Коментари - Иван и Вихра се разделят заради друга жена | life.dir.bg
назад

Иван и Вихра се разделят заради друга жена

Новината, че водещият Иван и съпругата му Вихра се разделят, вече е потвърдена официално.

Обратно в новината

Коментари - Иван и Вихра се разделят заради друга жена | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

1)Тия елементарни момченца бяха лица на кампания срещу употрбата на алкохол при шофиране. Единия се напи и катастрофира... 2)Тия двамата участваха в кампанията на Роналд Макдонад заедно с Ники Кънчев и др. за защита и помощ на децата в неравностойно положение. Единия изоставя майката на детето си... ОК, нека си търсят щастието в живота, тяхна си работа, мен не ме касе. Само ще ги замоля поне повече да не участват в подобни благотворителни мероприятия, 'щото наистина не им отива- някак лицемерни стои и обезценява усилията на другите "звезди".

И Мая и Крум са същите тъпаци .И те си изневеряват само дето другия не знае . Ха ха ха А може и да знае и да си трае !!!

Като гледам Иван как се е освинил....и продължава да дебелеее...незнам!!! А и двете мацки си ги бива. Но, както казват: хубавите ябълки ги ядат прасетата!

МНОГО СТАРА НОВИНА. ЖАЛКО ЗА МАЯ, ХАРЕСВАШЕ МИ , ЗАПОЧНА ДА СВИКВА КАТО ВОДЕЩА, А ТАЯ ВИХРА СИ ГО ЗАСЛУЖАВА, МИСЛЕШЕ ЧЕ С БРАК ЩЕ ГО ВЪРЖЕ.

страшен сериал си спретнаха :-)

Злия Дух на Васа Ганчева си отмъщава! Ще дойде ден и двете хлебарки Йован и Ъндрей ще се свържат в свещен опусумски съюз! Тогава Злия Дух ще възкръсне за да възтържествува!

Алкохолът и дрогата не прощават!

Абе, тоя пак трябва да е бил ама мноно, много пиян та да се хване с това "гадже"

Нимаааа, а как разбрааааа????????

За убийците няма милост - какво да искаме от пияници и кретени като Иван и Андрей... Ми това са най-долнопробни поскомунистически говеда и лумпени, които дори и не заслужават да живеят!!!!!! А те са моля ви се и мерило за "шоу бизнес" - ма кретените по всяко време са шоу, но в останалия свет, те нямат достъп до медийната среда като у нас... Питаме ги - защо убихте Васа Ганчева??????????????????

Да ти завиди човек на правописа. Повече грешки от думи. Ужас!!!!!

Ми тя София какво е? Ха да се преброим да видим къде има повече селяни. Включително и "софиянци" дето пропускат тактично произхода си преди да се заселят в СТОЛИЦАТА. Селски пръчки са си те, ами.... По делата ще ги познаете е казано.

Абсолютно.

Пари може и да понаправиха,ама това е относително, пък за славата-каква слава, какви пет лева. Тия са смешници. Шутове е имало по всяко време, но тия се взеха много на сериозно. Като Слави.

Връзката е, че може това да не му е последната, защото мацките го ползват за отскок в бранша, че какъвто е пиандур и както колегата каза с тоя си безполов вид. Харчат го понеже минава за фактор в шоу бизнеса. Нали е продуцент. Те тука е връзката.

Гледам, че и ти добре кудкудякаш.

А тази Ирина е водеща на "Най-добрата майка", вместо на "най-добрата любовница" :)))

Ирина е жена,която скучае,скучна лелка...А Иван е с такава тъпашка мтра и такъв елементарен глупак,че не знам как си е позволил лукса да напуска семейството си заради една въртиопашка!Кой ще му трае инфантилните изпълнения на тоя хаймана,бееееее?!

То па Иван един убавец ,чак да сте избиват жените за него - ни е красив ,ни е умен - на сватбената си снимка прилича на инфантил ,все едно е с няква умствена болест- вижте му снимката ......тъпи са жените ,че му връзват- ако имах такъв баща или мъж би ме било срам да се покажа с него

точно! трети човек се появява в празнината между двама - природата не търпи празно място.

То па Иван един убавец ......направо се чудя как му връзват тия жени - ни е умен ,ни красив - като са с него за пари - хак им е ! Прилича на инфантил- дете идиотче ,няма ни вид на мъж ,ни на достолепен баща!Глупави жени от ума си патят

Вихра да се развихри и да оскубе тази въртиопашка..

Честито на Хлебарката!!! Да се ожени да си народи много хлебарки и да живее дълго и щастливо.....

