Коментари - Алисия: Желая на Валери Николета да е голямата му любов | life.dir.bg
назад

Алисия: Желая на Валери Николета да е голямата му любов

Алисия признава в откровено интервю за сп. Максимум, че краят на връзката и с Валери Божинов е „кошмар, от който още не може да се съвземе“.

Обратно в новината

Коментари - Алисия: Желая на Валери Николета да е голямата му любов | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Абе тази дъртата Алисия се опита да вербува Валери......защо мислите толкова бързо му роди дете.......любов към парите.....НЕ Е ЗА ВАЛЕРИ ТЯ

Скъпа Алке, ти си авантюристката. Ти загърби голямата му любов към теб и нежната му привързаност към детето. Остави и красивият Лондон, за да цъфнеш в палячовски вид на някакъв незначителен, вулгарен и тъп концерт на Пайнер. Тогава ти казах да се връщаш с първият самолет, за да не стане и сина ти шут като тебе. Не слушай старило- щом веднъж си го хванала в кърпа ти е вързан, а патило- далеч ли си от очите ще охладнее към теб. Жал ми е за теб.

Bravo,Alisia, naistina vapreki bolkata-mnogo zrialo...

Ти с твоя коментар каква реплика си направила?Или просто си искала да пишеш нещо и там ти се сторило най-лесно да го мушнеш?

Абе хора, какви са тези български мъже? Всякаш една жена през колкото повече легла е минала толкова е по - желана. Вече на всички ни омръзна да четем как тези абонаменти девойки си ги менкат разни ;бизнесмени; ,футболисти и т.н. Аз не смятам ,че една жена натъпкана със силикон в циците ,може да се нарече секс символ. В нея липсват хормони ,щом естествените и цици са като копчета.егати и секс сиволките!!!!!!

Горката...с този инструмент хляба си вади...

Аз им предлагам да си направят тройка и така да си живеят.Няма лошо, и двете са сметкаджийки, а Валерката ще си го намери...това което търси.

АЛИСИЯ Е СТРАХОТНА. НИКОЛЕТА ЗА СЕМЕЙСТВО НЕ СТАВА И МОЖЕ САМО ДА ЗАБАВЛЯВА МЪЖЕТЕ. СЪС СИГУРНОСТ ВАЛЕРИ ЩЕ И СЕ НАСИТИ.

Абе аз се чудя и се мая защо бащата на тая каква беше "фолк дива " спря грозния строеж в Дружба 1, а то било защото Валери спрял финансирането.Само така Валерка ,отрежи ги тия Лозенски цървули.

респект! недолюбвам чалгата и фолкърите, но позицията й е безкрайно достойна и човешка, без тъпи детински обиди. респект и дано скоро намери любовта!

Подкрепям те изцяло в мнението ти

това не е вярно , че иска Николета да е голямата му любов-дрън дрън

Не забравяй- поколенията са различни, а с това и моралът и манталитетът.

убави мачки ;)

I MEN :)

"защото ако след време се окаже само авантюра, ще е много жалко да е загубил толкова много заради една авантюра Е това най-много дразни. Алисия се смята за голяма ценност. Ами нали след Николета ще има друга?...

А на мен ми е жал за теб-мнооого си зле!

Поздравления за коментара! Бих написала същото!

И викаш да си загърби кариерата, за да седи до гъза на мъжа си? Значи трябва Валери да я издържа. Но тогава щяхте да ревнете какви са жените, точат парите на мъжлетата си и т.н. Сега поне Алисия може да е зарязана, но знае и може да си изкарва хляба

Защо да са Лозенски цървули?????Не искам да си представям ти какъв цървул си!!! А , тая Николета не може да стъпи на малкия пръст на Алисия!!! Горе главата Алисия, живота понякога е жесток, но гледай детенцето си, Господ си знае работата и онази грозотия ще си го получи един ден не забравяй това!!!

