Божинов: Николета е най-красива без грим
Пред списание "Блясък" настоящият партньор на Николета Лозанова Валери Божинов призна, че най-много обича да вижда половинката си без грим.
Обратно в новинатаКоментари - Божинов: Николета е най-красива без грим | Лайф.dir.bg
Коментари
Поведението на тези двамата вече отдавна надмина границите на простащината. Хубаво, влюбили сте се, Валери напуснал семейството си и заживял с друга, но хайде вече стига с тази показност, интервюта и т.н. Валери, покажи малко достойнстово и уважение към Алисия и детето си, защото ми се струва, че съвсем скоро време ще ходиш като посран. Любов, любов, ама всички знаем как ще свърши.
я сега да го поизпитаме тоя - какво например обича да яде детето му, колко зъбчета има, коя играчка му е любима... чакай да се спра, че май много ще го затрудня...
Сигурно Валерката е обърнал резбата. Специално се порових из нетя за снимки на тая без грим. Че то прилича на момченце бе!
Ти явно и завиждаш. Защото си дебела и пъпчива 15 годишна чалгарка. За гаджета....забрави.
Това като оправдание ли да се приеме.Че тя не е била само с мен..Хвани едната,та удари другата...
Много дразнещо момиченце. Видях снимката й уж "без грим", защото не е сигурно, че пак не е намацана с нещо - със сигурност има много пудра, може би и спирала. Но, както и да е, исках да кажа, че "без грим" е хубава, да, но не е красавица - има много хубави момичета, като нея по улиците на софия.
Учи момичето Кама Сутрата,а вие се подигравате!Знаете ли какво е като си дойде Валерката от безцелно ритане на топки и почне да я изпитва и тя да не знае примерно позата"арабски падишах в харема"?А?А сега знаете ли,че след трансфера на Валерчо в Турция ще и трябват и анални уроци?Да не му е лесно на момичето,а?!
И ние у наше село чак разбрахме за тая лична мома Николетка!Че и умно,че и оправно!Яд ме е,че не я зема сино!И най-важното-не била заради сексо и парите с футболисто!Те това е жена!Ако беше земала мой Геле,щеше да види кво е рахат-и вода да донесе от реката,па да позапере на Геле вълнените чорапи,защо като ходи да пасе кравите много се цапа! Да направи една шкембе чорба,да не си забрави корените...Па и той щеше да я изпитва после-за това с кого е била докато е пасъл говедата,колко пари и е дал за това,че се е гювендосвала на мегдана...Не знае къде и е късмета тая невеста,та се ръга у Италия!От нашто по-убаво нема!
Националният отбор се дели на 2 части-тези,които са минали Никито и тези,които тепърва ще я минат!Не се бийте момчета,всеки по реда си!
Трябва наистина да си много прост, за да изръсиш нещо такова. Една жена би го интерпретирала като обида - сиреч - с грим не ставаш. Божинов, карай си трабанта и не ни занимавай с тунинга му. НиЛо, и ти маце разработено, скрий се, че плашиш гаргите- и с грим, и без грим, черно джудже ненае..но!
Ами завиждаме много за Ентелигентността , харизмата семейния уют и бащините чувства на Валерката както за силикона , перуките , фон дьо тена , ружа , пудрата , солариума и другите сто мазала на Николетка.Мечтая за такъв живот и такава естествена и чаровна външност.Много е яко