Коментари - Николета организирала сама сватбата си за 10 дни | life.dir.bg
назад

Николета организирала сама сватбата си за 10 дни

Дизайнерката Соня Атанасова разкри, че Николета Лозанова сама е организирала сватбата си с Валери Божинов за 10 дни.

Обратно в новината

Коментари - Николета организирала сама сватбата си за 10 дни | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Ами те нали се показаха Алисия и Ники , и те да не останат по назад .Лика прилика са си

Ама че са селяни и двамата, каквото и да облекат и където и да отидат, за съжаление селското им е изписано на физиономиите, жалко за парите, жалко за изхвърлянето...

Роклята е УЖАС , а за булката просто нямам думи.........Нали уж в църквата не пускат разголени..........Как тогава са ги венчали????????????

Да, деколтето на роклята леко не пасва. А Валери е облечен като на погребение или мутренски купон.

+1

ХАХАХАХА......ДА РАЗМИСЛИ ФУТБОЛИСЧЕТО .........ТО ЗА МИСЛЕНЕ ТРЯБВА АКЪЛ У НЕГО ТЕ ТАКОВА НЕЩО НЯМА.............

"Bridezilla" ...

Много са красиви! Дано си родят много дечица!Да се обичат и да остареят заедно.

Точно казано

На снимките не виждам щастие, взаимност... Не ми приличат и на влюбени...

Николета има големи притенции , но всичко е до там. Роклята е от "Секса и града" , дизайнерът е Вивиан Уестлууд . Можеше да прояви малко оригиналност и поне да избере, ако не някой нов модел, то поне нещо не толкова тривиално. А и във филма много е вдигната лентата на това как тази рокля стои шик- със сигурност не и с две силиконови топки отвън.

Много са готини,Николета е по красива и по подходяща от лиглата Алисия

ТОВА ПО СКОРО МИ ПРИЛИ4А НА КАДРИ ОТ ПОРНО ФИЛМ .

В църквата като си плащаш и гол ще те пуснат.

много щстастливи изглеждат-тя гушнала прятелка, тои с ръце в джобовете....а роклята-много "оригинално"- до толкова и стигнала фантазията- да изкопира безсрамно....

Много здраве, щастие и успехи в семейния живот на една от най-коментираните двойки. Препоръка - не приемайте насериозно анонимни коментари, писани от нещастни завистливи неудачници. Те затова са анонимни...

нещо на Валерката му е малък панталона като гледам как стърчи джоба в който няма ръка:)))) Живи и здрави,след 2 години може да се чуват най-много по телефона!

и на мен

Семийство Адамс

Може да не са в БГ, но ги има и днешните комуникации са достатъчно напреднали за да се пише и знае за тях, но очевидно тези които пускат тук тази сиропирана помия толкоз им е акъля и това са им интересите - ритни топка и цици..

Що за наглост и безсрамие е да сложиш воал и да изтърсиш силиконовите си дини като на сергия!Не че не сме ги виждали, но все пак, влизаш в църква!

Ако извадя от контекста показната им сватба, и трябва да коментирам само снимките - ами кофти изглеждат. Божинов е в черен костюм, сякаш отива на някое мафиотско погребение... Николета е сложила върху дребната си глава туфа от воали, които направо загрозяват ефекта от роклята, която между другото навярно щеше да стои много добре на жена, която не е напомпала така безумно гърдите си... Наистина прилича на актриса в порнофилм.

особено валерко

По грозна булка не биях виждала,а за Валери да не говорим.За какво и е роклия само пари като може и по прашки.

То Николетка е като диня на пазара - Всеки я почуква - но един е балъка който я взима:)

Николета, да ти бях дала сатенения ми чаршаф да се увиеш в него, щеше да изглеждаш по добре. От къде я извади тази рокля, ма жена? Ужас, ужас, очаквах повече от тебе. На снимки в нощните клубове изглеждаш по добре отколкото на сватбата си. А Валери този клин от къде го извади? Някой обаче жестоко се е подиграл с вас 2ма - ти повита със сатенен чаршаф, а той с на дядо ми долните гащи, и това на главата ти какво е, ма жена? Ти не можа ли да си купиш списания да видиш как се обличат младите и стилни жени?

+1

Поредните селски комплексари!!Каквито има МНОГО в България!

Като видях снимката си помислих, че за един ден съвсем самичка си е ушила и роклята, и булото... а то и дизайнерка имало. Хахахахахаха...

Абе хора, това не е дизайнерката на роклята, а на сватбата. А момата, милата, е страшно обезформена. Не искам да съм на мястото на мъж, дето трябва да се справя с това виме...

наистина не върви, ама въобще, циците ти да са навън на сватбения ти ден, а на всичкото отгоре и воал да носиш. явно наистина е много проста. иначе роклята е хубава

ТОВА ДА НЕ Е МОНТАЖ - В ПЪРВИЯ МОМЕНТ РЕШИХ, ЧЕ Е СНИМКА ОТ СВАТБАТА МУ С АЛИСИЯ, ТОЛКОВА Й ПРИЛИЧА В БУЛЧЕНСКАТА РОКЛЯ.

А, щото у теб има....

Боже, какви безсмислени, изкуствени и празни хора!

Прекрасни са!!!!!!Който не ги харесва да не гледа и да не пише.Пожелавам им много здраве семейно щастие и много любов!!!!!!!!!!

Като ви чета коментарите на част от вас се вижда всички на какво сме дередже. Тези хора си живеят по-техен си тертип и хич не им пука какво се пънете всички тук. Сега е времето на тях. Не нашето. Дали ни харесва или не това е положението.

много шастие им пожелавам, но тези тоалети са доста зле... слаб вкус... и роклята и костюма, тези ласкави платове... по-скоро за карнавал или бал с маски стават, евтини изглеждат.

Играчка...нито един себеуважаващ се мъж не би я взел за съпруга...За еднократно - да

Ами, личи си, че я е организирала за 10 дни, ама тя дори и 100 пъти по 10 дни да имаше пак щеше на нищо да прилича, щото толкова си може. Освен това бърза момичето, да не изпусне случайно... Валери е пълно селендурче с ръце в джобовете на тясното си клинче. Що пък не видях някоя роял особа в Испания примерно в такава поза??? А Николета може ли такава проститутска рокля да сложи и то е бременна.... детето й някой ден ще гледа снимките и ще си мисли, че това е красиво... глупави хора. Желая им щастие, но ако трябва да съм честен само след няколко години ще има ривърс-новини за това Валери с кой кръшка и как се развеждат....

Ох, на толкова имане как можаха така да се орезилят и двамата. На Валери само един помпон му липсва на главата и е готов за шут от цирка, а тя милата с тоя балдахин на главата... Ама така, не става само с пари, иска и акъл!

Tazi ot banqta li izliza ha ha

всичко много хубаво, обаче наистина какув е тоя чаршаф на главата на николетка? чак лицето и не се вижда. не ми е особенно прятна като човек и поведение, но очаквах повече от нея на сватбата им. наистина това нещо на главата и е уясно. *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Смятам, че Николета е по принцип красива. Не ми хареса сватбената рокля. Валери е облечен направо отвратително. Имат пари, но нямат КЛАСА !!!

янева, напротив-живеят си зживота, според това колко се шуми и говори за тях. ако не им пукаше от хората, нямаше да занимават всичко с техните циркове. то не беше приготовленя, нд беше чудо. хаидд да се кротнат и да си гледат живота и да не ни се врат под носа *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.