Коментари - Иван и Вихра се разделят заради друга жена | life.dir.bg
назад

Иван и Вихра се разделят заради друга жена

Новината, че водещият Иван и съпругата му Вихра се разделят, вече е потвърдена официално.

Обратно в новината

Коментари - Иван и Вихра се разделят заради друга жена | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ирина е била натирена от мъжа си фамилията му отдавна. Иванчо просто е следващият с тлъста сметка.

Всеки си има своя истина, възходи и спадове. Проблемът на таз персона е, че се направи на прекалена светица, каквато никога не е била. Просто още едно момиче което винаги е гледало да се уреди в живота - тук малко лъжа, там малко хитринка - какво толкова. Маст о повсеместната лъжа. Чудо голямо.

Всеки си има своя истина, възходи и спадове. Проблемът на таз персона е, че се направи на прекалена светица, каквато никога не е била. Просто още едно момиче което винаги е гледало да се уреди в живота - тук малко лъжа, там малко хитринка - какво толкова. Маст о повсеместната лъжа. Чудо голямо.

Оказва се, че нашата държавица и народец са с особено висок морал. Иван и Ирина не са единствените хора, които започват връзка докато имат друго семейство и решават да се подложат на целия "народен съд", за да бъдат заедно. Ако са пичове ще си гледат децата и ще се обичат без да им пука за мнението на хората, които" никога не се влюбват, никога не се разделят и никога не нараняват никого". А децата им ще се научат, че не е нужно да живееш без любов заради хорското мнение. От мен успех!

защо никой не казва нищо за нейните деца оставила е две деца и си развява байрака къде ли не

Ха...златотърсачка...едва ли...мъжа й е митничар.

най-добрата майка-- да пази господ знаят ли децата и къде е майка им

Само не мога да разбера що се женят насила , пък после се развеждат.МММ да , народа иска хляб и зрелища.Позьори

...и кога, в кой момент, докато писахте постинг-а Ви поникнаха ангелските крилца, не разбрахме точно? За голяма жалост не всичко е черно/бяло, добро/лошо и т.н.; има и други нюанси, иначе би било много лесно...

Ето за Иринчето: link

Каква е тази любов, която минава през трупове и разбити сърца...

Да бе-тя и Мая е с ангелски крилца-затова са ги "изловили"как просташки и грозно се карат и обиждат с Крум на обществено място-в заведение.

Не че оправдавам постъпката на Иван-никой не знае как стоят нещата от първо лице,за да си позволи да съди и квалифицира когото и да било,НО понякога децата стават още по-големи жертви,живеейки в семейство с постоянни препирни и проблеми!

Най-добрата майка спи с мъжа на приятелката си,децата и не знаят къде е,но е факт,че не в леглото на таткото,където и е мястото.Най-добрата майка е лицемерна кучка,която не отива на работа за да работи,а за да се пощипва тайно с началниците си зад гърбовете на жените им.Най-добрата майка заминава на море с новия си ботат спонсор,нищо,че е грозноват,пияница и недорасл пубер,без децата си естествено.Важното е да не изпусне кинтите,нищо,че участва в адски грозен скандал!И така ли възпитава децата си тази майка?!

А аз може ли така малко да поутеша Вихрето, нещо много ме развълнува съдбата й. Добре, че тоя мухъл се разкара. Ще му пратя кошничка с ягоди за благодарност. Каква жена, о-о, каква само!

как каде е гледа децата и им дава цялата си лубов !!! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Нека вземе по добрата.Да му е честита.