Любен напусна ”Музикална академия”
Любен стана вторият участник в „Музикална академия", който напусна шоуто. Миналата седмица от шоуто си тръгна Лора Караджова.
Обратно в новинатаКоментари - Любен напусна ”Музикална академия” | Лайф.dir.bg
Коментари
Изобщо не гледам тази музикална академия. Пък и тези певци от миналото вече ми омръзнаха. Остаряхме с тях, та..... ми писна от песните им. Е, има някой хубави, но не всички. А Г.Христов и П.Буюклиева вече не пеят, а крещят, та още повече не могат да се понасят.
Това момче изобщо не може да пее. Слушал съм себе си на запис, пея точно по същия начин, а съм абсолютен музикален ивалид. Не се заяждам, просто това е очевидно
Това момче Любо ме дразни точно толкова колкото и Здравко и Катя ,чели сме че тези застарели звезди са били доста злобнички но сега го виждаме в ефир какви злобари са ,браво на Иван и Андреи че ги показват в истинската им същностколко струват.и ако на Любо му е простено защото е млад ,и има време да влезе в правият път то какво да кажем за Петя ,за Катя ,за Здравко най вече дето благодерение на жена си е това което е ,пък се пише за голям специалист. отвратителни и злобни !
не ми стана ясно кой вкара това музикално недоразумение в предаването- той пееше като хванат от гората, може би е връзкарче на някого.
слезте малко на земята, не виждате ли, че журито поддържа само старите изпълнители! Как може Фънки да се държи така просташки, какво като е в журито! Защо Иван и Андрей правят тези клюкарски видеа, за да има повече гледаемост ли? Нека баба ти Буюклиева спечели, то се вижда, че журито е зад нея- УСПЕХ на доказаните баби!
Пича ако престане да взима..каквото там взима може и да прогледне истината за себе си, и да му стане по-лесен живота...Както каза Фънки "защо са ти такива изцъклено очите?"...
неправилно наименование -това не е музикална академия,а медицинска академия за тежки и паталогични случаи-луди,наркомани и алкохолици,гарнирани със злобари и неврастеници.пълна отврат!!
Като идея формата не е лош, но като реализация е отврат. Като започнеш от водещите и стигнеш до певците. Какви икони, какви актуални. Утвърдените "звезди" са като класиката - трябва да се прочете на определена възраст и в определено време. Стенли се мъчи горкия и да прикрие , че не може да пее има проблем с гласа. Петя никога не е била разбрана от българската публика, което се потвърждава и сега. Дичо за мое огромно съжаление е същия простак като татуирания Любен. Неизвестните са с огромно самочувствие - музиканти пеещи по барове и кръчми, позволяващи си коментари, но са без покритие. Просто не показвайте в реалити формат известни по някакъв начин хора. Излагането, отвращението и простащината е пълна. Не мога да допусна, че на кастинга е избран Любен, но това е стила на опусумите - долни интриги, клюки, скандали. А като погледнеш и гостите защитници - просто да се разплачеш- едни бунтарки, един абониран за всяко реалити дядо Любен Дилов ( да отива на бабите), един хейтър, който не знае къде е и не може да говори без да заеква и пелтечи и т.н.Това не прави предаването гледаемо, а те отвращава и по-вече няма да го гледам.
Чудя се какъв ли хонорар очакват да вземат "звездите" , за да участват в това долнопробно предаване. Вчере го гледах за малко и такава грешка няма да правя. Иван и Андрей са страшни интриганти, как само им пускат откъси от записи с изказвания , как наливат масло в огъня, та да си изкарат всички кирливите ризи. Имах чувството ,че Фънки сто пъти е съжалил ,че се е хванал на хорото, но явно договорите са много обвързващи.
Много антипатичен тип.С тоя оцъклен поглед-тип "недоволен млад човек".Интригант и двуличник,но всичко това щеше да се затули,ако можеше да пее.Но той не може-големи претенции,големи чупки и поза. Но не и качество
Като го гледам- това момче е на години да става баща и да прави деца,вече не се чудя,защо мои приятелки с по-две висши,апартамент и кола са сами.
Любчо Испанеца, преди беше китаристче по разни групи - никъде не го харесват. Дори и неговите си хора не могат да го понасят, какво остава за чуждите. Отношението на Фънки е показателно.
Най-после ни отърваха от този татуиран олигофрен, който си въобразява, че може да пее и непрекъснато искаше да е в центъра на вниманието. Отдавна не бях виждал такова досадно леке на сцената и особено зад кулисите.
В доста случаи явно не е важно дали сме грамотни - важното е да покажем колко сме велики, че не гледаме някое предаване, с което да покажем интелЕгентност.