Жасмина Тошкова по-атрактивна отвсякога в нова фотосесия
ТВ асистентката Жасмина, макар и да обяви преди няколко месеца край на моделската си кариера, изгря по-секси отвсякога в новия брой на FHM.
Обратно в новинатаКоментари - Жасмина Тошкова по-атрактивна отвсякога в нова фотосесия | Лайф.dir.bg
Коментари
Mnogo e grozna taq,vijte q kak stoi v Koleloto na kasmeta vse edno e glatnala bastun.Mnogo e zle.
Тая девойка,ако си измие пластовете грим,ако си махне изкуствените мигли,нокти,коси и цици и лъскавите гащи ще се види ,че е едно голямо НИЩО. Не го казвам от завист,а защото мисля ,че така заблуждавате малките момичета,създавате изкуствени образи за подражание.Под изкуствената опаковка гледката е съвсем друга!
da, v dir.bg nikoi ne pliuva leda mileva ,raina kabaivanska i miro,taka 4e tapotiite ,koito drazniat inteligentnostta i 4uvstvoto za estetika 6te badat opliuti.
На тая кифла как ги и промениха физиономията не е истина. А като беше при Къцко да държи картите и да се клати главата и беше двойно по-голяма,а бузите направо и бяха все едно е лапнала две сливи. Пластиката си е е...а макята!
Hahahhaha tozi vampir mi bil seksapilen...Tq si e napravo drob :) oshte dosta 4i4ki trqbva da minat pokrai neq, za da procufti karierata i
На втората снимка как си личат сланините (когато е подчертано тялото)... ясно защо е скъсала с моделиерството
Това дете невръстно щом го видя и си представям селскостопански двор. Непоправимо селска фзиономия каквото и да се упражняват върху него всякакви гримьори.
не бих казала че колелото на късмета е успешен вариант поне това което гледах до момента
не е атрактивна с тази коса, а безлична, да си върне русия цвят, повече й отваря лицето
отковенно казано тази е една от конските физиономии, к' и блондинка и брюнетка все е грозничка.
Не зная, коя е Жасмина, но снимките са с въображение и стил. Момичето и екипът са се справили добре.
Нали е хванала на дядо Марио дъртия бастун...ще го държи здраво, защото иначе няма ве4е шопинг в Дубай, няма ве4е реклами за стъклени 4аши хахахах. А ина4е какво да кажа, тъпа руска физиономия, глава-тава, бузи- карпузи, няма да се у4удя ве4е да трови дядката да я забременява, щото ще вземе някоя друга тъпа кифла да го открадне....И мога да добавя също, 4е е голяма манекенка-който я познава знае тези невероятни манекенски данни- 1.60 висо4ина, набита, трътлеста с едър кокал. Но, докато държи здраво бастуна, никой не може я върна на село....
Абе хора.. До кога тук, по веснитице и навсякъде някакви си журналя и медийни специалисти ще ми казват коя е звезда, и коя е красавица, коя е бизнес дама..? До кога? Не трябва ли първо хората да издигнат някого в категорията звезда, а не тук да се убеждавате, че еди коя си фръцла вече била звезда.. Тая тук, беше държанка на един смешен нотариус, и так астанала звезда.. ама така ли лесно се става звезда? Сега пък била се съблякла за списанията за затворници FHM и PLAYBOY.. Еми браво... Ако извади и късмета лично да посети жителите на тези заведения, доволна ще остане.. Освен аз харт порно филм, за нищо друго не става... Убеден съм, че не е виждала дори, как се държи мотика.... Смотаняч само със голи задник и цици не става... Трябва и акъъъъллл...
какво си е правила на скулите,незнам....,н много зле изглежда напоследък -озъбена,все с полу-отворена уста,като с трета сливица,а участието и в Колелото....е направо ПАДЕНИЕ
Аве грозна, тъпа, руса, не руса .... ако ми падне ще и сцепа анака. Само там ще я помпа
Защо махнахте коментарът ми за живо заровеното 16годишно момиче в Турция? Само мъже ли сте цензурата на дир?
Егати селското излъчване, да престанат да и плащат за тъпия PR, много дразни просто(направо ще повърна от тая грива), не занам кой може да се интересува от нея, ума не ми го побира, по улиците има хиляди по-карасиви, но явно не толкова нахални.
Защо решихте, че става за порно филм и че и трябва акъл? Тя не притежава физически данни и не отговаря на критериите за порно, а акъл не й трябва. Този вампир нито има визия нито акъл, но е по-добре от нас във всяко едно отношение. Нищо, че всеки ден плаши народа.
Ne moga da poviarvam kak v BG niakakvi si hora reshavat koi e izvesten i koi ne - tova momi4e si e grozno i tova e polojenieto - zashto ne gi snimat bez grim - da vidim naistina kolko sa krasivi.