Bulphoto
Румен Бояджиев представи самостоятелния си албум
С много гости и лично отношение Румен Бояджиев представи своя първи самостоятелен албум в столичния Sofia Live Club.
Легендата от ФСБ излезе на сцената в компанията на Ясен Велчев – клавишни, Румен Бояджиев-син – пиано, Иван Лечев – цигулка и китара, Ивайло Звездомиров – бас и Борислав Бояджиев (DJ Борче) – перкусия.
Вижте снимки >>
С лични послания и въздействащи музикални изпълнения беше представен албумът „Бяло”, който включва 14 авторски песни, сред които и дует с певицата Маги Алексиева – Mей.
Многобройните почитатели на Румен Бояджиев препълниха клуба.
„Радвам се, че промоцията се превърна в едно истинско музикантско събитие. Благодаря на всички колеги, приятели и журналисти, които дойдоха”, сподели Румен Бояджиев за емоциите си от вечерта на 8 май.
Ексклузивната промоция на „Бяло” даде възможност на почитателите да се сдобият с физическо копие от албума, като предвидените „Collector's Edition” бройки бяха напълно изчерпани за по-малко от час. Новото издание може да бъде намерен за дигитален даунлоуд също и в големите музикални платформи, както и на сайта на изпълнителя - rumenboyadjiev.com.
Ясен Велчев, който беше на сцената до Румен Бояджиев сподели на страницата си във Фейсбук:
„Това беше една историческа красива промоция на „Бяло" - албумът на Румен Бояджиев! Изключителна музика, в която можеш да летиш! Да, летяхме заедно с Ивайло Звездомиров, Иван Лечев, Борислав Бояджиев, Румен Бояджиев-син, Даниела Кузманова, както и с всички, можещи да летят с това изкуство!“
„Бяло” е първият самостоятелен албум на големият български музикант Румен Бояджиев за повече от 40 години в музиката с група ФСБ. Той планира и специален концерт с представяне на всички песни от албума още през тази година.
Вижте снимки >>
С лични послания и въздействащи музикални изпълнения беше представен албумът „Бяло”, който включва 14 авторски песни, сред които и дует с певицата Маги Алексиева – Mей.
Многобройните почитатели на Румен Бояджиев препълниха клуба.
„Радвам се, че промоцията се превърна в едно истинско музикантско събитие. Благодаря на всички колеги, приятели и журналисти, които дойдоха”, сподели Румен Бояджиев за емоциите си от вечерта на 8 май.
Ексклузивната промоция на „Бяло” даде възможност на почитателите да се сдобият с физическо копие от албума, като предвидените „Collector's Edition” бройки бяха напълно изчерпани за по-малко от час. Новото издание може да бъде намерен за дигитален даунлоуд също и в големите музикални платформи, както и на сайта на изпълнителя - rumenboyadjiev.com.
Ясен Велчев, който беше на сцената до Румен Бояджиев сподели на страницата си във Фейсбук:
„Това беше една историческа красива промоция на „Бяло" - албумът на Румен Бояджиев! Изключителна музика, в която можеш да летиш! Да, летяхме заедно с Ивайло Звездомиров, Иван Лечев, Борислав Бояджиев, Румен Бояджиев-син, Даниела Кузманова, както и с всички, можещи да летят с това изкуство!“
„Бяло” е първият самостоятелен албум на големият български музикант Румен Бояджиев за повече от 40 години в музиката с група ФСБ. Той планира и специален концерт с представяне на всички песни от албума още през тази година.