Алисия: Желая на Валери Николета да е голямата му любов
Алисия признава в откровено интервю за сп. Максимум, че краят на връзката и с Валери Божинов е „кошмар, от който още не може да се съвземе“.
Обратно в новинатаКоментари - Алисия: Желая на Валери Николета да е голямата му любов | Лайф.dir.bg
Коментари
Абе тази дъртата Алисия се опита да вербува Валери......защо мислите толкова бързо му роди дете.......любов към парите.....НЕ Е ЗА ВАЛЕРИ ТЯ
Скъпа Алке, ти си авантюристката. Ти загърби голямата му любов към теб и нежната му привързаност към детето. Остави и красивият Лондон, за да цъфнеш в палячовски вид на някакъв незначителен, вулгарен и тъп концерт на Пайнер. Тогава ти казах да се връщаш с първият самолет, за да не стане и сина ти шут като тебе. Не слушай старило- щом веднъж си го хванала в кърпа ти е вързан, а патило- далеч ли си от очите ще охладнее към теб. Жал ми е за теб.
Ти с твоя коментар каква реплика си направила?Или просто си искала да пишеш нещо и там ти се сторило най-лесно да го мушнеш?
Абе хора, какви са тези български мъже? Всякаш една жена през колкото повече легла е минала толкова е по - желана. Вече на всички ни омръзна да четем как тези абонаменти девойки си ги менкат разни ;бизнесмени; ,футболисти и т.н. Аз не смятам ,че една жена натъпкана със силикон в циците ,може да се нарече секс символ. В нея липсват хормони ,щом естествените и цици са като копчета.егати и секс сиволките!!!!!!
Аз им предлагам да си направят тройка и така да си живеят.Няма лошо, и двете са сметкаджийки, а Валерката ще си го намери...това което търси.
АЛИСИЯ Е СТРАХОТНА. НИКОЛЕТА ЗА СЕМЕЙСТВО НЕ СТАВА И МОЖЕ САМО ДА ЗАБАВЛЯВА МЪЖЕТЕ. СЪС СИГУРНОСТ ВАЛЕРИ ЩЕ И СЕ НАСИТИ.
Абе аз се чудя и се мая защо бащата на тая каква беше "фолк дива " спря грозния строеж в Дружба 1, а то било защото Валери спрял финансирането.Само така Валерка ,отрежи ги тия Лозенски цървули.
респект! недолюбвам чалгата и фолкърите, но позицията й е безкрайно достойна и човешка, без тъпи детински обиди. респект и дано скоро намери любовта!
"защото ако след време се окаже само авантюра, ще е много жалко да е загубил толкова много заради една авантюра Е това най-много дразни. Алисия се смята за голяма ценност. Ами нали след Николета ще има друга?...
И викаш да си загърби кариерата, за да седи до гъза на мъжа си? Значи трябва Валери да я издържа. Но тогава щяхте да ревнете какви са жените, точат парите на мъжлетата си и т.н. Сега поне Алисия може да е зарязана, но знае и може да си изкарва хляба
Защо да са Лозенски цървули?????Не искам да си представям ти какъв цървул си!!! А , тая Николета не може да стъпи на малкия пръст на Алисия!!! Горе главата Алисия, живота понякога е жесток, но гледай детенцето си, Господ си знае работата и онази грозотия ще си го получи един ден не забравяй това!!!
ИСКАМ ДА КАЖА НА АЛИСИЯ ,КОЯТО ХАРЕСВАМ ,ЧЕ НЯМА НЕНАКАЗАНО ЗЛО ,ЛОШОТО Е ,ЧЕ В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ДЕЦАТА ИЗКУПВАТ ГРЕХОВЕТЕ НА РОДИТЕЛИТЕ СИ !НО ВСИЧКИ НИЕ ТРЯБВА ДА ВНИМАВАМЕ КАК ЖИВЕЕМЕ ЖИВОТА СИ И ДА НЕ НАРАНЯВАМЕ ХОРАТА КОИТО НИ ОБИЧАТ И Т.Н А НИКИ ЛОЗАНОВА Е ЯСНА ,АМА ЩЕ БЪДА ДОВОЛНА ВАЛЕРКО ДА РАЗБЕРЕ КАКВА ОГРОМНА ГРЕШКА Е НАПРАВИЛ !!!
Валери е загубил една селянка за да си намери друга..къде е новината. А Алисия нека спре да плаче за паричките на футболиста че се излага!
ти не си добре.тя това дете сама ли си го е направила или си го е донесла от вкусти.браво на нея *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
не сам почитател на фолка и фолкаджииките, но тази алисия маи сте се оказва засега със наи-много ум във перхидролената си главица във сравнение със колежките си!
всеки честен труд трябва дасе уваява както и любовта а николетка мотопетка ще и се враща а валката - тарколило се карнето намерило си капак алися ще намери достоен човек за нея а бебенцето ще обича маика си и няма да уваява баща си един ден *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
шушука се савсем сериозно, че мадам николетка и тя била бремнна от валери и то от н9колко месеца. не че ме интересува, но реших че дир.бг не ни осведом9ват навреме и точно за всички фацти от сагата алися/божинов/николетка... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Марче, циците на такива секс-символи са като копчета, защото целта им е да са възможно най-слаби, а слаба жена с големи, стегнати естествени цици - това е изключително рядко явление. Обичайно големите цици вървят с по-закръглена фигура, такава е природата на жената. А щом видиш гърчаво девойче с несъразмерно големи цици - ясно е!
V.V., точно така е - Алисия се правеше на кариеристка (то пък една кариера!!), а сега се тюхка, че друга се е намърдала при мъжа й. Раздаваше го важна - сама се издържала, сама се правяла, но всички знаем как изглеждаше преди да срещне Валери.
А ти какво очакваше от това момче - да е вечно до теб ли? Та той е по млад и жизнен, а ти си фалшиво тъпо произведение на нашата суб-култура, дори името ти не е истинско, да не говорим за визията! Валери може да не е много умен, но определено се осъзна и те заряза и си живее живота както си иска! Не че ми пука за някой от вашата "тройка" ама писва да се коментират подобни никому ненужни информацийки!
те наи добре си знаят но вината е наи вече негова че е допуснал такова нещо да помисли и за детето си все пак в един момент наистина ще го е яд не за ради нея а за детето макар че и тя савсем не е лоша но многото пари водят до там и алчноста на други които не им пука че развалят семеиство и ще страда дете което ни наи малко има някаква вина *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Ти какво истинско си забелязала в Николета??? Перуката или гърдите???? и стига с тази възраст на Алисия, не е на 50години! Жената изглежда чудесно и изобщо няма значение на колко е - сама няма да остане! Моне има морал, а това е много важно за един уважаващ се мъж- Николетке , запомни го, нищо че за теб е късно вече!
ама то и това ще свърши - до 5 години няма да е интересна на никой , защото ще е минала през всички, после ще им се струва дърта! А тогава накъде бе Курволета???
абе хора вие лудили сте лично да видите николета тава е уясно без мигли,много много нисак раст,каси крака обикновено лице с грим навсякаде и огромни силиконови гради.......а за врската и с валери казвам одвратителноооо *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
О, браво на Алисия. Колко от вас могат да се изкажат така, като нея, след като са били предадени бе злобари такива! Не тя, я вие се ръководите от парите и проектирате вашите разбирания върху нея. Алисия има пари, та едва ли има вашите въждаления за пари. Ха-ха.