Коментари - Сани Жекова се снима ”неглиже” за Vanity Fair | life.dir.bg
назад

Сани Жекова се снима ”неглиже” за Vanity Fair

Едно от най-популярните списания на планетата - Vanity Fair magazine направи тази сутрин фотосесия със сноубористката Александра Жекова. Българката бе избрана като една от най-атрактивните дами от състезаващите се на олимпиадата във Ванкувър.

Обратно в новината

Коментари - Сани Жекова се снима ”неглиже” за Vanity Fair | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

ebati leketo e taia Jekova:dadoha i da nosi znameto na Bulgaria i taia ne samo 4e za nishto ne stava kato sportistka,ami dori se isra vurhy nego kato poslednata drisla...na vsi4koto otgore vmesto da se zasrami 4e opozori durjavata s neinoto absolutno bezrazli4ie kum uspeh taia produljava da sedi tam i da vurluva s prostotiata si....az shte sum na letishteto taia kato si idva..shte si donesa niakolko razvaleni domata s mene...koi pa i gi ne lepne mejdy o4ite tepa na...da znae sledvashtiat put kak da nosi znameto na bulgaria

na taia triabva da i vikat PO-SRANI ne SANI....SANI-POSRANI ...OFCA PROSTA

Нищо, Сани. Най-важното е да си жива и здрава! От сърце ти желая много успехи;)

еми то се знае, ако не със спорт, поне да се прочуем със друго, а именно атрактивни снимчици, за това българките ги бива - дай им да позират и надуват муцките, абе страшна работа сме, нема такъв случай

И във филм да играе /разбира се, порно/ пак ще си е същата бездарница, никакъв състезател не е , а каква дупла е никой не го интересува. Драска се за спортистка, досега не помня такава излагация от състезател с толкова много претенции, празнодумка.

Да , всички ние сме злобни по отношение на Сани Жекова . Злобни сме ,защото бяхме заблуждавани и лъгани колко е добра в сноуборда , какви постижения има по световните писти. За което ние й повярвахме и й стискахме палци . НО , всичко се оказа медиен шум и силно преувеличено . На нас ни омръзна да бъдем лъгани и заблуждавани . За какво е всичко това ? Може би имаме нужда от още една фалшива медийна звезда. Всички ние видяхме Сани колко беше слаба на пистата по сноубордеркрос - Ако засечето времето й до мястото на падането й с първата състезателка ,която се пусна - Сандра Фрей ще видите на същото място , ше видите 6 секунди разлика между двете времена. Ако се разровите в Интернет ще видите постиженията й - преувеличени. Да , получи квота за Олимпиада , за което всички ние като едни наивници отново повярвахме ! Е , сега какво - разликата между представеното и реалното е огромна ! На какво да вярваме - на това което виждаме или това което най-нагло ни се втълпява. Бяхме отново излъгани ,че е тежко контузена . От видео записа не се вижда тежка контузия , но ние отново най-чистосърдечно пожелавахме на Сани бързо да се оправи . Уви, отново пълна заблуда - сега виждаме че бяхме отново преметнати. Нищо олимпийско няма в поведението й - игри и фалш. Е , хубавото от цялата работа е ,че Сани е жива и здрава и прави пробив във Венити Феър. Но дали тази цялата суета си заслужаваше нашето внимание - НЕ !

здравейте малопишлести и целулитести злобарчета! Чета ви отрицателните коментари и си мисля - това комплекс ли е или духовна педерастия. За Сани всички сме чували и още дълго ще чуваме, защото е машина в сноуборда, а за вас никой няма да пише, защото сте абсолютно неизвестни. Колко от вас имат спечелени квоти за олимпиада? На колко от вас им споменават имената по световните спортни форуми?.... На никой от вас.... Тъжно, а? И подтискащо, а? И леко комплексиращо, а? ...И понеже карам сноуборд и смея да твърдя, че разбирам от този спорт, ви препоръчвам да пробвате и вие - така ще си запълвате по-пълноценно времето, вместо да стоите пред компютрите и да затлъстявате. И по-бързичко, че сезона е към приключване. Стискам палци на Сани - да е все така готина.

Sani e super ! Uspeh ! Prestanete sus zlobnite komentari, javno nikoga ne ste sportuvali i poluchavali travma, za da pishete taka!

А тя не е ли превързана? Как са и снимали насиненото дупе?

Леле, колко комплексари има тука! Злобата се връща, мили хора! Сани, бързо се оправяй и им покажи какво можеш!!!

