Коментари - Скандал с Мис България 2012, короната взе Габриела Василева | life.dir.bg
назад

Скандал с Мис България 2012, короната взе Габриела Василева

Новата Мис България Ина Манчева е детронирана и мястото й зае първата подгласничка Габриела Василева.

Обратно в новината

Коментари - Скандал с Мис България 2012, короната взе Габриела Василева | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Добре де, толкова ли няма един грамотен редактор, да напишете "Осъвършенства" вече е прекалено!

Пише се"усъвършенства",а не "Осъвършенства"!Писна ми от неграмотници!Иначе нищо ново под слънцето !

браво габриела ома излачване а това е много важно ъспех и на световмото мис *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Много ясно, че ще "съобщят" подобно нещо! Нали трябва да оправдаят по някакъв начин това внезапно сваляне. Какво по-добро оправдание от това "близките й платиха". Така и злобният български алигатор-коментатор доволен, че има прясно месо за ръфане, и "нещастната красавица", която незаслужено станала подгласничка, вече най-заслужено е с корона. Е, ха да видим сега тази красавица, дето всички толкова я харесват, дали ще стигне до първите 20 на световния конкурс! Или и тя, като другите ни миски, ще се оплаква от ужасната организация, двуличните претендентки от другите страни и колко недооценена е останала!

Да де, в сравнение с връстничките й, които са дебели, ниски, с паласки и огромни задници, но пък без цици; с прави, но жълти от цигарите зъби; ходят със събрани в коленете крака като рахитени и не са виждали сцена на конкурс за красота, освен по ТВ - леле колко е грозна високата Ина с големия бюст, зъби като светнали лампи и спокойно изражение, която имаше щастието да е мис цели 5 дни.

pinx

Абе по-зле от оня крокозабъл от Перник едва ли може да има, така че всичко е перфектно.

lilu

Какво пък, тази Ина беше почти пълна двойничка на Кейт Мидълтън, която е една от най-харесваните жени. Има запомнящо се лице и излъчване, а тази новата не мога да я отлича с нищо от тълпата.

Добре , разбрахме че си роднина , но разбрахме ,че си и сляп/а . Ина висока ? Ами аз я гледам на снимка до Габриела , разликата е огромна в полза на Габриела(180 Габриела -170 Ина) , да не говорим , че Ина е с някаква полусвита муцуна и измъчена усмивка . Не забелязвам и циците на Ина да са по-големи , по-скоро ми изглежда плоска като дъска . Може и да е неприятно за нея това отнемане на короната , но след като не е заслужена , тогава няма какво да се мръщите . В края на краищата това не е място за повдигане на самочувствието и създаване на добро настроение , а конкурс . И да , можеби Габриела няма да постигне високо класиране на Мис Свят , но със сигурност Ина би се класирала по-назад . От гледната ми точка на мъж , Габриела е по-красива , по-чаровна и по-сексапилна .

Nikol

Зарадвах се , че тази година ще имаме истински красива мис , а те взеха ,че я детронирали. Новата има изненадващо противна физиономия, лишена от чар. Жалко , че отнеха короната на Ина , но аз съм сигурна , че тя ще бъде много по-полезна в каузите си от Габриела и не само заради лишеното й от блясък и официалност коронясване , а и заради простия й изказ и липса на класа. :)

Тъпакът Стойчо Керев е просто абсурден .

Кейт Мъдълтън ли? Ина е пълна двойничка на Пеньо от бигбрадър. Ти не си наред с очите!

Защо все такива грозни ги избират? Тя сестра ми е по-хубава от тях, а и всеки може да намери по-хубави в някоя дискотека в студентски. Не им вярвам на тези конкурси изобщо.

девоиките са красиви и не е необходимо да се обиздат-вазно е конкурса да е справедлив! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Диференциалът на новата миска ми изглежда доста широкичък. Но грешката не е в това, а във вальора.

Организаторите са имали месеци време да оглеждат и преценяват момичетата, що така първо и връчили корона, а после видяли че е грозна, ниска, с криви зъби и не знам какви още обиди ще измислят за момичето. И как могат да го обвиняват за неразбории на техния сървър - момичето ли има контрол над техния сървър и трябва да следи за редовността на гласуването?

И двете момичета са хубави, но нито една в този конкурс не е красива...такава каквато би трябвало да е една Мис....за това, че са неграмотни и нищо не знаят изобщо няма да коментираме...:(

И двете момичета са хубави, но нито една в този конкурс не е красива...такава каквато би трябвало да е една Мис....за това, че са неграмотни и нищо не знаят изобщо няма да коментираме...:(

И двете момичета са хубави, но нито една в този конкурс не е красива...такава каквато би трябвало да е една Мис....за това, че са неграмотни и нищо не знаят изобщо няма да коментираме...:(

Абсолютно подкрепям !!!

x

вижте сега, погледнете колко отровно красива е мис русия и нека да спрем с глупавите коментари за ина, едно момиче, което изобщо не би трябвало да бъде допуснато до този конкурс. по-дълбоко няма да навлизаме,няма да коментирам народопсихологията и болните амбиции на роднините и. габриела не може да бие мис русия на пръв поглед , но има потенцял и поне стои добре, т.е. дори и да не бие, поне не изглежда жалка. качествата и са, хубаво, приятно момиче, с достойнство, познания поне по български език и литература, висока е, горда е.

x

абе господ си знае работата

x

всъщност ако аз бях на ина на мястото изобщо нямаше да се явя. хората трябва да се образоват и всяка жаба да си знае мястото!

x

аиде аиде...при второто момиче, габи, не става въпрос за плащане и то си личи!

x

е те точно габриела не би се оплакала от каквото и да било, да не би съблезъбата катерица ина да беше стигнала до 20?

И някак грозни зъби!