Коментари - Мариана Попова представи дъщеря си | life.dir.bg
назад

Мариана Попова представи дъщеря си

Мариана Попова разкрива, че дъщеря й Мария Магдалена е най-голямата любов в живота й.

Обратно в новината

Коментари - Мариана Попова представи дъщеря си | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Брей, как всички родители си мислят, че тяхното дете е най- мъдрото, най- красивото и все най...., най

Ама детенцето си е голямо сладурче

Както много други

Много сладко и красиво момиченце. Да е живо и здраво.

много хубаво дете! Да са живи и здрави!

Ами...да ти кажа повечето родители са така. Всеки родител обича своето си дете най-много, и вижда качества, които може и да са илюзорни понякога. Важното е да не направим така, че децата ни да си повярват прекалено много, без да имат какъвто и да е талант. Щото после боли като паднеш.

Цитат:"Мария е прекалено мъдра за възрастта си. Интересното е, че ме разбира." Кое му е интересното, че ти нямаш толкова акъл, но все пак тя те разбира?

Прекрасно малко момиченце. Да е живо и здраво, за да радва чудесната си майка!

Видяхте ли я тая в онова риалити шоу? Бездарна, но надута, грозна, но с много грим. Отвратителна пача. link, защо ни занимавате с това неприятно създание?

Аман от прости лелки, дето ни ги навират тук. Ами за друго като не ставаш, дано поне дъщеря си да можеш да отгледаш.

Тази докога ще ни досажда със себе си? Примитивна женица с елементарно възпитание и обноски. Аман от звЕзди. Навлеци.

Хубаво детенце, но кой се интересува от него, освен родителите му! Аман от деца на звИзди!!

Да е живо и здраво детето, но май ти си на неговия акъл, а не то да е надраснало годините си .

детето- да, но за маиката ще поспорим, нещо не и виждам красотата, нишо лично, просто гледам реално

Аз пък мислех,че е внучка и .

Това не е новина.За всяка нормална мака детето е на-голямата и любов!

Можеш да отложиш план за сключване на брак, но за първи път чувам, че би могло да се отложи идея :). Браво, Дир, за пореден път демонстрирате своята неграмотност.

Какво значи "представи" ? Колко талантливи деца има, но нали са простолюдието никой никъде не ги представя, а тази овца / майката/ е една златотърсачка, бездарна но нахална, вре се навсякъде. Да е живо и здраво детенцето!

...затова и пръстена вече не си носи. Всъщност и аз не бих носила пръстен, купен от шоу, а дори не е купен и от шоуто, а по-скоро даден от бижутерия, с цел реклама в шоуто...!

TIREX

тва малката н а Гоце ли е?

Хубаво детенце:)