Иван и Вихра се разделят заради друга жена
Новината, че водещият Иван и съпругата му Вихра се разделят, вече е потвърдена официално.
Обратно в новинатаКоментари - Иван и Вихра се разделят заради друга жена | Лайф.dir.bg
Коментари
1)Тия елементарни момченца бяха лица на кампания срещу употрбата на алкохол при шофиране. Единия се напи и катастрофира... 2)Тия двамата участваха в кампанията на Роналд Макдонад заедно с Ники Кънчев и др. за защита и помощ на децата в неравностойно положение. Единия изоставя майката на детето си... ОК, нека си търсят щастието в живота, тяхна си работа, мен не ме касе. Само ще ги замоля поне повече да не участват в подобни благотворителни мероприятия, 'щото наистина не им отива- някак лицемерни стои и обезценява усилията на другите "звезди".
И Мая и Крум са същите тъпаци .И те си изневеряват само дето другия не знае . Ха ха ха А може и да знае и да си трае !!!
Като гледам Иван как се е освинил....и продължава да дебелеее...незнам!!! А и двете мацки си ги бива. Но, както казват: хубавите ябълки ги ядат прасетата!
МНОГО СТАРА НОВИНА. ЖАЛКО ЗА МАЯ, ХАРЕСВАШЕ МИ , ЗАПОЧНА ДА СВИКВА КАТО ВОДЕЩА, А ТАЯ ВИХРА СИ ГО ЗАСЛУЖАВА, МИСЛЕШЕ ЧЕ С БРАК ЩЕ ГО ВЪРЖЕ.
Злия Дух на Васа Ганчева си отмъщава! Ще дойде ден и двете хлебарки Йован и Ъндрей ще се свържат в свещен опусумски съюз! Тогава Злия Дух ще възкръсне за да възтържествува!
За убийците няма милост - какво да искаме от пияници и кретени като Иван и Андрей... Ми това са най-долнопробни поскомунистически говеда и лумпени, които дори и не заслужават да живеят!!!!!! А те са моля ви се и мерило за "шоу бизнес" - ма кретените по всяко време са шоу, но в останалия свет, те нямат достъп до медийната среда като у нас... Питаме ги - защо убихте Васа Ганчева??????????????????
Ми тя София какво е? Ха да се преброим да видим къде има повече селяни. Включително и "софиянци" дето пропускат тактично произхода си преди да се заселят в СТОЛИЦАТА. Селски пръчки са си те, ами.... По делата ще ги познаете е казано.
Пари може и да понаправиха,ама това е относително, пък за славата-каква слава, какви пет лева. Тия са смешници. Шутове е имало по всяко време, но тия се взеха много на сериозно. Като Слави.
Връзката е, че може това да не му е последната, защото мацките го ползват за отскок в бранша, че какъвто е пиандур и както колегата каза с тоя си безполов вид. Харчат го понеже минава за фактор в шоу бизнеса. Нали е продуцент. Те тука е връзката.
Ирина е жена,която скучае,скучна лелка...А Иван е с такава тъпашка мтра и такъв елементарен глупак,че не знам как си е позволил лукса да напуска семейството си заради една въртиопашка!Кой ще му трае инфантилните изпълнения на тоя хаймана,бееееее?!
То па Иван един убавец ,чак да сте избиват жените за него - ни е красив ,ни е умен - на сватбената си снимка прилича на инфантил ,все едно е с няква умствена болест- вижте му снимката ......тъпи са жените ,че му връзват- ако имах такъв баща или мъж би ме било срам да се покажа с него
точно! трети човек се появява в празнината между двама - природата не търпи празно място.
То па Иван един убавец ......направо се чудя как му връзват тия жени - ни е умен ,ни красив - като са с него за пари - хак им е ! Прилича на инфантил- дете идиотче ,няма ни вид на мъж ,ни на достолепен баща!Глупави жени от ума си патят
Честито на Хлебарката!!! Да се ожени да си народи много хлебарки и да живее дълго и щастливо.....
