Те заминават там само за три месеца, вероятно през лятото, за да видят дали ще пробият с професията си. „Ще работим и като улични артисти, може и по клубове. За да разберем стават ли работите или не. Ако не, си се връщаме. Не искам да оставам там завинаги и един ден да се събудя като продавачка в аптека и да разбера, че животът ми е минал“, каза брюнетката пред камерите на bTV.

Луиза вярва в своя късмет и от опит знае, че стига да си пожелае нещо, то се случва. „Нещата винаги са ми се нареждали леко и лесно. Ето, казвам го, въпреки че знам, че всякакви там хейтъри ще тръгнат да ме урочасват. И съм убедена, че и с Америка ще ми се получи каквото искам“, сподели екранната Яна от сериала на TV7 „Дървото на живота“.

Освен че съвестно спазва ангажиментите си към сериала, Луиза Григорова участва в спектакъла на Мариус Куркински „Лодка в гората“ по Николай Хайтов в Малък градски театър „Зад канала”. Преди броени дни е започнала и репетиции под режисурата на Лилия Абаджиева на „Скъперникът“ от Молиер. „Ако денонощието има 24 часа, аз съм склонна да си поискам още два пъти по толкова. Но не за купони или гаджета. А за да работя. Искам българският театър и кино да заемат това място в живота на хората, което им се полага“, казва Луиза.

Вижте снимки на Луиза >>

ИЗБРАНО