Коментари - Зара продуцира пиеса в апартамент | life.dir.bg
назад

Зара продуцира пиеса в апартамент

След като мечтата й да се занимава с театър и кино я отведе да учи в Америка, след връщането си в България риалити звездата Зара реши да продуцира млади таланти.

Обратно в новината

Коментари - Зара продуцира пиеса в апартамент | Лайф.dir.bg

17-11-2017 20-11-2018

Коментари

Коя беше тази мърша че не се сещам?

"Зара продуцира пиеса в апартамент..." Скоро ще я гледаме по тв каналите за възрастни.

Е, как е опровергала слуха, че е бременна? ....значи е много надебеляла (не, че има лошо де)

Преди седмица певицата..... ...хм не знаех, че е певица, може би авторът пак се е объркал нещо.

О Боже! ПР агенциите трябва да бъдат обявени извън закона. А самите ПРи трябва да бъдат бити с пръчки публично затова, че не работят а ни заливат с всевъзможна помия.

"певицата опроверга слуховете......." Аз ли съм пропуснала да разбера, че е и певица?

леле ,тая колко погрозняла и се сбръчкала. едни зъби останали само...

манекенка. Сети ли се? Твърде бързо я пенсионираха, преди това и пооправиха тунинга

Или някой ще и го "продуцира", а тя ще обере заслугите накрая :)

Деницоваааааааа, пак е време да ти напомня, че си тъпа като на слон гъза!

Ех, Госпожице Деницова...ех... Ах, Госпожице Деницова...ах... Ох, Госпожице Деницова...ох... :))) Хубав ден Госпожице Деницова...

То и зъбите не са нейните:-))

Заприличала е на лелка.

Точно си викам коя е тая озъбена циганка,а то...

Тоя съблезъб сигурно продуцира в апартемента порносесия.

Мамо, някакви оргии за 35-40 души се заформят на Алабин, може ли да видим снимки след това?

Най-известна е с това, че беше метреса на Христо 100-те манекенки. Преди това участва в Биг Брадър. Била някаква манекенка, ама с това излъчване не виждам как е ставало това.....

Боже, боже ....... "100 манекенки" е трябвало да изкупи всички билети, но салонът ще е празен.

Зара заприличала на Пеньо

"Голямата" актриса Зара съм я гледал в два американски филма Red Faction: Origins където играе проститутка и в Lake Placid: The Final Chapter където играе храна за крокодилите - и в двата май нямаше нито една реплика.

Ама циците що са и отишли чак на корема на тази.

Певица и известен музикант. Свири на флигорна.

Хубаво е, че Зара продуцира пиесата, както и че не участва в нея.

хахаххахахахаааа

...тази може да се яви на конкурс за двойничка на Лейди Гага....същата красавица е!

мммного секс ще й правя ако я набарам тая!

Защо обиждаш на животинката задника ?

защо има музикален талант момичето - умее добре да играе на кавал, а освен това пишат че станала и певицица

Не бой се и твоите ще идат.

Слухове, слухове....

аззз

баси и циганката тя кога стана голямата актриса, че вече ще продуцира млади таланти боже боже

Зара да го бара!

За сцена е избран просторен апартамент на софийската улица Алабин", където могат да се съберат 35-40 души публика. Театро за приятелки, а :)

Вие от дира май пишете статията една върху друга и не си проверявате написаното! "Преди седмица певицата се появи на благотворителния бал на Фондация Св. Иван Рилски - Плевен" и опроверга пред журналистите слуховете, че е бременна." Това май е съвсем друга бира! И не е за пръв, нито за втори път. Ех, как се излагате! Тия ваши журналисти не си заслужават заплатите!

още па.тки я отведе в Америка .....Зара ...ала ...бала

и роднини!

Мнооого грозна бе хора, чак плаши

Съответните органи да я проверят има ли право да извъшва такава дейност и то в апартамент. И пари да събира за билети.

Работното заглавие на пиесата е "Високо вдигнати крака".

Хехе-къде се загуби тоя кон бе!Фернандел в женски вид!Продуцира,който има мнооого пари!Браво-заработила ги е в Америка!

Куцо, кьораво и сакато стана продуцент.

КонЬ се снимал, конь излезнал ...... п.с. Първо се припознах с леля Куна, багеристката от ТКЗС-то...

А дали издава касови бележки?

Зара да си погледне снимката и да промени всичко, което вижда. Ако не се хилеше така дразнещо, може би щеше да остане поносима.

kokobrais

Като някоя партизанка е с тази прическа!:-):-)

Аз пък противно на всички коментари под моя се радвам, че има амбиции за реализация извън предишната. От сърце й пожелавам успех, може да е минала през всякакви етапи, важното е да узрее и да се насочи към стойностните неща.

То всъщност не е пиеса, а римейк на една приказка с работно заглавие - Красавицата и Зара!