Зара продуцира пиеса в апартамент
След като мечтата й да се занимава с театър и кино я отведе да учи в Америка, след връщането си в България риалити звездата Зара реши да продуцира млади таланти.
Обратно в новинатаКоментари - Зара продуцира пиеса в апартамент | Лайф.dir.bg
Коментари
"Зара продуцира пиеса в апартамент..." Скоро ще я гледаме по тв каналите за възрастни.
Е, как е опровергала слуха, че е бременна? ....значи е много надебеляла (не, че има лошо де)
Преди седмица певицата..... ...хм не знаех, че е певица, може би авторът пак се е объркал нещо.
О Боже! ПР агенциите трябва да бъдат обявени извън закона. А самите ПРи трябва да бъдат бити с пръчки публично затова, че не работят а ни заливат с всевъзможна помия.
Ех, Госпожице Деницова...ех... Ах, Госпожице Деницова...ах... Ох, Госпожице Деницова...ох... :))) Хубав ден Госпожице Деницова...
Мамо, някакви оргии за 35-40 души се заформят на Алабин, може ли да видим снимки след това?
Най-известна е с това, че беше метреса на Христо 100-те манекенки. Преди това участва в Биг Брадър. Била някаква манекенка, ама с това излъчване не виждам как е ставало това.....
Боже, боже ....... "100 манекенки" е трябвало да изкупи всички билети, но салонът ще е празен.
"Голямата" актриса Зара съм я гледал в два американски филма Red Faction: Origins където играе проститутка и в Lake Placid: The Final Chapter където играе храна за крокодилите - и в двата май нямаше нито една реплика.
защо има музикален талант момичето - умее добре да играе на кавал, а освен това пишат че станала и певицица
баси и циганката тя кога стана голямата актриса, че вече ще продуцира млади таланти боже боже
За сцена е избран просторен апартамент на софийската улица Алабин", където могат да се съберат 35-40 души публика. Театро за приятелки, а :)
Вие от дира май пишете статията една върху друга и не си проверявате написаното! "Преди седмица певицата се появи на благотворителния бал на Фондация Св. Иван Рилски - Плевен" и опроверга пред журналистите слуховете, че е бременна." Това май е съвсем друга бира! И не е за пръв, нито за втори път. Ех, как се излагате! Тия ваши журналисти не си заслужават заплатите!
Съответните органи да я проверят има ли право да извъшва такава дейност и то в апартамент. И пари да събира за билети.
Хехе-къде се загуби тоя кон бе!Фернандел в женски вид!Продуцира,който има мнооого пари!Браво-заработила ги е в Америка!
КонЬ се снимал, конь излезнал ...... п.с. Първо се припознах с леля Куна, багеристката от ТКЗС-то...
Зара да си погледне снимката и да промени всичко, което вижда. Ако не се хилеше така дразнещо, може би щеше да остане поносима.
Аз пък противно на всички коментари под моя се радвам, че има амбиции за реализация извън предишната. От сърце й пожелавам успех, може да е минала през всякакви етапи, важното е да узрее и да се насочи към стойностните неща.