Коментари - Божинов: Николета е най-красива без грим | life.dir.bg
назад

Божинов: Николета е най-красива без грим

Пред списание "Блясък" настоящият партньор на Николета Лозанова Валери Божинов призна, че най-много обича да вижда половинката си без грим.

Обратно в новината

Коментари - Божинов: Николета е най-красива без грим | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Божинов: Николета е най-красива без грим и без гащи

Поведението на тези двамата вече отдавна надмина границите на простащината. Хубаво, влюбили сте се, Валери напуснал семейството си и заживял с друга, но хайде вече стига с тази показност, интервюта и т.н. Валери, покажи малко достойнстово и уважение към Алисия и детето си, защото ми се струва, че съвсем скоро време ще ходиш като посран. Любов, любов, ама всички знаем как ще свърши.

Добре, разбирач! Изкефи ме коментара ти!

Когато една жена е грозна с грим, тя е грозна е без него.

я сега да го поизпитаме тоя - какво например обича да яде детето му, колко зъбчета има, коя играчка му е любима... чакай да се спра, че май много ще го затрудня...

а някои случаино да знае какво следва никиту?

хахххахааа....!

Сигурно Валерката е обърнал резбата. Специално се порових из нетя за снимки на тая без грим. Че то прилича на момченце бе!

Ти явно и завиждаш. Защото си дебела и пъпчива 15 годишна чалгарка. За гаджета....забрави.

Това като оправдание ли да се приеме.Че тя не е била само с мен..Хвани едната,та удари другата...

Много дразнещо момиченце. Видях снимката й уж "без грим", защото не е сигурно, че пак не е намацана с нещо - със сигурност има много пудра, може би и спирала. Но, както и да е, исках да кажа, че "без грим" е хубава, да, но не е красавица - има много хубави момичета, като нея по улиците на софия.

Божинов: Николета е най-красива без грим БОЛЕН МОЗЪК

Цингарела.

И как я изпитваш - по без гащи ли?

Учи момичето Кама Сутрата,а вие се подигравате!Знаете ли какво е като си дойде Валерката от безцелно ритане на топки и почне да я изпитва и тя да не знае примерно позата"арабски падишах в харема"?А?А сега знаете ли,че след трансфера на Валерчо в Турция ще и трябват и анални уроци?Да не му е лесно на момичето,а?!

баха писали преди време, че следва икономика?! но не съм 100% сигурна...

И ние у наше село чак разбрахме за тая лична мома Николетка!Че и умно,че и оправно!Яд ме е,че не я зема сино!И най-важното-не била заради сексо и парите с футболисто!Те това е жена!Ако беше земала мой Геле,щеше да види кво е рахат-и вода да донесе от реката,па да позапере на Геле вълнените чорапи,защо като ходи да пасе кравите много се цапа! Да направи една шкембе чорба,да не си забрави корените...Па и той щеше да я изпитва после-за това с кого е била докато е пасъл говедата,колко пари и е дал за това,че се е гювендосвала на мегдана...Не знае къде и е късмета тая невеста,та се ръга у Италия!От нашто по-убаво нема!

Националният отбор се дели на 2 части-тези,които са минали Никито и тези,които тепърва ще я минат!Не се бийте момчета,всеки по реда си!

Трябва наистина да си много прост, за да изръсиш нещо такова. Една жена би го интерпретирала като обида - сиреч - с грим не ставаш. Божинов, карай си трабанта и не ни занимавай с тунинга му. НиЛо, и ти маце разработено, скрий се, че плашиш гаргите- и с грим, и без грим, черно джудже ненае..но!

Ами завиждаме много за Ентелигентността , харизмата семейния уют и бащините чувства на Валерката както за силикона , перуките , фон дьо тена , ружа , пудрата , солариума и другите сто мазала на Николетка.Мечтая за такъв живот и такава естествена и чаровна външност.Много е яко

Напълно вярно, личи си, че разбираш.

Ха ха голям смях:)))

Лошото обаче е, че тия двамцата са модел за подражание! :-(

колко злобариии има самоо

красиво момиче е НИКОЛЕТА.

ЗАЩО НЕ СЕ ПОКАЖЕ БЕЗ ГРИМ?

колко злоба има на тоя свят

сте се разплача