Иван и Андрей са пълни боклуци!!! Накрая ще се оженят един за друг и трагедията им ще свърши
Тъпакът си ти, щом правиш подобен коментар! За Мая съм абсолютно сигурна, че не върши неща, които клюкар като тебе се опитва да й припише. А за Крум??? Нима ти си много праведен, а Кольо???? Хахахаха, нещастник!
Мила Диди, нито един от епитетите след "демек-" на важи за мен. Възпитан съм, имам две магистратури, не съм дебел (182 см/79 кг+атлетично телослужение), не съм много богат, но съм сравнително заможен и жените не се държат с мен като с грозен мъж, а също така засега нямам еректилни проблеми. Съжалявам, ако съм те засегнал с простата истина, която написах. Искаш ли да излезнем някой път и да се поопознаем?
Този Иван все повече затъва в блатото!! Може ли с тази лелка г-жа Сарачинова да влиза в интимни отношения. Ами тя е като СТРАСТОУБИЙЦА (дори и в най-напудрените си моменти)! Не че Вихра е много привлекателна, но на фона на грозничката бабка (която има и старчески тембър и стил на говорене) е идеална! (особено за Иванчо)
Вие луди ли сте,защо вярвате,правят си реклама заради новия сезон,видяха че миналата година с Андрей и Даниела им се отрази добре на реитинга и решиха и сега да го повторят,колко му е Ирина да се разходи с Иван в Лозенец или да ги снимат някъде,защо ще обявяват без да ги е питал никой че се разделят,откъде накъде?А и като се замислите реално ирина сарачинова според мен е жена която харесва истински мъже,а не лигави гноми,той дори визуално не би и се харесал,камо ли по темперамент,замислете се!
Иван и Андрей са пияници и женкари и не стават да гледат семейство, това е ясно от далече..обаче ако е истина за тая патица Ирина да си зареже жената и детето значи вече е много зле хахахаа. Иринчето освен ПР на Божков със сигурност е предоставяла и други нерегламентирани услуги и е отракана, но никой нормален мъж не би я уважил повече от 1-2 пъти..
нервна си , вземи си испии валерянчето,или намери некои да ти раздруса кошарата *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
грозница, не че предишната беше по-красива. ама аиде, със здраве и да се обичат. лошо за детенцето само.
Не го е срам Иван! Как може да изневерява на жена си? Дори и да имат проблеми, това ли е начина, да бяга от тях? Защо като мъже не вземе в ръце нещата и да решат проблемите си? Мисли ли изобщо какво този развод ще причини на дъщеря им? Това е егоизъм - ще съсипят живота на дъщеричката им. В БГ хората не знаят какви щети нанася развода на едно дете!!!
Не е ок да си "търсят щастието". Това е егоизъм! Не може да правиш деца и после да ги зарязваш. Ако обича детето си, що не се запита какви ужасни щети ще нанесе на детето си с този развод? Ама трябва да си мъж, за да видиш повече от носа си. Трябва да си мъж, за да казваш "не" на сексуалните си апетити и да си верен само на 1 жена! Срам и позор за Иван и тази водеща!
Защото утре ще пожелае друг, и после друга и така до безкрай!!! Човек трябва да мисли с главата си, а не да си слуша . Този тип мъже само разбиват живота на жените, а да не говорим за детето му. Не си дава сметка какви щети му нанася за цял живот!
Що се чудите на тези реплики? В обществото ни жената постоянно е представяна като стока - пускаш ТВ-то, гледаш билбордове, тръгваш по магазините, гледаш реклами, филми, гледаш как жените се обличат по улицата... всичко крещи "Аз съм стока! Вземи ме, използвай ме, направи каквото искаш с мен, после ме смени с друга." Жалко е наистина! Жените не са стока!
Това лице нито е Вери, нито Импортънт, а най-малко - Пърсън! Така че....намерете си друга тема, не си хабете клавиатурата и зарежете пустословието, не си заслужава.
Само не разбрах , къде в цялата история стои мъжът на Ирина,сега сигурно той пък с Вихра ще се хване, по примера на Алисия:))