Коментари - Ангел бил бит и ограбен по празниците | life.dir.bg
назад

Ангел бил бит и ограбен по празниците

Певецът от "X Factor" Ангел, който в момента се изявява в шоуто Dancing Stars, е бил бит и ограбен, в дните около Великден.

Обратно в новината

Коментари - Ангел бил бит и ограбен по празниците | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Е гати злобната нация сме!Бил такъв,бил онакъв.Какво значение има какъв е,за да го бият и обират!Парите са си негови.Никоѝ няма право да му ги взима.Никоѝ не е застрахован от такова нещо!Така,че не злобеѝте!

Един ден да не съм до френда и ...

Много ми е интересно ти срещу 3-ма, а ако имат и оръжие какво ще правиш?!...С лайна ли ще се мажеш като във вица?

Леле какъв израз. леле какъв изказ! Да "асимилирш " разликата! Става въпрос да "разбере", да "схване " разликата, асимилирам значи друго. Аман от претенциозни неграмотници!

Але глупак аз няма как да съм на неговото място - просто сме в различни социални слоеве. така че тая философия я запази за някой друг

Ам чи за какво да се оплаква в полицията,да отнесе още един бой ли, ако се окаже че обирджиите са настоящи или бивши полицаи.Там сигурен ти е само боя,така ги научи Цвъки,да бият и да питат още ли имаш претенции.Не помните ли човекът глас какъв го отнесе,ами момичето в Кърджали ,ами онези умници от Варна дето момичето от Търговище отишло да им се оплаче пък те го опънали.

Безсмислено е да обясняваш на нискочели.Няма да те разберат.Всеки може да е на негово място,помислете си нямате ли поне един познат,станал жертва на престъпление.

това показва колко е стабилна дарявата властта, полицята,и какво доверие има народа на властта.бят те ,ограбват те,и това е. няма сила , която да спре разбоиниците.засто лииииииииииии *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Ми то зависи от много работи, но най-вече от това колко си луд и бърз.Лично аз съм свалял за по малко от 2 мин 3-ма нападатели.

ако е нереден "бизнеса" - пари на ръка, а ако е легален - чрез банкова сметка...от едното конто за другото. така е по цял свят!

Явно е рапирал доста на високо през ноща "Повече ..елате повече ...елате" ...и те са дошли.

Е,само бит и ограбен? Добре, че не е бил и е-ан!

а може и да е ;)

Добре че е останал жив. Сега може да им създаде работа на полицаите, да свършат нещо и те.

Важното е, че е жив. И друг път големи суми с кола и придружител.

ееее ти се помисли звезда..време беше да изядеш шамарите малко да слезнеш на земята

Лошо... мисля си че ако не беше по телевизията, щеше да каже че парите са за да си платят токя

говори се, че бил и наен.

Е, да де само, че 30% от т. нар. "бизнес" в България е в сивия сектор!

Не се е оплакал, защото в БГ се шири мнението, че полицията не помага а дори и напротив, депресира пострадалите. От друга страна възпитанието и Отношението на младото поколение към престъпни действия е учудващо положително и злорадно.

Всеки ден бият и ограбват хора, но само за разните мамини синчета се трвожите, нали?! Не е от злоба, а просто никой не обръща внимание на сериозните проблеми на обикновените хора!

Вие, коментиращите (прочетох последните 5-6 коментара), не падате по-долу от нападателите му - пълна простотия и жалост! Какво ви става, бе, хора?! Ами ако това беше вашето дете?! Малоумници!

това,приятел,за да те покажат и да разкажат за теб в медиите,ааа?ми то ти направо си приличаш на педал!!!и тези големи суми за "бизнес",някои те е проследил,приятел!!нека да ти е за урок.нищо ти няма!!

абе не е така щото и на тебе може да дадът "урок" , не си застрахован а аз тея "учители" и уроци ...някак не ги възприемам за нормални- внимавам като тегля ама може ли всеки път да се оглеждам начи не е като да е бяла държава :) харесвам си страната ;) да отбележа ;) рогачите в нея не харесвам :)

през 2001 подпрях един автомобил с еднакви номера.излезна един бабаит и 40 дни синьо око и болежки в кокаляците.на същият ден вадя медицинско и отивам в седмо рпу да подавам жалба.около 5 часа писах обяснения как,какво и що(през това време главата ми търнеше и по малко кръв от нослето.досега нямам никакъв отговор относно действията на полицията.през 2003 пийнахме повечко на среща на випуска.тръгвам си и търся такси около Света неделя се разминавам с група роми.сбутаха ме и ми взеха телефона.едва успях да си опазя портфейла с парите и документите(късмет че панталоните имаха много джобове)на другата сутрин отивам във второ рпу,пратиха ме при инспектор незнам си кой и той ми каза че щом съм пил няма смисъл да подавам жалба.малко преди този случай мой бивш съученик(офицер от мвр) бе нападнат пред дома си и му взели телефона.след 2 дни намериха и телефона( IMEI) и прекупвачите и караминьоладжиите.значи за обикновения човек полиция няма.тези случки ме пречупиха и сега живея извън България.наскоро се разхождам из центъра на града в който живея и станах свидетел на следното.пиян младеж полегна на тротоара и му изпадна I PHONE 5.край него минаваше група младежи(порядъчно почерпени)които му прибраха телефона в джоба и го сложиха на една пейка.след 5 мин. дойдоха полиция и линейка и прибраха момчето.без писане,без обяснения.Нашите полицаи не са такива по призвание а по интерес.нещо далаверка,некое рушветче,скатавка и тн.

Всеки, който е изразил негативно мнение за Ангелчо, ще бъде ИЗТРИВАН!

Тоя е изиграл парите на комар и сега се чуди как да замаже положението. Не щял полиция - ми няма да иска я . Хахаха

Със сигурност е по-звезда от теб, ганьовец!

Процентът е много по-голям. Лошото е, че дори тези, които уж се борят за намаляване на дела на сивата икономика сами генерират такава и лапат парички от проекти.

А можеби е само PR???

Ей, злобари неуспели! Защо, когато някой успява, трябва да се намерят винаги хора, които завиждат и се радват на нещастието му! Да знаете, че Бог ще Ви накаже!

Ами нека и теб да те набият а може и друго да ти направят и тогава говори кой какво си заслужавал...