ИСКАМ ДА КАЖА НА АЛИСИЯ ,КОЯТО ХАРЕСВАМ ,ЧЕ НЯМА НЕНАКАЗАНО ЗЛО ,ЛОШОТО Е ,ЧЕ В ПОВЕЧЕТО СЛУЧАИ ДЕЦАТА ИЗКУПВАТ ГРЕХОВЕТЕ НА РОДИТЕЛИТЕ СИ !НО ВСИЧКИ НИЕ ТРЯБВА ДА ВНИМАВАМЕ КАК ЖИВЕЕМЕ ЖИВОТА СИ И ДА НЕ НАРАНЯВАМЕ ХОРАТА КОИТО НИ ОБИЧАТ И Т.Н А НИКИ ЛОЗАНОВА Е ЯСНА ,АМА ЩЕ БЪДА ДОВОЛНА ВАЛЕРКО ДА РАЗБЕРЕ КАКВА ОГРОМНА ГРЕШКА Е НАПРАВИЛ !!!

Валери е загубил една селянка за да си намери друга..къде е новината. А Алисия нека спре да плаче за паричките на футболиста че се излага!

ти не си добре.тя това дете сама ли си го е направила или си го е донесла от вкусти.браво на нея *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

не сам почитател на фолка и фолкаджииките, но тази алисия маи сте се оказва засега със наи-много ум във перхидролената си главица във сравнение със колежките си!

Ah,money,money,money.........

всеки честен труд трябва дасе уваява както и любовта а николетка мотопетка ще и се враща а валката - тарколило се карнето намерило си капак алися ще намери достоен човек за нея а бебенцето ще обича маика си и няма да уваява баща си един ден *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

шушука се савсем сериозно, че мадам николетка и тя била бремнна от валери и то от н9колко месеца. не че ме интересува, но реших че дир.бг не ни осведом9ват навреме и точно за всички фацти от сагата алися/божинов/николетка... *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Марче, циците на такива секс-символи са като копчета, защото целта им е да са възможно най-слаби, а слаба жена с големи, стегнати естествени цици - това е изключително рядко явление. Обичайно големите цици вървят с по-закръглена фигура, такава е природата на жената. А щом видиш гърчаво девойче с несъразмерно големи цици - ясно е!

V.V., точно така е - Алисия се правеше на кариеристка (то пък една кариера!!), а сега се тюхка, че друга се е намърдала при мъжа й. Раздаваше го важна - сама се издържала, сама се правяла, но всички знаем как изглеждаше преди да срещне Валери.

А ти какво очакваше от това момче - да е вечно до теб ли? Та той е по млад и жизнен, а ти си фалшиво тъпо произведение на нашата суб-култура, дори името ти не е истинско, да не говорим за визията! Валери може да не е много умен, но определено се осъзна и те заряза и си живее живота както си иска! Не че ми пука за някой от вашата "тройка" ама писва да се коментират подобни никому ненужни информацийки!

хахахахаххаах.... евала Венциии :)

и аз се подписвам!

Ти па кой си, че да даваш оценки, като даже не знаеш къде се пише "СЪС" и къде "С"

те наи добре си знаят но вината е наи вече негова че е допуснал такова нещо да помисли и за детето си все пак в един момент наистина ще го е яд не за ради нея а за детето макар че и тя савсем не е лоша но многото пари водят до там и алчноста на други които не им пука че развалят семеиство и ще страда дете което ни наи малко има някаква вина *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Ти какво истинско си забелязала в Николета??? Перуката или гърдите???? и стига с тази възраст на Алисия, не е на 50години! Жената изглежда чудесно и изобщо няма значение на колко е - сама няма да остане! Моне има морал, а това е много важно за един уважаващ се мъж- Николетке , запомни го, нищо че за теб е късно вече!

ама то и това ще свърши - до 5 години няма да е интересна на никой , защото ще е минала през всички, после ще им се струва дърта! А тогава накъде бе Курволета???

абе хора вие лудили сте лично да видите николета тава е уясно без мигли,много много нисак раст,каси крака обикновено лице с грим навсякаде и огромни силиконови гради.......а за врската и с валери казвам одвратителноооо *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Та значи каката свободна... Хм.

Браво Алисия .. едно наистина смислено интервю!! :))))

намаца се вече.неразбра ли че не те е обичал теб никога.просто грешканаправи момчето.

О, браво на Алисия. Колко от вас могат да се изкажат така, като нея, след като са били предадени бе злобари такива! Не тя, я вие се ръководите от парите и проектирате вашите разбирания върху нея. Алисия има пари, та едва ли има вашите въждаления за пари. Ха-ха.

...да се изходя и аз. Жената отслабва на цици и дебелее на гъз. Не че има връзка...