За това той призна в студиото на сутрешния блок "Здравей, България", където под доста грим леко си личеше синина около окото му и на челото.

"Нападнаха ме в гръб трима души, взеха ми кинтите. Няма значение колко, много пари ми взеха, защото тъкмо бях изтеглил повече, тъй като трябваше да ги дам на баща ми за една бизнес инвестиция", обясни Ангел.

Вижте снимки на Ангел >>

Той допълни, че не е отвърнал на ударите срещу себе си. "Нямам време да се доказвам на селски бекове, имам си други задължения. Опитах се да разговарям с тях, те не проявиха разбиране. Най-лесно е аз да отвърна, да започна да живея с едно наум, нямам време за това. Не беше достойно", допълни звездата от "X Factor".

Ангел не се е обръщал към полицията и не е пускал оплакване срещу нападателите си.