Kak ne vi e sram? Aide vie idete napravete neshto na sledvashtata Olimpiada togava. Na vseki se sluchva da se kontuzi,da padne, kak moje da gpishete takiva neshta? Ili si mislite, che e mnogo lesno? Zlobni hora!

Абсолютно си прав. Повечето злобари от форумите даже не са професионалисти в областта, в която работят, ако изобщо работят. А че не практикуват спорт, си личи. То, май като разринем малко злобата и жлъчта, отдолу ще се покаже завистта.

Абе вие чувате ли се какви глупости говорите? Александр Жекова, една от фаворитките за медал в бордъркроса, 4та в световната купа за тази година не можела да кара сноуборд! Трябва да си малоумен за да кажеш такава глупост! Това че е шибана писта във Ванкувър не означава че тя е слаба. И междо другото отпадането в квалификациите и това че вървеше на няколко секунди зад водачката се дължеше на Много сериозното и падане във 2рата тренировка по-рано, като в 1вата тренировка Сани беше дала супер добро време. Във втората е рискувала за да даде още по-добро но уви. Така че незнаещите за какво става въпрос да не пишат тъпи и абсолютно неверни неща защото така само излагат себе си! ПОДКРЕПЯЙТЕ БЪЛГАРСКИТЕ СПОРТИСТИ!

Пиле златно неоформено, първо порастни, после влез в хармония със себе си и разбери, че не всичко, което минава през подобието ти на глава , е мисъл. Понякога то е просто глупост. И вече ти е време да се занимаваш със спорт - все пак е хубаво да можеш нещо и да разбираш от него,преди да го коментираш...

Е, да си прост не е лесно! Не им се ядосвайте на тия злобари! Представяте ли си какъв човек трябва да си, за да пишеш такива простотии за собствените си спортисти?!Така че да ги съжалим завситниците за всичко ,което не са и никога няма да бъдат!

Че е млада, млада е. Че е хубава, въпрос на вкус. А това, че е способна, трябва да го доказва всеки път когато излезе на шанцата.

За твое сведение тя и баща й не получават пари за подготовка от държавата, печелят единствено наградни фондове и реклами. Така че, спри да пишеш глупости и ти, и другите злобарчета. Ако й плащат за тези снимки, защо да не участва. Вие като се контузите, не можете ли да се снимате? Нещастници. С теб съм Сани!

вижте се само какви глупости пишете ! нямате ли си друга работа като толкова много знаете да бяхте отишли вие вместо тях да видим как щяхте да се осерете (цитирам ви ) сигурно деня ви е минал прекрасно щом сте оплюли някой .Много жалко . Не знам дали сте наясно,че Сани и баща й са там само двамата,нямат рехабилитатори,лекар .Гледахте ли итервюто с Виктор Жеков по БНТ?? тоя човек беше съсипан, едва сдържаше сълзите си и тоя човек лъжел пффф. Казвате че е грозна ?! Какво харесвате ? някоя кифла с 1 тон грим по лицето си с деколте до пъпа ?! абе осъзнайте се бе хора . и каде може да тренира, в застроените ни планини дето някой чичка е решил ,че там ше си изпере париците . Жалки сте спрете да плюете по другите !!! Давай Саниии аз съм с теб и още много твои фенове!!! love ya sweety

От списането да бяха снимали медалистите, а не губещите и контузените

Хей българистанци обзети от завист и проклетия???!!! Кога ще се излекувате от вековната си негативност съсипала държавата и довела ви до просешка тояга?Докога ще оплювате сънародниците си за световната им известност и слава, а? Мекерета скапани затънали в блатото за зависта и омразата.!!! Оплюхте и Стоичков и Бербатов и всеки успял навън българин.... Защо бре изроди? Аз от 30 год. живея на запад и правя всичко за имиджа на БГ и....успявам. Но вие няма да узнаете за мен никога, защото ще ме унищожите от завист....

Mn simpatichno momiche, jelaia i byrzo ozdraviavane. Kolkoto do zlobnite komentari tuk - zamislete se, che nashite sportisti biaha moje bi tezi s nai-slabata podgotovka i napraviha na magia edno vse pak prilichno predstaviane. Malko poveche triabva da podkrepiame sobstvenite si hora, a ne da se davime v zloba i zavist. Haide hubav den ot men na vsichki NE-kompleksari v chata

Не ги слушай, Сани! Всички тези некадърници са много злобни, защото са нищожества и не са успели в нищо. Единствено могат да плюят постигналите нещо, защото ако трябва те да представят България няма да направят и толкова колкото теб.

Браво, Сани! не обръщай внимание на нещастниците и злобарите.Възстановя се бързо и продължавай!