Коментари - Как изглежда домът на Райна | life.dir.bg
назад

Как изглежда домът на Райна

В дома на фолкдивата всяка стая е със собствен стил, а компания й прави нейният любим, все още скрит от публиката. За релакс е предназначено огромно джакузи за двама, а за душата са засадените лично от нея дръвчета зад блока.

Обратно в новината

Коментари - Как изглежда домът на Райна | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Днес трудно се намират хора които наистина като са известни не са затънали в алкохол 'мисли за пари на всяка цена' тя отказа оферта на Плейбой за добри пари след Вип денс ' хора които като видят един замръзнал гълъб се натъжават' не карат коли на богати любовници' учи си и е добра студентка' а завист и недобронамерени коментари за успелия с много труд човек винаги ще има'само хубави неща да и се случват - здраве и любов

РАЙНА ВСЕОЩЕ МОЖЕШ ДА СИ ВЪРНЕШ КОЦЕТО ВИЕ СТЕРОДЕНИ ЕДИН ЗА ДРУГ НЕ КЪСНО

много е грозно

ДАНО ИМА ГОСПОД И ДВАМАТА С КОЦЕТО ОТНОВО ДА СА ЗАЕДНО.СИГУРНО СЕГА И ДВАМАТА СТРАДАТ ПООТДЕЛНО,НО ТОЙ ТРЯБВА ДА БЯГА ПО-БЪРЗО ОТ НАДЯ. ТОВА МОМИЧЕ СИГУРНО ГО ЛЪЖЕ ЧЕ Е БРЕМЕННА ЗА ДА ГО ВЪРЖЕ. БЯГАЙ,КОЦЕ ОТ ТАЗИ ДОСАДНИЦА,ЩЕ ТИ РАЗВАЛИ ЖИВОТАИ ЛЮБОВТА!

Тези които пишат че не е късно да се върне при Коцето мислят ли изобщо какво е нейното желание ' а не на феновете ' тя го е оставила и не иска да е с него по известни причини ' макар да е имало и от 2 страни голяма любов' но кой каквото си направи сам 'никой не може друг да му го направи ' освен това Райна вече си има друго момче който е голям симпатяга 'а на Константин приятелката вече е бременна в 4 месец - не четете ли - какво събиране 'всичко е минало и всеки е избрал как да си живее живота 'той по един негов си начин 'тя по коренно различен от неговия начин на живот

Доста се смях на коментара ти.

Може и наистина да е бременна,но го върза нарочно.Тя знаеше,че той е искал много дете от Райна и затова още в началото на връзката им каза,че иска дете от коцето.Излезе много хитра тази Надежда!

Взех списанието,много ми хареса ,че целия и прозорец е с красиви цветя,това говори много за душата на човека,много чист и уютен и аз мечтая за такъв

НЕ ЗНАМ ЗАЩО, НО НИКОГА НЕ МИ Е ХАРЕСВАЛА КАТО ЖЕНА ....?! А ЗА ПЕЕНЕТО - НИКАК !!!

баце цървула си е цървул.това което виждам е пицария.нема уют.

...Аз само имам впечатления от спалнята й.

Феновете искат Райна и Константин да са двойка' но всичко е затворена страница'на него славата му се отрази зле 'и затова не са заедно 'макар и за него раздялата да е болезнена също'нека всеки е щастлив със своя си човек

Много элоба и эавист!Иэполэвайте същия хъс и амбиция,эа да постигнете нещо,а не просто да плюете по чуждия успех.

Аз пък харесвам Райна и като жена 'и като певица' а из като вас пиша ""цървула си е цървул""и каквото и да пишете Райна си е Райна-- успяла 'и добронамерена 'вие си изливайте комплексите 'неуспели бедни души.....радвам се на хора успели с труда си' а не с кражби от които сме затънали 'накъде отива тоя свят

И КАК РАЗБРА ,ЧЕ НЯМА УЮТ,ОТ ЕДИН ЪГЪЛ И ЕДНА СТЕНА БЕ ЦУРВУЛ,МОЖЕШ ДА МЕЧТАЕШ ЗА ТАКЪВ ДОМ

Днес трудно се намират хора които наистина като са известни не са затънали в алкохол 'мисли за пари на всяка цена' тя отказа оферта на Плейбой за добри пари след Вип денс ' хора които като видят един замръзнал гълъб се натъжават' не карат коли на богати любовници' учи си и е добра студентка' а завист и недобронамерени коментари за успелия с много труд човек винаги ще има'само хубави неща да и се случват - здраве и любов

Добре, 4е е слаба, 4е да се събере в "къта за хранене".

....ако има господ- те няма да се съберат

е,че да бяхте снимали повече,какво да видим от две снимки,освен Райнето,която е много сладка by the way

сладуранка голяма.

100 квадрата...апартаменцхе и то в булгаря ! егати смехсните 'звезди

ПРЕКРАСНА И БОРБЕНА ЖЕНА Е РАЙНА. МНОГО ПРЕЖИВЯ В ОТНОШЕНИЯТА СИ С КОНСТАНТИН НО ДАНО ОТНОВО СЕ ИЗПРАВИ НА КРАКА. ПРЕКРАСНА ПЕВИЦА И ЖЕНА.

много харесвам РАЙНА

КЪСМЕТ И УСПЕХ НА РАЙНА! ОБОЖАВАМ Я!

Купих си списание Максимум 'домът на Райна е прекрасен 'каквато е тя- нежна 'стойностна'успяла сам 'много щастие и желая в този дом с истински мъж' защото предищния и нито я заслужава'нито и подхожда / излишно е да пиша-мое мнение съжалявам/ 'но когато човек се влюбва и влиза в една връзка не знае никога какво ще стане'променят се нещата и се чудиш как си живял с този човек?

ами като си злобна жена-как да ти харесва ,тя е красива,успяла-нещо,което ти не си

познавам Райна,откакто не с Коцето-разцъфна,оня я смачкваше с алкохолните си нощи и изневерите