45-годишната певица и актриса се раздели през 2011 г. със съпруга си Марк Антъни, който е баща на 6-годишните й близнаци Макс и Еми. Дженифър Лопес признава, че са малко положителните аспекти на липсата на баща около децата.

"Както са необходими двама души за създаване на дете, така е по-лесно да бъдат възпитавани, когато родителите са двама. Когато си самотна майка, единственото положително нещо е, че децата ти са изцяло за теб", сподели Джей Ло.

Вижте снимки на Дженифър с близнаците Макс и Ема >>
Още снимки на Джей Ло >>

Певицата, чиито родители също са разведени, признава, че понякога децата плачат, защото баща им го няма.

"Когато близнаците плачат, защото баща им не е с тях, винаги им казвам, че моят също не е с мен, но това не означава, че не чувствам любовта му", разказа певицата пред френското издание на сп. "Гала".

Макар в момента да е щастлива сама, Дженифър, която се раздели с приятеля си Каспър Смарт през юни, е категорична, че бъдещият й приятел трябва да се грижи за децата й.

Певицата споделя и как успява да съчетава работата с отглеждането на близнаците: "Ставам в 6.30 сутринта и свършвам работа към 7 вечерта. Спирам, за да сготвя вечеря на Макс и Еми и ги слагам да спят в 9. След като заспят, продължавам да работя, докато се уморя".