Ангел бил бит и ограбен по празниците
Певецът от "X Factor" Ангел, който в момента се изявява в шоуто Dancing Stars, е бил бит и ограбен, в дните около Великден.
Обратно в новинатаКоментари - Ангел бил бит и ограбен по празниците | Лайф.dir.bg
Коментари
Е гати злобната нация сме!Бил такъв,бил онакъв.Какво значение има какъв е,за да го бият и обират!Парите са си негови.Никоѝ няма право да му ги взима.Никоѝ не е застрахован от такова нещо!Така,че не злобеѝте!
Много ми е интересно ти срещу 3-ма, а ако имат и оръжие какво ще правиш?!...С лайна ли ще се мажеш като във вица?
Леле какъв израз. леле какъв изказ! Да "асимилирш " разликата! Става въпрос да "разбере", да "схване " разликата, асимилирам значи друго. Аман от претенциозни неграмотници!
Але глупак аз няма как да съм на неговото място - просто сме в различни социални слоеве. така че тая философия я запази за някой друг
Ам чи за какво да се оплаква в полицията,да отнесе още един бой ли, ако се окаже че обирджиите са настоящи или бивши полицаи.Там сигурен ти е само боя,така ги научи Цвъки,да бият и да питат още ли имаш претенции.Не помните ли човекът глас какъв го отнесе,ами момичето в Кърджали ,ами онези умници от Варна дето момичето от Търговище отишло да им се оплаче пък те го опънали.
Безсмислено е да обясняваш на нискочели.Няма да те разберат.Всеки може да е на негово място,помислете си нямате ли поне един познат,станал жертва на престъпление.
това показва колко е стабилна дарявата властта, полицята,и какво доверие има народа на властта.бят те ,ограбват те,и това е. няма сила , която да спре разбоиниците.засто лииииииииииии *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.
Ми то зависи от много работи, но най-вече от това колко си луд и бърз.Лично аз съм свалял за по малко от 2 мин 3-ма нападатели.
ако е нереден "бизнеса" - пари на ръка, а ако е легален - чрез банкова сметка...от едното конто за другото. така е по цял свят!
Явно е рапирал доста на високо през ноща "Повече ..елате повече ...елате" ...и те са дошли.
Добре че е останал жив. Сега може да им създаде работа на полицаите, да свършат нещо и те.
Лошо... мисля си че ако не беше по телевизията, щеше да каже че парите са за да си платят токя
Не се е оплакал, защото в БГ се шири мнението, че полицията не помага а дори и напротив, депресира пострадалите. От друга страна възпитанието и Отношението на младото поколение към престъпни действия е учудващо положително и злорадно.
Всеки ден бият и ограбват хора, но само за разните мамини синчета се трвожите, нали?! Не е от злоба, а просто никой не обръща внимание на сериозните проблеми на обикновените хора!
Вие, коментиращите (прочетох последните 5-6 коментара), не падате по-долу от нападателите му - пълна простотия и жалост! Какво ви става, бе, хора?! Ами ако това беше вашето дете?! Малоумници!
това,приятел,за да те покажат и да разкажат за теб в медиите,ааа?ми то ти направо си приличаш на педал!!!и тези големи суми за "бизнес",някои те е проследил,приятел!!нека да ти е за урок.нищо ти няма!!
абе не е така щото и на тебе може да дадът "урок" , не си застрахован а аз тея "учители" и уроци ...някак не ги възприемам за нормални- внимавам като тегля ама може ли всеки път да се оглеждам начи не е като да е бяла държава :) харесвам си страната ;) да отбележа ;) рогачите в нея не харесвам :)
през 2001 подпрях един автомобил с еднакви номера.излезна един бабаит и 40 дни синьо око и болежки в кокаляците.на същият ден вадя медицинско и отивам в седмо рпу да подавам жалба.около 5 часа писах обяснения как,какво и що(през това време главата ми търнеше и по малко кръв от нослето.досега нямам никакъв отговор относно действията на полицията.през 2003 пийнахме повечко на среща на випуска.тръгвам си и търся такси около Света неделя се разминавам с група роми.сбутаха ме и ми взеха телефона.едва успях да си опазя портфейла с парите и документите(късмет че панталоните имаха много джобове)на другата сутрин отивам във второ рпу,пратиха ме при инспектор незнам си кой и той ми каза че щом съм пил няма смисъл да подавам жалба.малко преди този случай мой бивш съученик(офицер от мвр) бе нападнат пред дома си и му взели телефона.след 2 дни намериха и телефона( IMEI) и прекупвачите и караминьоладжиите.значи за обикновения човек полиция няма.тези случки ме пречупиха и сега живея извън България.наскоро се разхождам из центъра на града в който живея и станах свидетел на следното.пиян младеж полегна на тротоара и му изпадна I PHONE 5.край него минаваше група младежи(порядъчно почерпени)които му прибраха телефона в джоба и го сложиха на една пейка.след 5 мин. дойдоха полиция и линейка и прибраха момчето.без писане,без обяснения.Нашите полицаи не са такива по призвание а по интерес.нещо далаверка,некое рушветче,скатавка и тн.
Тоя е изиграл парите на комар и сега се чуди как да замаже положението. Не щял полиция - ми няма да иска я . Хахаха
Процентът е много по-голям. Лошото е, че дори тези, които уж се борят за намаляване на дела на сивата икономика сами генерират такава и лапат парички от проекти.
Ей, злобари неуспели! Защо, когато някой успява, трябва да се намерят винаги хора, които завиждат и се радват на нещастието му! Да знаете, че Бог ще Ви накаже!