Иван и Андрей са пълни боклуци!!! Накрая ще се оженят един за друг и трагедията им ще свърши

Това е най-голямото село на Балканския полуостров.

Това е най-точният коментар!

това добре ли е или не е?

Как да го забравя като не знам кой е ?

Тъпакът си ти, щом правиш подобен коментар! За Мая съм абсолютно сигурна, че не върши неща, които клюкар като тебе се опитва да й припише. А за Крум??? Нима ти си много праведен, а Кольо???? Хахахаха, нещастник!

Мила Диди, нито един от епитетите след "демек-" на важи за мен. Възпитан съм, имам две магистратури, не съм дебел (182 см/79 кг+атлетично телослужение), не съм много богат, но съм сравнително заможен и жените не се държат с мен като с грозен мъж, а също така засега нямам еректилни проблеми. Съжалявам, ако съм те засегнал с простата истина, която написах. Искаш ли да излезнем някой път и да се поопознаем?

Този Иван все повече затъва в блатото!! Може ли с тази лелка г-жа Сарачинова да влиза в интимни отношения. Ами тя е като СТРАСТОУБИЙЦА (дори и в най-напудрените си моменти)! Не че Вихра е много привлекателна, но на фона на грозничката бабка (която има и старчески тембър и стил на говорене) е идеална! (особено за Иванчо)

+1 от мен + 10+ бири у някоя кръчма, ако не шофираш след това

напълно си прав, сексоспънатите навън

Вие луди ли сте,защо вярвате,правят си реклама заради новия сезон,видяха че миналата година с Андрей и Даниела им се отрази добре на реитинга и решиха и сега да го повторят,колко му е Ирина да се разходи с Иван в Лозенец или да ги снимат някъде,защо ще обявяват без да ги е питал никой че се разделят,откъде накъде?А и като се замислите реално ирина сарачинова според мен е жена която харесва истински мъже,а не лигави гноми,той дори визуално не би и се харесал,камо ли по темперамент,замислете се!

Иван и Андрей са пияници и женкари и не стават да гледат семейство, това е ясно от далече..обаче ако е истина за тая патица Ирина да си зареже жената и детето значи вече е много зле хахахаа. Иринчето освен ПР на Божков със сигурност е предоставяла и други нерегламентирани услуги и е отракана, но никой нормален мъж не би я уважил повече от 1-2 пъти..

нервна си , вземи си испии валерянчето,или намери некои да ти раздруса кошарата *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

грозница, не че предишната беше по-красива. ама аиде, със здраве и да се обичат. лошо за детенцето само.

Не го е срам Иван! Как може да изневерява на жена си? Дори и да имат проблеми, това ли е начина, да бяга от тях? Защо като мъже не вземе в ръце нещата и да решат проблемите си? Мисли ли изобщо какво този развод ще причини на дъщеря им? Това е егоизъм - ще съсипят живота на дъщеричката им. В БГ хората не знаят какви щети нанася развода на едно дете!!!

Не е ок да си "търсят щастието". Това е егоизъм! Не може да правиш деца и после да ги зарязваш. Ако обича детето си, що не се запита какви ужасни щети ще нанесе на детето си с този развод? Ама трябва да си мъж, за да видиш повече от носа си. Трябва да си мъж, за да казваш "не" на сексуалните си апетити и да си верен само на 1 жена! Срам и позор за Иван и тази водеща!

Защото утре ще пожелае друг, и после друга и така до безкрай!!! Човек трябва да мисли с главата си, а не да си слуша . Този тип мъже само разбиват живота на жените, а да не говорим за детето му. Не си дава сметка какви щети му нанася за цял живот!

Що се чудите на тези реплики? В обществото ни жената постоянно е представяна като стока - пускаш ТВ-то, гледаш билбордове, тръгваш по магазините, гледаш реклами, филми, гледаш как жените се обличат по улицата... всичко крещи "Аз съм стока! Вземи ме, използвай ме, направи каквото искаш с мен, после ме смени с друга." Жалко е наистина! Жените не са стока!

Нищо, че си с малък...В замяна на това си адски тъп...

Това лице нито е Вери, нито Импортънт, а най-малко - Пърсън! Така че....намерете си друга тема, не си хабете клавиатурата и зарежете пустословието, не си заслужава.

Само не разбрах , къде в цялата история стои мъжът на Ирина,сега сигурно той пък с Вихра ще се хване, по примера на Алисия:))

Ред е на Мая, давайте! Поне да има за какво да се пише: то не беше любав, то не бяха приказки кога са се срищнали, какво са си казали, какво си мислели и пищни сватби, най- добрия татко и т.н.