Какъв е стилът на Лейди Гага
Лейди Гага е може би единствената супер популярна личност за момента, която ще видите облечена в сапунени мехури, десетки зелени копия на жабока Кермит, с метални обръчи около главата или с плътна черна маска, закриваща цялото й лице, писа Труд.
Обратно в новинатаКоментари - Какъв е стилът на Лейди Гага | Лайф.dir.bg
Коментари
Симптоматичен стил, без съмнение. Твърде много ексцентричност и отсъствие на идентичност.
Различна е и това ми допада.И има смелост да е толкова ексцентрична.Малко хора могат да си го позволят , още по-малко комплексарите.
Малеееее , дайте да съберем на Лейдито малко парички за дас си купи огледало.Тя явно когато излиза от тях не минава покрай такова.
Именно затова в думата шоубизнес се съдържа корена шоу - Лейди Гага наистина прави такова, където и да се появи, каквото и да направи, защото това й е работата..за разлика от нашите любими филк певачки, които с появата си могат само да произведат още една клюка от типа андреа за не-знам-си-кой път си показа гърдите и бла-бла. Но, ние българите си оставаме завистливи, и да позлатят Лейди Гага, пак ще й намерим кусур. :D
Именно затова в думата шоубизнес се съдържа корена шоу - Лейди Гага наистина прави такова, където и да се появи, каквото и да направи, защото това й е работата..за разлика от нашите любими филк певачки, които с появата си могат само да произведат още една клюка от типа андреа за не-знам-си-кой път си показа гърдите и бла-бла. Но, ние българите си оставаме завистливи, и да позлатят Лейди Гага, пак ще й намерим кусур. :D
V Ameriak e taka i gola da izleze vsicko e kast i bisness... I ti si nqmash nikakva perdatava sus sveta i borbata tyk be sylio Bulfarin selqnin.
V Ameriak e taka i gola da izleze vsicko e kast i bisness... I ti si nqmash nikakva perdatava sus sveta i borbata tyk be sylio Bulfarin selqnin.