, това не е тайна, че да се разкрива. Просто хората са го изкоментирали, германските медии не са били на нашия конкурс все пак.
Az vi kazah,silikona e rusko proizvodstvo i zatova sa go razkrili shvabite.......nisko kachestvo. Ia moito momiche izkarai 3-to vishe che togava moje da te izberem i za prezident.....
eto linka. Ne sluchaino sa slojili nashija krokodil na fatalnata 13ta pozicija. http://
Немският сайт не е забелязъл, че със силикон е пълна кухата и лейка на раменете и нищо друго характерно няма.
Немският сайт не е забелязъл, че със силикон е пълна кухата и лейка на раменете и нищо друго характерно няма.
Немският сайт не е забелязъл, че със силикон е пълна кухата и лейка на раменете и нищо друго характерно няма.
Немският сайт не е забелязъл, че със силикон е пълна кухата и лейка на раменете и нищо друго характерно няма.
Как можаха тия хора от журито на конкурса да пропуснат Мис БГсрам Антония Петровская.И да не я втъркат в едно от 16-те места та тя какъв хубав танц им показа етно мотиви на две старани Турция и България тъй като в танца имаше и малко движения от кючека е лошо няма.А що се отнася до германското изказване.То ние вече го знаем,че момичето е със силикон и неподходиящо за такъв род изяви.Мноооого писахме и се надявахме тайно някй да прочете нашите молитви да бъде озаптяна тази.Но никой не ни чу.SORRY
ХАЙДЕ ВЕЧЕ СПРЕТЕ ДА Я ПОКАЗВАТЕ ТАЗИ ХУБАВИЦА, ЧЕ МНОГО НИ ИЗМЪЧИХТЕ. НЕ Я ХАРЕСВАМЕ ! СЛОЖЕТЕ СИ Я В КЛЕТКА И Я ПОКАЗВАЙТЕ НА ЕДНО ДРУГО МЯСТО.
АНТОНИЯ НЕ Е ОТ ПЕРНИК, А Е ОТ ПАЗАРДЖИК. ТОВА, ЧЕ ЖИВЕЕ В ПЕРНИК НЕ ЗНАЧИ, ЧЕ ТРЯБВА ДА ОБИЖДАТЕ ПИРНИК И ХОРАТА ОТ ТАМ!!!!
тъкмо на плашилото ще му се смъкне малко самочувствието!! да не беше ходила или се надяваше че ще има едно местенце напред в класацията и за нея??!! боже че ПРОСТА жена. то това даже и не може да се нарече жена
Качествен силикон няма и няма да има, това е чуждо тяло и организмът се бори с него постоянно до изхвърлянето му, изкуствената красота няма да спаси света!
Да , Силикагел е прав , явно са имали предвид силикона в главата и , който за съжаление няма функция мислене. Този в гърдите е видим и с невъоражено око.
До кога ще ни занимавате с това грозна създание?Очевадно е,че никой не е заинтригуван от нея така че слабо ни интересува това пернишко животно! :)
Antoniq ne e vinovna, 4e e stanala Miss Bulgaria, vse pak nqkoi i e pozvolil - podkupnata pa4avra Kalkandjieva. Vinete neq!
Мис България Антония Петрова, 25, притежава не само сияйна усмивка, но видимо и малко силикон. хахаха е за този начин да съобщиш на целия свят, че въпросния човек на нищо не прилича не се бях сетила :))) от този коментар по-голяма обида, ако има - здраве му кажи. то на Мис Свят, ако наложат фейс контрол, това нещо Антонийка няма да премине през входа само, камо ли на сцената да се появи и даоразни залата след представянето си :))
Мис България Антония Петрова, 25, притежава не само сияйна усмивка, но видимо и малко силикон. хахаха е за този начин да съобщиш на целия свят, че въпросния човек на нищо не прилича не се бях сетила :))) от този коментар по-голяма обида, ако има - здраве му кажи. то на Мис Свят, ако наложат фейс контрол, това нещо Антонийка няма да премине през входа само, камо ли на сцената да се появи и да опразни залата след представянето си :))