Григор и Шарапова вече не крият любовта си
Григор Димитров и Мария Шарапова спряха да крият любовта си. Двамата излязоха на романтична разходка по улиците на Мадрид след победата на първата ни ракета над световния номер едно Новак Джокович.
"Няколко думи от моята приятелка преди мача изключително много ми помогнаха за победата. Това беше постъпка, която ще помня до края на живота си. Само няколко изречения, които и преди съм чувал, но въпреки това. Ще запазя за себе си какво точно ми каза, със сигурност, но определено искам да й благодаря за това", заяви 21-годишният Димитров след победата над Джокович.
Вижте снимки на Григор и Мария >>
Велик Гришо победи световния №1 (видео+снимки)
Гришо излиза срещу Вавринка тази вечер
България намери своя нов герой