Григор и Шарапова вече не крият любовта си
Григор Димитров и Мария Шарапова спряха да крият любовта си. Двамата излязоха на романтична разходка по улиците на Мадрид след победата на първата ни ракета над световния номер едно Новак Джокович.
Обратно в новинатаКоментари - Григор и Шарапова вече не крият любовта си | Лайф.dir.bg
Коментари
Ех, ама и ти си опасна. И той прави генерални заключения, но пък и ти не оставаш по-назад. Не всички мъже са диви селяндури. Подбирайте си мъжете.
Не знам защо са дали негативна оценка на коментара ти, малко пиперлив хумор не е вреден никому :D
споко бе те нашите силиконови бангии ще остареят и провиснат и щи пускат без пари, ама кел файда и ти кат си стар - други ще ги сменят ама живота ни ше си иде без да сме се онодили кат ората :)
и вече е наша... ! Велик си Гришо - страхотен двоен удар ! Има една "приказка" - до всеки успял българин много често стои рускиня !:)) А, Маша е доказан професионалист !?
че ти си заобиколен от такива и предпочиташ тяхната силиконова компания си е твой проблем...
Браво Гришка ,страхотна игра направи ,и Маша е страхотна жена ,оттук насетне ти остава само да станеш номер едно ,в което не се съмнявам.
За да се направи реална оценка на връзката между Григор и Шарапова ще спомена за сравнение Ана Курникова и Иглесиас.А Мария в никакъв случай не стои по долу от Ана.Така че гордоста ни от Гришо си е направо двойна-Един 1 в света е в краката му.А другият 1 - в леглото му.Лонг лайф и на двамата.
аз на теб щи сготвя 1н път да вииш кой хубууу :))) и салатка щи направя пръстенцата ши си оближеш :) и ракийца съм сварил ти само си седни на масата ;)
Ноле само приказваше много и ръсеше сочни псувни към публиката, но май нецензурните псувни се върнаха към него със страшна сила... Колкото до Шарапова, очевидно Григор израстна и попадна в тенис елита благодарение на нея, от ноември м.г. когато почнаха да ги спрягат за гаджета Григор върви стремеглаво нагоре в тенис класацията... Все така напред Гришо! Дано ги виждаме напред като новите Щефи Граф и Андре Агаси - и на корта и в живота!
що бе полиглоти момчетата :) разбират ги нещата във форума пишат,чувство за хумор имат - кадърни кат цяло :П
Ще го повърти Гришката на пръста си Шарапова и ще го запрати надалеч, и ще си намери друг! Само глупави новини в нета.
Николета и Валерката освен със семейните си скандали и отношения с бившите половинки нямат с какво друго да се похвалят, а тези имат класа и не раздухват излишно около себе си, достатъчно са известни, красиви и професионалисти
Тази Мария Шарапова е страшно женище бе - голямо и високо! Направо се плаша. И е само на 25, а изглежда като на 35. Застанала до нашият хубавец и чаровник, изглежда като някой кон. На мен не ми харесват като двойка.
Да ви доверя нещо. Знам че Марчето каза на нашия човек точно преди мача - бии сърбина и ще ти бутна. Така Григор излезе на корта много стимулиран.
И аз, като българка, се гордея с Гришо, защото Шарапова е много по-добра от Курникова в тениса, но още е рано да сраняваме(всеки, в неговата си област) Гришо и Иглесияс - син.
Браво на фотографите,утре щте се намери и някои журналист да напише,че не си е плащтал тока.За нас българите не е важно закакво го боготвори Свгетът.
Най-накрая малко свежи позитивни новини да блеснат в нашата мила родина... Много се радвам за Григор и му благодаря, че дава на България поводи за гордост и радост! Затрупани сме от пластмасови хора и позиори и гнусни интриги и всичко случващо се около Григор Димитров е глътка свеж въздух! Пожелавам му много успех и щастие! Дано успее да запази тази качествена, интелигентна и доказала се жена до себе си и дано продължи да ни носи радости в тениса! Респект.
Мичето Шарапова е американка, защото от 2 годишна възраст живее и израства, като човек и професиналст, в САЩ, а не в Русия! И няма намерение д се връща там, откъдето Черрнбилската трагедия е прогонила семейството й, преместил се от Беларус в Сибир и после в САЩ.
Браво на нашето момче - и за победата над Джокович, и за добрия избор на приятелка! Много са готини като двойка!
Радвайте се на победата и израстването на Гришо! Оставете кака Маша да си гледа нейната работа, защото тя е сметкаджийка като Курникова, която закова Иглесиас младши и му провали кариерата, докато не го върза...Гришо тепърва ще срутва млади и красиви мацки. Вярно е, че Шарапова, за разлика от Курникова, е фрашкана с мангизи и много имоти, не само в САЩ. А това си е страшно изкушение, дори за един мъж.
Браво, Гришаааааа! Изплющя No 1 при мъжете, No 1 при жените, а кои са No 1 при двойките не знам, ама сигурно им е леко притеснено хахахаха!
Много са готини. Пожелавам им да се обичат много. Няма по красиво нещо от любовта и дано се опазят от хорската завист.
Мен ме интересува повече, че е прославил България и ни е представил достойно. Личният живот на хората не ме касае :)
Е-е-е-е на това аз казвам ,, звездна двойка,, браво!!!!! Айде да се радваме за тях, че от толкова злоба вече и на добри новини забравихме се как се радва
Анна - добра тенисистка , направи много пари , никак не мога да я нарека сметкажийка, за разлика от нашите силиконови моми, които могат да изкарват пари само по гръб...
официалната информация, Шарапова си е чиста рускиня живяла в Белорусия, преди да се преместят в Сибир. В Щатите отива на 7 години, в школата на Н. Ботилиери. Това в никакъв случай не променя влиянието на руските гени, което е основно. А инъче, почти всички големи тенисисти са се "пръкнали" след Ботилиери.
за такава кобила не бих си мръднал пръста....., че на всичкото отгоре и рускиня! аре нема нужда
Хубаво ще е да спрете да пишете вече за дрисколета, която е известна с НИЩО. И да обърнете внимание повече на истинските звездни двойки като Гришо и Шарапова !
Напълно си прав.Живял съм доста и в Русия и в САЩ.Така че добре познавам и руските рускини и американските.Рускиня не означава само национален произход.Рускиня за познавачите значи бренд нейм за високо качество.И тъй като такова качество не може да се докаже в колхоза те са завладяли света.И дума за сравнение не може да се каже с американските жени.Превъзходството на рускините е смазващо.На края ще завърша с един подходящ за случая стих.Ты помниш дороги Смоленщини?Ещьо их ремонтируют женщини.
Най-после да ни се случи нещо хубаво и на нас българите!!!Благодарим ти Гришо-да си ни жив и здрав и много много шастлив!!!В това тежко време за всички ни-Ти млад,красив, можещ -стопли сърцата ни!Бог да те Благослови сине!Поздравления и за родителите ти!А за нас твоите сънародници остава сладоста от твоите победи и гордоста,че си Българин!