Коментари - Григор и Шарапова вече не крият любовта си | life.dir.bg
назад

Григор и Шарапова вече не крият любовта си

Григор Димитров и Мария Шарапова спряха да крият любовта си. Двамата излязоха на романтична разходка по улиците на Мадрид след победата на първата ни ракета над световния номер едно Новак Джокович.

Обратно в новината

Коментари - Григор и Шарапова вече не крият любовта си | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Само номер 1 в мъжкия тенис е достоен да спи с номер 2 в женския .... Така че целите пред Гришо са ясни :) .... Андре Агаси беше паднал до номер 142 когато беше женен за Брус Шилдс и стана пак номер 1 когато се ожени повторно за Щефи Граф .....

Кака го отрака

Заедно са, можеш да провериш профилите им в Wikipedia (Andre Agassi & Steffi Graf). Определено Steffi & Andre са най-известната тенисна двойка, дано Маша & Гришо ги задминат по успехи - в тениса и живота!!! Много, много успехи и на двамата!

Глупак номер 4 ха-ха-ха;-);-);-)

ндаам, някои хора забравят, че няма 'американска нация' всичко е сбироток от най-добрите до най-лошите гени в целия свят. истинските североамериканци са в резервати.

както казах, и неясно защо го изтриха, този най-вероятно не е хетеросексуален и не е българин. защо го затрихте, с коментар, че накърнявал нещо? коя думичка ви подразни - хетеросексуален ли?

Всеки достоен мъж има нужда от достойна половинка! Определено Steffi & Andre са най-известната тенисна двойка, дано Маша & Гришо ги задминат по успехи - в тениса и живота!!! Много, много успехи и на двамата!

Зад всеки велик мъж стои жена, Зад всеки провалил се също ...

друго си е статията за чалгалетката и почивката и в Гърция.

Амичи, ремонтират ги жени, защото в Русия (а и в СССР като цяло, но европейската част на Русия е най-пострадалата) мъжете са измрели по фронтовете. Факт. Иначе щеше да се говори много и за руснаците.

умалителното е попку, не жопку. жопа е гз, а попа или попка - дупе. има разлика -:) в размерите и хигиената.

Браво на дир! Най после новина за VIP персони а не за разните там Златки-Патки и Курволети! Браво и още много успехи на Григор Дичитров!!!

zosha_@

живи и здрави - и двамата! :)

Не забравяй че Гришката е на 21 а при Шарапова младостта ще си отиде по-бързо ;)

Svetlana

... и ако може, коментарите да са написани грамотно.

любовта дава криле

отново глупост !!!! не мога да разбера как балгарите сме наи-информирани за всичко?! *Съобщението е транслитерирано от системата. Моля, пишете на кирилица.

Опресни си инфото пич - крещящата сопа последно беше номер едно преди една година за около 4 седмици. Никога не е завършвала сезон като номер едно, а и за 12-13 години професионална кариера е била 20 седмици сумарно на тази позиция. Тя е номер едно, но на някои други места :D

Ама как да не са се "пръкнали" най-добрите тенисисти от дървената школа на Болетиери :D :D Някои (не са повече от 4-5) от най-добрите тенисисти минали за месец-два през школата на дъртака са станали такива именно, защото са се махнали от него. Заради този американски печалбар сега гледаме еднообразен, скучен и безмозъчен тенис, и Мара най-точно показва цялата "прелест" на стила, който насажда американеца от години - залепена на основната линия, мощни сервиси и още по-мощни форхенди - ако влезе топката влезе - важното е да налагаш топчето здраво - пък това в главата ти не трябва да работи и да се развива- то стои там да лови паяци :))

Шарапова не е живяла в Беларус! Родена е в Няган (Западен Сибир), на 3-4 години се местят в Сочи, а на 8 години заминават за САЩ!

Абе к`ва попа - нейното си е цял декар дирик, бая пот хвърля наш`то - то за това сигурно са тия крампи - сили и течности не му остават :)))

абе, овньо, не говорим за Фидосова. смени или ракията, или хапчетата.. или и двете. :)

и още нещо, овньо. жени като тази 'марче' за теб са само един мокър сън. независимо дали си падаш по момчешки дупенца или по добре оформени женски части. компренде, сельо?

за това пък тя доста преди Гришо го пляскаше Новак ... с голо дупе по т...е :))

Смешко, ти в басейн с крокодили ли живееш, че тая двуметрова, 90 килограмова сопа ти се вижда красива? За разлика от теб гледам тенис и ходя по големите турнири, и знам много добре за какво говоря- тая ако ще пред вратата да ми легне ще я изритам като смачкан фас! Аз пачки не чукам - ясно?!?

Злобеете ли??? Ами на- злобей, завиждам и мечтай!!!!!!

Глупак номер 5, още някой????

Нека да не се избързва с изводите. По-вероятно е Шарапова да тренира често с Григор и оттам да се правят прибързани и погрешни изводи за сърдечна връзка между тях.

И след еднодневния триумф пак го смачкаха на корта! Зле, зле, зле! Кака Маша ще си хване друг!

Григор бе изстискан физически и психически след умопомрачителния двубой със световния номер едно. А съперникът му бе загрял с анонимен тенисист. Димитров доминираше в началото на мача, имаше шанс да го приключи, но не се възползва и постепенно се умори. Оттук дойде и загубата. Млад е, ще наблегне повече на физическата подготовка и в бъдеще ще измъква две последователни завързани срещи.

Поне си напиши името, че да видим, кой "умник" пише такива глупости!

В Русия никой не пише (вестници, интернет, списания), че Гришо и Мария Шарапова са заедно. Само в България се надпреварват кой първи да напишие за тази новина и повечето простаци (типично за тъпия българин) да я обсъждат и да пишат глупости от рода "Интересно дали Шарапова му е пуснала след тозт "триумф" ?" GardamelMyAss ти тъп долен МАНАФ !!

"Абе яааа.." ще говориш на някой твой познат, за да не ти стане труден живота.

Хахаха, Григор има всички шансове и възможности да стигне, че и задмине успехите на Андре, но Мара ако ще на самолет да лети срещу Граф не може и една десета от успеха й да достигне! P.S. Агаси изпадна от топ 100 в началото на връзката си с Брук, а в края на връзка им беше номер 1 в света. С Граф се залюбиха, когато тя прекрати кариерата си и той все още си беше на тази позиция.

ашколсун

Абе пичове, тва да не ви е стената във фейсбук?!

Не знам за какво точно е пример рускинята......за всеки случай не за свястна жена.